Hemi-sync Gateway Experience par otazok pre skuseneho

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Hemi-sync Gateway Experience par otazok pre skuseneho

Postby streamer » Thursday, 12. August 2010, 13:42

Ahojte,
uz asi 3 mesiace intenzivne pracujem s CD1 Hemi-sync Gateway Experience a chystam sa na CD2... mam par otazok na ktore som nikde nenasiel odpoved. Vyzaduje si to ale niekoho skuseneho kto presiel celou branou.

1. Ake ohnisko vedomia potrebujem dosiahnut aby doslo k AC, focus 10 s hemi-syncom je malo?
2. Pri CD1 Hemi-syncu som AC nezazil, je to zle alebo normalny postup?
3. Pri ktorom CD Gateway Experience budem pod instrukciami vykonavat riadne AC? A budem vobec...?!

Dakujem za odpovede
streamer

Re: Hemi-sync Gateway Experience par otazok pre skuseneho

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 16:03

Ad 1. AC môžeš zažiť pri ktoromkoľvek ohnisku. hatoff
Ad 2. Môžeš prejsť celou Gateway Experience a nemusíš zažiť AC
Ad 3. Ak chceš zažiť AC, je treba prejsť všetkými CD. To nie je o tom, že si pustíš cvičenie s riadeným AC a budeš zaručene lietať, pretože to nie je ako instantná polievka (rozrobíš vo vode a zohreješ).
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby streamer » Thursday, 12. August 2010, 21:35

Zaujima ma najlepsi postup akym mam ist... mam dalej pokracovat v Hemi-syncu alebo to skusat bez toho?
Ak sa mi to podari bez Hemi-syncu tak mi je zbytocne sa nim zaoberat?
streamer

Postby WhiteWolfSix » Friday, 13. August 2010, 06:25

Ak máš naozaj vážny záujem o AC, potom je najlepšie venovať sa mu pod odborným vedením. Častokrát sa samoukovi stane to, že sa zasekne a zablokuje na dlhú dobu a tým si zmarí možnosť vstupu do AP.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Friday, 13. August 2010, 07:45

streamer, vzdy je dobre pamatat na to, ze akekolvek stavy, zazitky a podobne su iba VEDLAJSIM efektom duchovnej cesty, nie jej cielom. Otazka ci sa mas zaoberat Hemi Syncom ak sa Ti podari bez neho astralne vycestovat je ako pytat sa, ci sa ams ucit pisat a ctat, ak si mozes pozriet film v telke. Hemi Sync ma ovela vic moznosti a prinosu pre cloveka nez je len AC. Ja viem, ze je to pritazlivy a zaujimavy "ciel" ibaze viazat sa iba nanho je slepa ulicka. Musis si najprv zodpovedat, co je cielom Tvojej cesty, a potom uvidis aky vyznam na nej moze mat Hemi Sync alebo ine systemy. Bez toho je to len neustale jazdenie mercedesom po cestach 3. triedy.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby RedHawk » Friday, 13. August 2010, 07:54

Pokial si prejdes cely HS samostatne (CD alebo MC) casom zistis ci to potrebujes respektive ci uz davno nepoznas nieco efektivnejsie.
Ale musis to prejst cele. nie len 1 CD.

Offtopic: to je ako ked rano spravis velku potrebu a potom sa zobudis.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Tersias » Friday, 13. August 2010, 23:28

streamer wrote:Zaujima ma najlepsi postup akym mam ist... mam dalej pokracovat v Hemi-syncu alebo to skusat bez toho?
Ak sa mi to podari bez Hemi-syncu tak mi je zbytocne sa nim zaoberat?

Rekl bych ze HS je "jistota" a doporucuje se prejit si nahravky vicekrat aby je clovek zvladl. Nemluve o tom ze HS ti da vic nez nezdarile pokusy o AC.

