Hemi-sync Gateway Experience par otazok pre skuseneho

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Hemi-sync Gateway Experience par otazok pre skuseneho

Postby Tersias » Tuesday, 17. August 2010, 23:30

GigiViera dekuji za tvuj prispevek, ale CD 1 jsem mel pujcene od kamarada + jsem skusil par jinych nahravek ktere alespon myslim nepatri do te "serie" ale mimo ni. Samozrejme ze bych zasel na kurz, ale penize nejsou, hned co bude brigada to ale napravim :) sice nevim kdy (nebudu tu rozebirat me problemy), ale casem az se naskytne prilezitost na kurz i brigadu tak urcite *4*

Jinak samozrejme ze nahravky jsem zkousel postupne a s urcitym odstupem casu (ne najednou) ale byla to spis zkouska nez neco s nejakym vetsim cilem. Slysel jsem ze to "odpadnuti" (nerikal bych tomu spanek, napriklad je zajimave ze sem se probouzel pred koncem nahravky tesne, ze sem nebyl mimo vic jak 20-40 minut) muze pomoct. Udajne v tom clovek stejne vnima tu nahravku hemi-sync a na AC to pomuze ze kdyz see clovek probere a nepohne se tak je extremne uvolneny a muez citit i silne vibrace. (Nemluvim z vlastnich skusenosti ale z skusenosti jednoho cloveka, co sel postupne asi vsechna cd hemi-sync a umi i astralne cestovat a tak trochu se o to zajima)

Jinak v Praze na samanskem kurzu nas bylo malo (tusim posledni dny dokonce jen 10) ale i tam sem citil obrovskou silu. Sice sem se s WW6 jeste pred kurzem na foru neshodl a muze si myslet o me svoje, ale urcite bych to s hemi-sync riskl. I kdyz clovek pochybuje a muze si pak myslet svoje, ta skupinova sila a zazitky jsou na cely zivot *18*
Tersias

Postby GigiViera » Wednesday, 18. August 2010, 07:07

osobny kontakt je vzdy iny, nejake nezhody v diskusii su - mozu byt nepodstatne, nikto skuseny si nerobi mienku o druhom iba z diskusie, a hlavne kurz je nieco uplne ine takze pohoda. Nejde mi o to nahanat niekoho za kazdu cenu na kurzy, to mi tak iba vsetko popri tom napadlo, ale samozrejme ze viem ze je to nieco ine takze zase preco by som o tom nepisala. [smilie=flora008.gif]
ANo ten znamy ma pravdu, posobit to posobi, ale Ty si sa prave stazoval na to ne- vedomie tak preto som na to reagovala. Bez prislusnych instrukcii, ktore ale zrejme na svojich/pozicanych CD mas, moze byt akokolvek skuseny clovek, neprejda tam kam ma prejst. Moze mu to rozsirit jeho metody prace ktore pozna- Joe Mac Moneagle sa vdaka tomu rychlejsie prirpavoval na dialkove prehliadanie, ale tie instrukcie tam potrebne urcite su. Ale dobre je ja to ze sa mas s kym poradit *52*
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Norther » Saturday, 23. October 2010, 10:13

Ktore nahravky presne maju pomoct k AC ?

Na nete som nasiel len toto:

A Gateway Experience: Wave I — Discovery
A Gateway Experience: Wave II — Threshold
A Gateway Experience: Wave III — Freedom
A Gateway Experience: Wave IV — Adventure
A Gateway Experience: Wave V — Exploring
A Gateway Experience: Wave VI — Odyssey

na kazdom je asi 6 nahravok..
Moze mi to pomoct aj ked az tak dobre neovladam anglictinu ? lebo tomu rozumiem asi tak 30-40%
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 23. October 2010, 10:52

Vždy je dobré robiť tieto veci pod dohľadom, než experimentovať so sebou s rizikom prúseru. Ak chceš experimentovať doma, zožeň si originál nahrávky (nie mp3) ku všetkým sériám. Sú postavené tak, aby postupne viedli človeka jednotlivými stupňami.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby RedHawk » Saturday, 23. October 2010, 20:13

AC nie je hracka a pokus omyl moze dopadnut.....
RedHawk
VIP
VIP

Postby Norther » Sunday, 24. October 2010, 08:50

Kiez by tu bol niekto kto mi jasne odpovie na otazky.. WW6 aspon ciastocne odpovedal, Redhawk tomu "pokus omyl moze dopadnut....." som nepochopil.
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 24. October 2010, 12:01

No, znalosť angličtiny na 30-40%, neviem, neviem. V takom prípade odporúčam absolvovať Prechod bránou 1 a potom Prechod bránou 2.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby RedHawk » Sunday, 24. October 2010, 12:24

pokial skusas nieco sam, nevies asko to moze dopadnut.
Astralne cestovanie hranici so smrtou, odporucam si pozriet prispevky co su tu k AC.
ň
Dalsia vec pokial si chces robit samokurz mal by si perfektne ovladat jazyk v ktorom je.

Chces priamu odpoved. Vykasli sa na Hemisync, na astralne cestovanie a venuj sa radsej skole a uceniu. na taketo veci by si mal byt zrely a to skor ako v 21-25 nebudes (a vacsina nie je ani v tom veku)
Zidia povolovali studium okultnych veci az po 30 a vedeli preco.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Norther » Sunday, 24. October 2010, 16:18

Ja len nechapem preco to niekto zazije a ani sa o to nezaujima.. a niekto sa o to zaujima roky a bez vysledku, precital som skoro vsetky temy co su tu o ac

"Zidia povolovali studium okultnych veci az po 30 a vedeli preco." tych okultnych veci si myslel v tom zmysle ze AC ma nieco spolocne s okultizmom ?
Norther

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 24. October 2010, 16:43

Norther wrote:Ja len nechapem preco to niekto zazije a ani sa o to nezaujima.. a niekto sa o to zaujima roky a bez vysledku

Odpoveď je jednoduchá. Niekto je duchovne zrelý skôr, iný neskôr a podľa toho sa mu aj podarí dosiahnuť AC. Sú dokonca takí, ktorým sa to deje spontánne a potom sú tí ostatní, ktorí sa to musia naučiť. Neporovnávaj sa s inými, pretože to ťa môže len znechutiť. Musíš na sebe pracovať tak, aby si videl na sebe pokrok, AC sa potom v pohode dostaví. Ber to však tak, že AC je aj tak len sprievodný jav duchovného rozvoja a nie jeho cieľ. A na záver, o AC sa zaujímať (deň či 100 rokov) a AC trénovať (deň či 100 rokov) je sakramentský rozdiel. Pod tréningom AC však necháp len samotné techniky na opustenie tela. Je toho omnoho viac, aj preto ma séria Gateway Experience toľko cvičení (nahrávok) a nielen jednu nahrávku na dosiahnutie AC. Keby to šlo tak ľahko (s jediným cvičením), už by tu každý astrálne cestoval.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby RedHawk » Sunday, 24. October 2010, 20:25

WW6 ti to dobre popisal.
Pokial ide o AC je to nastroj. A ak ho mas musis ho vediet pouzit. AC ma vela spolocneho s okultizmom (ide o pojmy)
Okultny je skryty.

A okrem toho ber tie pokusy o AC ako skusku trpezlivosti.

Mimotělní zážitek je něco úžasného a hlavně ne moc složitého. Jde jen o dny cvičení, které doprovází i zároveň uklidnění ve Vaší duši. Astrální cestování je zvláštní věc, kterou by jste určitě měli vyzkoušet.Černé stránky astrálního cestování: I astrální putování má své černé stránky. Jde o to, že když třeba necháte své tělo dlouho bez živin, tak umře. To se Vám snad nestane, ale dejte si na to pozor. Další takovou černou stránkou je samovolné opouštění těla, ale bez vašeho vědomí. Pokud máte černé vědomí, tak se může stát i něco hrozného. Nesmím opomenout, že se Vám může stát, že Vaše fyzické tělo začne mít nějaké problémy. Je dobré mít nablízku osobu, která může zavolat, třeba pomoc. Pokud jste zdravý člověk, jehož nic netrápí, tak máte vyhráno a bát se nemusíte ničeho. Je to jeden z dalších způsobů bezpečného cestování.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Zrak1 » Monday, 25. October 2010, 13:37

