Hemi-Sync: Prechod bránou II

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Lariyanama » Monday, 26. March 2007, 20:24

Ako ste sa cítili keď ste sa po kurze vrátili späť do ,,reality´´ kde všetko okolo vás bolo uponáhľané a chatické, začiaľ čo vy ste zostali perfektne naladení po kurze? Nemali ste s tým trocha problém znovu sa ,,aklimatizovať´´ do pôvodného života, nemiatlo vás čo sa okolo vás deje? Alebo vám ten kurz práve naopak pomohol lepšie sa v tom orientovať, zvládať to?
pod pis
Lariyanama

Postby divoska » Monday, 26. March 2007, 20:36

problem som ja osobne nemala ale strasne ma to bytostne mrzelo ze uz je potom a chcela som to naspat, pokracovat...
kazdopadne nemala som problem sadnut do auta a letiet 300 km domov.
lepsie orientovat by som to nenazvala. alebo teda lepsie orientovat v com? nejak nerozumiem co si tym mohol mysliet.
mne sa napriklad velmi zostrili zmysly. odrazu som mala citlivejsi nos, sluch, aj celkovo som bola taka nejaka senzitivnejsia na okolite podnety. a par dni ma vsetko strasne hryzlo *3* predpokladam ze energia vo mne nahromadena
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby svetlo » Monday, 26. March 2007, 20:56

Rising_Sun wrote:Ako ste sa cítili keď ste sa po kurze vrátili späť do ,,reality´´

Asi tak, že je to súčasť mojej reality *1*
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby Lariyanama » Monday, 26. March 2007, 21:22

divoska wrote:
lepsie orientovat by som to nenazvala. alebo teda lepsie orientovat v com? nejak nerozumiem co si tym mohol mysliet.

Tým som len myslel ostať vedomejší, vnímať ten svet lepšie. Totižto niekedy sa ľuďom stáva, že sa do niečeho( povedzme netradičného, fantázia, sny, ..tzv. duchovno...) ponoria a potom majú napríklad problém rozoznať čo je čo alebo ich otupuje zmätenosť a chaos späť v ruchu.
Tak ma napadlo, že by bolo úžasné keby nejaký kurz naopak pomohol zlepšiť to vnímanie a podľa mňa orientovanie sa v ,,realite´´. Mal som taký pocit, že toto by mohlo byť ono :)
pod pis
Lariyanama

Postby WhiteWolfSix » Monday, 26. March 2007, 21:36

Rising_Sun wrote:Tým som len myslel ostať vedomejší, vnímať ten svet lepšie. Totižto niekedy sa ľuďom stáva, že sa do niečeho( povedzme netradičného, fantázia, sny, ..tzv. duchovno...) ponoria a potom majú napríklad problém rozoznať čo je čo alebo ich otupuje zmätenosť a chaos späť v ruchu.

Vychádzaš z vlastnej skúsenosti alebo skúseností konkrétnych ľudí, ktorých poznáš?

Rising_Sun wrote:Tak ma napadlo, že by bolo úžasné keby nejaký kurz naopak pomohol zlepšiť to vnímanie a podľa mňa orientovanie sa v ,,realite´´. Mal som taký pocit, že toto by mohlo byť ono :)

Hm... aký napríklad?
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Monday, 26. March 2007, 21:37

Ešte dodám: Máš problém orientovať sa v realite keď to považuješ za úžasné?
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Lariyanama » Monday, 26. March 2007, 22:11

WhiteWolfSix wrote:Vychádzaš z vlastnej skúsenosti alebo skúseností konkrétnych ľudí, ktorých poznáš?

WhiteWolfSix wrote:Ešte dodám: Máš problém orientovať sa v realite keď to považuješ za úžasné?

Práve kvôli cudzej skúsenosti, chcem byť opatrný.

WhiteWolfSix wrote:Hm... aký napríklad?

No predsa ten na ktorý sa tu vypytujem.
pod pis
Lariyanama

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 27. March 2007, 06:18

Rising_Sun wrote:Práve kvôli cudzej skúsenosti, chcem byť opatrný.

OK, vždy je dobré byť opatrný, no je tiež dobré vedieť presne čo v Tebe vyvoláva obavy.
Rising_Sun wrote:
WhiteWolfSix wrote:Hm... aký napríklad?

No predsa ten na ktorý sa tu vypytujem.

Nebolo mi to jasné, keďže si použil tieto slová:
Rising_Sun wrote:by bolo úžasné keby nejaký kurz

*4*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby divoska » Tuesday, 27. March 2007, 06:57

Rising_Sun wrote:
divoska wrote:

Tým som len myslel ostať vedomejší, vnímať ten svet lepšie. Totižto niekedy sa ľuďom stáva, že sa do niečeho( povedzme netradičného, fantázia, sny, ..tzv. duchovno...) ponoria a potom majú napríklad problém rozoznať čo je čo alebo ich otupuje zmätenosť a chaos späť v ruchu.
Tak ma napadlo, že by bolo úžasné keby nejaký kurz naopak pomohol zlepšiť to vnímanie a podľa mňa orientovanie sa v ,,realite´´. Mal som taký pocit, že toto by mohlo byť ono :)

myslim ze pokial ma niekto problem s orientaciou v realite bude ju mat aj v realite samotnej nielen po akomkolvek kurze ked uz sme pri tom. pokial ma zvladnuteho seba sameho, nemyslim ze by nieco take ako strata orientacie hrozilo. ked mozem hovorit za seba mne teda urcite *40*
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 27. March 2007, 07:08

divoska: :smt023 [smilie=sm033.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Hemi-Sync: Prechod bránou II

Postby WhiteWolfSix » Monday, 28. November 2011, 19:58

Do tejto témy môžete písať svoje zážitky z absolvovania alebo otázky ohľadne tohto kurzu. [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Re: Hemi-Sync: Prechod bránou II

Postby blind » Monday, 28. November 2011, 22:03

co sa stane, ak si prehodim repro lave/prave naopak pocas prehravania Hemi-Sync nahravky :-k :smile:
blind

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 29. November 2011, 06:55

Nič. *40*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby moni » Wednesday, 21. November 2012, 22:54

Ahojte tak chcem sa s vami podelit o zopar mojich zazitkov z kurzu Prechod bránou 2.

Velmi som sa na tento kurz tesila a posledne tyzdne som iba odpocitavala dni. Kurz sa konal v ostrave, ale aj napriek dialke ktora ma delila od mojho bydliska, som sa ho rozhoda absolvovat prave tu a oplatilo sa. Naucila som sa zase viac vnimat ze som naozaj viac ako len fyzicke telo :grin: a citila som to kazdy jeden den. Mali sme super pocasicko a stretli sme sa tam dobra partia ludi, aspon tak to vnimam ja. Bola som velmi zvedava na kazde jedno cvicenie, ktore si na nas wolfik vytiahne *88* *5* a boli naozaj poucne a zabavne. Spominam si hned na niekolko ked som santila po miestnosti a uzivala som si zabavu... ...po dlhom case som nezmyslala ako bezny clovek, ktoremu je na hlavu nahadzanej vela prace, jednoducho som konecne vypla a citila som sa ako dieta tak bezstarostne a zabavala som sa ,co je pre nas "dospelakov", :lol: na trivialnych veciach. Zistila som ze hlava pri cviceniach dokaze narobit vela neplechy... Samozrejme ww6 mi povedal tie spravne veci, ktore ma brzdia v jednotlivych cviceniach, a ked som si ich zobrala k :heart: tak to naozaj fungovalo ako ma. Tazko tu budem opisovat to ako som prezivala jednotlive cvicenia, to ked nezazijes tak nevies :) pre mna bol toto uzastny weekend zo super ludmi vo vybornej atmosfere. Som rada ze som spoznala fajn ludi, od ktorych som sa tiez ucila lebo kazdy sme iny a vsetko prezivame po svojom. Ked som prisla v nedelu vecer domov mala som pocit ze ziarim od radosti a naplnenosti z kurzu. Najhorsi bol navrat do prace :( z tych par beztarostnych dni som zrazu musela naplno zapnut do maximalneho vykonu co sa teda nepacilo ani mojmu telu a ani mne. :) este ze viem jak zrelaxovat hatoff .

Bonusy, ktore som si odniesla z kurzu su, ze sa citim kreativnejsie a vnimavejsie, a mam chut sa na ludi staaale takto *1* vyskierat a moje duchovno sa citi harmonicky

Peto velmi krasne dakujem za super week [smilie=flora008.gif] hatoff *40*
moni

Previous

Return to Astrálne cestovanie