I kdyby si nezazil pri zadne nahravce z HS AC, tak by si na neho minimalne byl urcite pripraveny.
Tj tak vse co ti jako laik muzu rict

Btw WW6 sou i kurzy AC ? (nemyslim tim zrovna kurzy HS) EDIT: samozrejme sem zkousel googlit, ale najdu vzdy jen ruzne knihy popr blogy, neznas nejaky kurz primo AC popr "pripravy na neho" (HS svym zpusobem uz pripava je ale zajima me specialne zamerene na AC)
A myslis ze je dobra cesta k AC prez holotropni dychani ? (neptam se ted za sebe, protoze az budu pripraveny tak mi pomuzou zvirata :cheer: [smilie=sm033.gif] )
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 14. August 2010, 06:40

Ale samozrejme, že áno. *18* V ČR viem o pár ľuďoch, ktorí robia kurzy so zameraním na AC, ale o ich kvalite neviem nič. Cesta k AC pomocou HD je diskutabilná. Neviem o nikom, kto by na HD zažil AC, ale túto informáciu ber s rezervou, nakoľko sa HD nevenujem, aj keď sme ho mali istú dobu v ponuke kurzov.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Tersias » Saturday, 14. August 2010, 16:35

Myslis HD hemi sync nebo neco jineho.. ? v nazvu "hemi-sync gateway experience" zadne D neni, je sice mozne ze sis se prepsal ale v prispevku pises HD 3× tak se radsi ptam *47*

Ach ta pamet ja zapomel ze sjem psal i o holotropnim dychani takze to je to to HD, muzes vymazat tento prispevek jestli chces
Tersias

Postby streamer » Saturday, 14. August 2010, 16:49

Vcera som pocuval CD1 a tak sa mi podarilo uvolnit telo ako este nikdy *1* (v ohnisku 10 zatial len) okrem kuska hlavy som necitil ze nic... dokonca keby som nevedel ako som si polozil ruky tak ani neviem kde su :-)

Citil som aj jemne brnenie na nohach (ktore mozno aj chcelo postupovat dalej ale nohy boli asi najlepsie uvolnene) ale dalej sa nic nedialo a "myslienkou" sa nedalo ovladat [smilie=sm033.gif]
Ked to ale skusam oddychnuty rano tak v podstate sa mi nedari vobec nic... a pritom vo viacerych knihach sa pise, ze AC sa lahsie robi rano ked je telo oddychnute. Ale rano proste sam citim ze "dusa" s telom drzi akosi silnejsie pokope :roll: tak neviem...
streamer

Postby Tersias » Saturday, 14. August 2010, 16:54

Ono se to doporucuje rano nebo vecer.. stejne je nejlepsi kdyz si kazdy zjisti kdy se mu to nejlepe dela (nekdo treba po mensi rozcvicce je uvolneny)

Ale pry je to nejlepsi rano kdyz se probudis a nepohnes se a jen lezis = telo je uvolnene po spanku a da se udajne dobre vycestovat, ja sem se obcas v noci probouzel bez pohnuti (ale paraliza nebyla) a mel sem strasne silne vibrace.. ale vetsinou byli tak neprijemne ze sem radsi prerusil cviceni
Tersias

Postby Folwar » Saturday, 14. August 2010, 23:01

Ano, ty příjemné večerní vibrace jsem taky v poslední době zažíval, ale netroufám si tipovat, jestli to mělo něco společného s AC, každopádně byly natolik nepříjemné, že jsem je musel potlačovat (resp. jsem je nechal plynout a ony přestaly). Jinak zrána jsou asi nejsilnější LDčka vůbec, a tady bych řekl, že je i snadnější se dostat do Astrálu.

Kašlat na HS, na to se musí pěkně od lesa hatoff
Folwar

Postby streamer » Saturday, 14. August 2010, 23:07

ja som mal parkrat LD a vzdy len rano.... boli tak realne a tak dokonale, ze este tam som si vsimal detaily co je inak a odtedy si aj doma robim test reality lebo si casto uz niesom isty *2*

Zrovna zachvilu idem na HS CD2, ohnisko 12
streamer

Postby Tersias » Sunday, 15. August 2010, 18:38

Ja jsem HS skusil jen par z CD 1 a vetsinou jsem odpadl (neco jako bezesny spanek - proste clovek je totalne mimo, vzbudi se vzdy ubehne max cca 30 minut a ani nemusi vedet ze byl mimo) stava se to i pri extremnim uvolneni pri pokusu o AC

Zkousel nekdo nahravku Visitation ? (alespon myslim ze to byla ona) ma to cloveku privolat andely a jine ruzne pomocne bytosti. Ja sem zacal videt jako by velke svetlo (a nebylo to zadne fyzicke ze bych to videl jen prez vicka) pri zavrenych ocich sem videl to svetlo nademnou ktere melo nejaky tvar ze to nebyla jen koule.. zajimavy zazitek, meli ste neco podobneho ?
Tersias

Postby lucianna » Tuesday, 17. August 2010, 18:11

presla som kurzami Prechod branou 1 a Prechod branou 2, co by mal byt viac-menej rozdeleny "originalny" Prechod branou. na kurzy som nesla zo zaujmu o astralne cestovanie, hladala som "len" relaxacnu a uspavaciu metodu. akekolvek duchovno bolo "len" bonusom *1*

v dvojke sme sa v niekolkych cviceniach priamo venovali mimotelovym zazitkom. stalo sa mi vsak parkrat uz na jednotke, ze som mimovolne vyletela z tela, ale len na zlomok sekundy. prirodzeny strach ma okamzite vratil naspat (do tela). na dvojke sa mi raz podarilo vycestovat uplne vedome. a potom som sa rozpomenula, ze ako malej sa mi to stavalo casto. lietala som po izbe, po skolskej telocvicni, robila som premety, salta a celkovo si uzivala radost z neobmedzeneho pohybu. mozno aj nieco ine, ale pamatam si len toto.

presne si pamatam moment, kedy som "lietat" prestala. stala som na (ozajstnom) balkone na 8. poschodi s otcom a nieco nam vypadlo von. automaticky som chcela vyskocit a zaletiet po to. vtom ma neuprosna logika fyzickej reality, akej je 9-10-rocne dieta schopne, zastavila (a to na dost dlhu dobu *49* ). pamatam si uvahu, ktora mi prebehla hlavou - ved sa zabijem! - ale ako to, ze minule som vyskocila a nic sa mi nestalo? - spytam sa nasich - aha, nespytam, oni tomu nerozumeju...

medzi kurzami PB1 a PB2 i dlho potom som intenzivne pouzivala hemi-syncove nahravky, radovo 2 roky, z toho 1,5 roka kazdy den (resp. celu kazdu noc). nie vsak s cielom AC. polovicka tvrdi, ze vraj v noci obcas astralne cestovavam. (a polovicka je skuseny astralny cestovatel.) nevedela som, ze to moze byt aj pocas spanku (a nie, naozaj nejde o LD). vedome sa o to nepokusam - nejak v tom nevidim zmysel, teda nejake prakticke vyuzitie pre mna. a navyse na to treba mat hodne, ale naozaj hodne energie. a ja som rada, ze zvladam aspon bezny zivot *47* skoro sa mi chce povedat, ze na nejake hovadiny nemam cas *47*

tersias, mam asi 20 hemi-syncovych cd, ale visitation nie
Image
Nesmiem sa báť. Strach zabíja myseľ. Otočím sa k nemu čelom. Dovolím mu, nech prejde okolo mňa a skrze mňa. A keď bude preč, obzriem sa za ním vnútorným zrakom. Uvidím cestu, ktorou šiel. Ale nič tam nebude. Iba ja. (Duna >>)
lucianna
VIP
VIP

Postby GigiViera » Tuesday, 17. August 2010, 19:13

chcela som napisat ze dost pochybujem ze Hemi Sync ma privolat anejlov, a pre istotu som si to pozrela, samozrejme ze o ziadnych anjeloch sa tam nehovori ne- fyzicke antity s ktorymi sa pracuje cez HS su nieco uplne ine, tak by som poprosila nesplietat.
Tersias, trening v skupine mimo ineho napomaha bdelemu vnimaniu stavov do ktorych vchadzas. Ze sa Ti to nedari doma sa necudujem. Aj naslednost cviceni a to ze to trva isty pocet dni, ktore tomu priamo venujes, ma svoj vyznam. Takze nemozes cakat ze si raz pustis poobede jedno CD a budes si vsetko pamatat. Aj to pamatanie je vec treningu. A aj zdielanie v skupine ma svoj vyznam, ludia si spomenu ze nieco zazili ked to hovoria druhi, casto su zaztiky ciastocne zdielane. Nechcem tvrdit, ze to boli vyhodene peniaze ze si si nakupil CDcka namiesto kurzu, ale prepracovat sa k vedomemu vnimaniu Ti urcite osamote bude trvat dlhsie. Mimo ine aj energia skupiny podporuje tieto procesy a tu si na to sam, takze cakaj ze to bude vyzadovat ovela vacsie usilie, hoci vysoke percento ludi na kurze "lieta" uz pri prvej realxacii a len malokto zaspi resp. prespi vsetky cvicenia.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby lucianna » Tuesday, 17. August 2010, 21:02

gigi, oficialny popis k cd visitation hovori o stretnuti s nehmotnym priatelom (non-physical friend). pre niekoho to moze byt mozno aj anjel [smilie=flora008.gif]

som zastankynou vsetkych postupov, ved kazdy sme iny:
- idealne - najprv kurz (gateway voyage / prechod branou) a potom samostudium (kolekcia gateway experience / skusenost s branou)
- najprv samostudium, potom kurz
- iba kurz
- iba samostudium

niekomu to pojde aj samo (ved aj monore bol uplny samouk) a niekomu to nepojde ani po 5 kurzoch a 50 cedeckach
Image
Nesmiem sa báť. Strach zabíja myseľ. Otočím sa k nemu čelom. Dovolím mu, nech prejde okolo mňa a skrze mňa. A keď bude preč, obzriem sa za ním vnútorným zrakom. Uvidím cestu, ktorou šiel. Ale nič tam nebude. Iba ja. (Duna >>)
lucianna
VIP
VIP

Postby RedHawk » Tuesday, 17. August 2010, 21:35

:lol:
a niektorym to nedochadza za cely zivot
RedHawk
VIP
VIP

Postby streamer » Tuesday, 17. August 2010, 21:56

dokelu... ja som doteraz myslel ze prechod branou je len jedno a to gateway experience...
v com je voyage ine? prisiel som o nieco dolezite?

ja som sa rovno pustil do experience.... a pred par dnami som mal LD a vystup do AC ale len nachvilku,,, pocas nahravky CD1 - skladba 5

prebehlo to takto:
snival sa mi sen, neviem co ale precitol som ked som zaznamenal pohyby... ako ked ryba plava vo vode, totalne jemne a pomale. Zrazu som videl modro-sede prostredie a povedal som si, ze je to asi sen ze to skontrolujem.
Chcel som sa pozriet na ruky ale ziadne tam neboli. Tak som sa zlakol a s malym oneskorenim som ich uvidel, len boli astralne sedej farby a okraje trochu silnejsie a stale mali tvar ludskych ruk.

Strach ma ale prinutil zobudit sa, citil som vibracie, paraliza skoro ziadna. V tej nahravke som si mal predstavovat ako telo toto robi kazdy vecer a ono sa to fakt nejak spustilo, neviem co si mam mysliet.
streamer

Postby lucianna » Tuesday, 17. August 2010, 22:41

no prave, su to dve mutacie. jedna sa pouziva na kurze a druha na domace samostudium.

je logicke, ze kurz bude mat nejaku pridanu hodnotu oproti samostudiu, pricom ta pridana hodnota kurzu asi nebude spocivat len v tom, ze mas podporu lektora a skupiny. a kedze to robia americania, tak uz duplom *18* nepustia predsa komplet kurz len tak do sveta, obchodnici jedni

ja osobne som bola len na kurze u ww6, kde pravdepodobne pusta gateway voyage. s nahravkami gateway experience nemam skusenosti. tie cedecka, o ktorych som pisala vyssie, ze ich mam asi 20 (spolu s kamaratkou), spadaju zvacsa do kolekcie metamusic >. ine na kurze neponukal.

takze ja ti neviem povedat, v com je presne ten rozdiel, len viem, ze nejaky tam urcite je [smilie=flora008.gif]. ww6 by mal vediet fundovanejsie

k opisanym zazitkom sa ti tiez vyjadrit neviem. ostatni, aj ked skuseni, asi tiez mozu takto nadialku len tazko posudit, ci slo o AC alebo nie. je to podobne, ako pri prezerani si 3D obrazkov. niekto na ne skuli aj hodinu a neuvidi nic, ale ked raz konecne spravne zaskuli, tak je mu jasne, ze uz to vidi. cim chcem naznacit, ze ked budes TAM, tak ti to bude hned jasne, ze si tam - v tomto pripade MIMO (tela)

najvacsie obavy som pri skusani OBE mala prave pri technike, ked sme sa mali dostat priamo do polohy proti sebe samemu. no to som zrovinka nepotrebovala - vidiet svoje telo (alebo jeho cast) zvonka. podarilo sa mi to prave vtedy, ked som bola nezamerana na telo. zrazu som vyletela do obrovskej vysky nad bansku bystricu a videla som ju tak, ako ked clovek pozera na google mapy. tiez sa mi podarilo dostat sa do byvaleho bytu v devinskej novej vsi. ale vedome som nikdy seba nevidela, dokonca ani blizke okolie fyzickeho tela. asi ma "ochranari" chranili pred najvacsim sokom

no a tento prispevok uzvriem tym, ze ak sa nedari, moze to byt aj pre tvoju ochranu *18*
Image
lucianna
VIP
VIP

Next

Return to Astrálne cestovanie