Norther,

podľa mňa je dôležité, aby sa človek stíšil. Myslím tým, aby spočiatku len na okamihy, a postupne predlžoval chvíle, kedy nemyslí na nič. Potom človeka postupne prestanú zaťažovať myšlienky plné otázok, ktoré sú len akoby "spamy" pochádzajúce z nášho dedičstva spoločnosti. Sú to formy a myšlienky, ktoré máme tak hlboko vkorenené, že zabúdame, že nie sme myseľ, ale niečo, čo je za týmto neustálym tokom myšlienok schované. Keď nájde človek toto skryté, no skutočné, potom už cíti, alebo vie, ktorým smerom sa vybrať. Napr. cestou hemi-sync. Dovtedy je podľa mňa ťažké zorientovať sa v tom všetkom. Znovupoznávanie samého seba je pre mňa kľúčom a k nemu dospejem len tak, že sa budem snažiť stíšiť ako to len pôjde. Až v týchto chvíľach kľudu dokážem cítiť, čo chcem a vtedy si za tým idem. Možno to bude znieť paradoxne, ale idem si za tým cielene mysľou :grin: Myseľ je malou časťou našich schopností, no je tu na to, aby sme ju ovládali a nie aby ona ovládala nás ;)

Rado

PS: čo píšem neber ako jedinú pravdu, je to pravda z môjho pohľadu, ty máš svoju
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Norther » Saturday, 30. October 2010, 21:11

Zrak2 alebo Rado, teraz ti dam jednu otazku mimo tohto vsetkeho, tebe sa uz AC, OBE ci uz OOBE niekedy podarilo ?
Norther

Postby Anubis » Sunday, 31. October 2010, 10:29

RedHawk wrote:Zidia povolovali studium okultnych veci az po 30 a vedeli preco.

Po 40-ke a ženáčom. A vedeli prečo. (... ale aj tak to málokto doržiaval ... *40* )
Image
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Blog: View Blog (1)

Postby RedHawk » Sunday, 31. October 2010, 11:17

Anubis wrote:
RedHawk wrote:Zidia povolovali studium okultnych veci az po 30 a vedeli preco.

Po 40-ke a ženáčom. A vedeli prečo. (... ale aj tak to málokto doržiaval ... *40* )

Ano prepac, moja chyba ano po 40 nie po 30.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Zrak1 » Sunday, 31. October 2010, 18:10

Norther wrote:Zrak2 alebo Rado, teraz ti dam jednu otazku mimo tohto vsetkeho, tebe sa uz AC, OBE ci uz OOBE niekedy podarilo ?

ano

Rado
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Postby Norther » Sunday, 31. October 2010, 18:11

Potom mam pre teba este jednu otazku, ake boli priznaky ? myslim tym ako to prebiehalo, napriklad vybracie,tranz a podobne veci ?
Norther

Postby Zrak1 » Sunday, 31. October 2010, 18:20

Norther wrote:Potom mam pre teba este jednu otazku, ake boli priznaky ? myslim tym ako to prebiehalo, napriklad vybracie,tranz a podobne veci ?

Áno, aj vibrácie, aj paralíza... spočiatku som nevedel čo sa deje, nakoľko som mal prvý spontány zážitok v 16-tich, kedy som o OBE nemal ani tušenia a mal som z toho strach. Hlavne keď sa mi to stalo tri noci po sebe.

Mám otázku, k čomu ti tieto informácie budú? Podľa mňa človeka odvádzajú od toho dôležitého, ale každý ako chce hatoff
Zrak1

Postby Norther » Sunday, 31. October 2010, 18:33

Chcel som sa dozvediet ake su ine priznaky okrem vibracii, paralizi a pistania lebo takto to prezyva vacsina a myslim si ze u mna to takto nebude.. mozno bude ale na to by som sa potreboval lepsie uvolnit, co ma po pol hodine zacne bavit a uz myslim na uplne ine veci.. :smt024
Norther

Postby Zrak1 » Sunday, 31. October 2010, 18:36

Norther wrote:Chcel som sa dozvediet ake su ine priznaky okrem vibracii, paralizi a pistania lebo takto to prezyva vacsina a myslim si ze u mna to takto nebude.. mozno bude ale na to by som sa potreboval lepsie uvolnit, co ma po pol hodine zacne bavit a uz myslim na uplne ine veci.. :smt024

Vidíš, práve pre toto som ti vyššie písal o vyprázdnení mysle, o nemyslení na nič...

Skús začať s týmto a uvidíš, čo to časom spraví, ak si ti môžem poradiť ;)

A nezabudni... trpezlivosť hatoff
Zrak1

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie