Hemi-Sync: Prechod bránou II

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby divoska » Monday, 26. February 2007, 20:40

jasne ze ne, musela by s nim potom hra vsetky tie hry *47*
som inak mala co robit, to vase dieta je nezmar :wink:
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Monday, 26. February 2007, 20:42

jj, to je, ale on je taký milý nezmar *28* :heart: :smt060
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby divoska » Monday, 26. February 2007, 20:47

rozkosne decko. dajte navod na vyrobu :) este sice netikam, ale raz mat take dieta ako vy a umrem stastna ;)
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Monday, 26. February 2007, 20:49

Hm... výroba je prísne strážená *1*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Lada » Monday, 05. March 2007, 22:37

WhiteWolfSix wrote:Lada: Áno, podaktorí sa videli, podaktorí nie, ja som videl všetkých. Ti poviem, miestami tam bolo riadne husto. *47* *40* *52*

Prepáč že som taká zvedavá, ale čím to je že niektorí sa videli a iní nie? :-k
Lada
VIP
VIP

Postby GigiViera » Tuesday, 06. March 2007, 12:38

divoska wrote:rozkosne decko. dajte navod na vyrobu :) este sice netikam, ale raz mat take dieta ako vy a umrem stastna ;)

Vtip je v tom, že také dieťa si vyberie Teba, nie Ty jeho. Prajem Ti to. :smt060
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 06. March 2007, 12:43

Lada wrote:Prepáč že som taká zvedavá, ale čím to je že niektorí sa videli a iní nie? :-k

Tých faktorov môže byť niekoľko, medzi inými nie každý je vizuálne (obrazovo) orientovaný, resp. niektorým bola schopnosť "vidieť" zablokovaná.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Tuesday, 06. March 2007, 12:49

GigiViera wrote:
divoska wrote:rozkosne decko. dajte navod na vyrobu :) este sice netikam, ale raz mat take dieta ako vy a umrem stastna ;)

Vtip je v tom, že také dieťa si vyberie Teba, nie Ty jeho. Prajem Ti to. :smt060

Založený: 16.03.2006

Toto bol môj príspevok číslo 999. To číslo sa mi veľmi zapáčilo, tak som si ho chcela zvečniť. Aj obsah je super... :heart: môj poklad najväčší... on si to občas pochvaľuje, že si dobre vybral :heart:
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
GigiViera
VIP
VIP

Postby divoska » Tuesday, 06. March 2007, 13:49

GigiViera wrote:
GigiViera wrote:

Založený: 16.03.2006

Toto bol môj príspevok číslo 999. To číslo sa mi veľmi zapáčilo, tak som si ho chcela zvečniť. Aj obsah je super... :heart: môj poklad najväčší... on si to občas pochvaľuje, že si dobre vybral :heart:

velmi dobre si ho zuzitkovala, moj sef si uz dokonca tiez vsimol ze som na cisla, takze chapem ;)
a dakujem, dufam ze aj ja budem vybrata *40*
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby divoska » Tuesday, 06. March 2007, 13:53

WhiteWolfSix wrote:
Lada wrote:Prepáč že som taká zvedavá, ale čím to je že niektorí sa videli a iní nie? :-k

Tých faktorov môže byť niekoľko, medzi inými nie každý je vizuálne (obrazovo) orientovaný, resp. niektorým bola schopnosť "vidieť" zablokovaná.

mna to tiez hned vtedy tiez zaujimalo. a dosla som na to, ze som asi slepa a musim sa naucit vidiet ;)
kazdopadne som vsak pocitova a je pravda ze ten pocit nicim inym nahradit nejde a zabudnut sa nan tiez jednoducho neda :smt023 clovek si az povie ze ani vidiet nemusi *47*
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby svetlo » Tuesday, 06. March 2007, 13:59

Už keď sme pri tom videní. Ako to je vtedy keď - niekedy vidíš, niekedy nevidíš, lebo také sa mi bežne stáva. Ale nie je to také, že sa rozhodnem a šup, vidím. Je možné že vidím len to, čo mi je dovolené vidieť resp. čo dokážem spracovať ? Alebo ako tomu mám rozumieť ? :roll:
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby divoska » Tuesday, 06. March 2007, 14:35

ja mam taky pocit ze sa s tym musime naucit pracovat. lebo presne ako vravis svetielko, niekedy vidis, niekedy nevidis. aj ked ja castejsie nevidim ;) ale zase ked uz vidim, tak to stoji za to *52*
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 06. March 2007, 14:50

svetlo: Áno, vidíš to, čo Ti je dovolené vidieť a prácou na sebe dosiahneš to, že Ti bude dovolené viac. Tak sa naučíš vidieť vtedy, keď potrebuješ a/alebo chceš. *18* :smt023 [smilie=sm033.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby svetlo » Tuesday, 06. March 2007, 15:04

Keď ja som už niekedy taká prepracovaná, že niekedy už ani neviem, čo to práca na sebe vôbec je *1* Stanoví mi niekto diagnózu ? *40*
Image
svetlo
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 06. March 2007, 15:50

Hej, si prepracovaná. *40**49*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby divoska » Tuesday, 06. March 2007, 16:05

svetlo wrote:Keď ja som už niekedy taká prepracovaná, že niekedy už ani neviem, čo to práca na sebe vôbec je *1* Stanoví mi niekto diagnózu ? *40*

pocuj zlato, ja som dnes casnicku na obede pozdravila "dobry" asi na treti krat co u nas bola. a pri tej prilezitosti som spominala aj to ze sa mi uz asi 3 ci 4 x za posledne mesiace stalo ze som si kychla a mimovolne som si automaticky povedala nazdravie *47* a az potom si uvedomila ze ved to som kychla ja. tak mi o tom este chvilu nieco hovor *1*
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby svetlo » Tuesday, 06. March 2007, 17:42

divoska wrote: mimovolne som si automaticky povedala nazdravie

Moja, mám pred tebou nepatrný náskok, ja si poviem aj nazdravie a ešte sa aj poďakujem *40*
Image
svetlo
VIP
VIP

Postby GigiViera » Tuesday, 06. March 2007, 18:59

Teda, baby, čo vy nenavystrájate... ja som len minule išla čapovať dieťaťu čaj z konvice/termosky na čajovú podšálku... *1*

Ale s tým videním to bude aj nejako tak, že v tom stave mimo telo si človek musí zvyknúť na tie nové formy vnímania, lebo tam nevidíme fyzickými očami, ale hocičím a teda aj dozadu a za roh, takže kým to objavíme ako na to, a zvykneme si, každému to rôzne dlho trvá. Aj cítiť možno tých ostatných, aj poťahať ich za nos... keď som pracovala s pacientom, ktorý bol v kóme, bol šokovaný že ho "vidím" ako sedí pod plafónom, lebo dovtedy ho nikto...potom pekne spolupracoval... *47*
Image
GigiViera
VIP
VIP

Postby svetlo » Tuesday, 06. March 2007, 19:52

GigiViera wrote:Teda, baby, čo vy nenavystrájate... ja som len minule išla čapovať dieťaťu čaj z konvice/termosky na čajovú podšálku... *1*

Vitaj v klube *1*

GigiViera wrote:Ale s tým videním to bude aj nejako tak, že v tom stave mimo telo si človek musí zvyknúť na tie nové formy vnímania, lebo tam nevidíme fyzickými očami, ale hocičím a teda aj dozadu a za roh, takže kým to objavíme ako na to, a zvykneme si, každému to rôzne dlho trvá.

Tak tu mám trošku dilemu. Mám tomu rozumieť tak, že vidíme "len" v stave mimo telo? Potrebujem si v tom urobiť jasno. Lebo, napr. keď si spomínala ako si cestovala autom a zrazu si mala "pasažiera" .... tak mi to nejako nesedí *1*

GigiViera wrote:Aj cítiť možno tých ostatných, aj poťahať ich za nos...

*52* Už som poskúšala *1* A istú dobu som bola pekne vyplašená z toho, že čo to po mne občas lozí a čo to cítim :shock: *40*
Image
svetlo
VIP
VIP

Postby Lada » Tuesday, 06. March 2007, 20:33

Ďakujem Vám všetkým za odpovede, myslím že som to pochopila. Nemusíme mať OBE na to „videnie“ ale musí to byť zmenený stav vedomia a asi tých stavov je viacej a umenie je vedieť v tom existovať. [smilie=sm033.gif]
Lada
VIP
VIP

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie