Hemi-Sync a HOLOGRAFICKA paradigma

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Hemi-Sync a HOLOGRAFICKA paradigma

Postby Anonymous » Saturday, 05. March 2005, 14:28

Nedavno som sa na jednom serveri docital o teorii Nazvanej Holograficka paradigma.
Kedze tento server je momentalne v odstavke tak vam nemozem dat priamu adresu ale hned ako nabehne tak to sem hodim.
Skusim to len v skratke vysvetlit(velmi v skartke)
Neviem ci vsetci z vas vedia co je to hologram....ide o trojrozmernu fotografiu na ktoru ked sa pozerame z roznych uhlov mame pocit ze predmet na nej je skutocne trojrozmerny.Tato fotografia sa vyraba pomocou laseru kedy sa poloproepustnym zrkadlom rozdeli luc na dva prisom jeden osvetli predmet a druhy interferuje so svetlom odrazenom od predmetu.
Vysledok sa zaznamena na film.Ide oto ze na jeden film jednu plochu sa da zaznamenat nespocetne mnozstvo obrazkov v zavislosti od toho pod akym uhlom dopadne laser na film.
Holograficka paradigma hovori otom ze cely svet...cely vesmir je v skutocnosti nieco podobne takemu hologramu.Obrovsky superhologram v ktorom pritomnost,minulost,a buducnost existuju sucastne.Kde nic nieje oddelene od toho druheho.Kde vlastne clovek je sucastou vsetkeho a vsetko je sucastou jeho.

Vysvetlim tu trosku moje pochpenie tejto teorie,potom ked tu dam originalny clanok mozete si spravit vsetci svoj vlastny nazor pretoze by som rad pocul aj ine nazory.

Predstavte si ze ste v skutocnosti urcity druh energie...mate urcitu frekvenciu ktora nieje pevne dana.Energia oscilujuca na urcitej frekvencii alebo skor na urcitom rozsahu frekvencii.Tato energia je sama o sebe len energiou pokial ale nenarazi do super-hologramu.Super hologram obsahuje pritomnost,minulost,buducnost...vsetky udalosti,vedomosti. Urcite si hovorite ze je to pritiahnute za vlasy.Pre porovnanie...hologram o velkosti 1cm stvorcovy dokaze obsiahnut nasou technologiou priblizne 10 miliard bitov informacie.Predstavte si ze superhologram by bol velky ako nasa zem....a predstavte si ze by to nebol film ale kocka alebo gula alebo iny priestorovy objekt kedy sa obsah informacie ktoru moze obsahovat narastie do neskutocnych rozmerov.
Netreba zabudat ze kazdy je sucastou vsetkeho a vsetko je sucastou kazdeho.
Ak clovek(energia) narazi na super hologram zacne sa jeho zivot. Zacne vnimt svet okolo seba respektive vnima frekvencie jemu blizke s ktorymi interferuje a ovplivnuje seba aj superhologram.vnimat svet je relativny pojem pretoze vsetko je len interpretovanou realitou ktoru mi sme schopni vnimat.
Pre priklad ludske oko a ucho.Vsetko vnima frekvencie na roznych vlnovych dlzkach a prisposobuje ich nasmu vnutornemu svetu....nasej interpretovanej realite.
Projekty ako hemi-sync ukazuju ze to co na nasu mysel...na nas najviac posobi su frekvencie.
Nezabudajme stale nato ze superhologram ma v jednom bode aj tam kde sa prave nachadzame informacie o minulosti a buducnosti.Samozrejme rozne udaje mozeme zo superhologramu "citat,vnimat" len na frekvencii ktora je nam blizka.Ludia ako jasnovidci....ohybaci lyziciek liecitelia su schopni len naladit sa na inu frekvenciu a vnimat svet inak, v inom case inom rozmere.
AKo moze jedna frekvencia ovplyvnit druhu? Najlepsie sa to da vnimat pri Furierovej analyze(ospravedlnujem sa ak som zle napisal meno). Spojenim a vzajomnou interferenciou dvoj roznych frekvencii dostaneme uplne novu frekvenciu s uplne novym inym priebehom.
Takto vsetci ludia a vsetko okolo nas nas ovplyvnuje rovnako ako my ovplivnujeme vsetko okolo.
Ked sa zamyslime tato teoria vellmi vela vysvetluje vo vsetkych....a teraz myslim naozaj vo vsetkych oblastiach ludskeho myslenia a badania.Doteraz som nenarazil na ziadnu vec...ziaden jav..ktory mi doteraz bol zahadou a ktory by sa nedal vysvetlit touto teoriou.
Jeden liecitel dokazal hladat odpovede systemom ze hladal v "kolektivnom vedomi ludstva" cize spytal sa choreho...jeho mysle co jej chyba a hladal v ostatnych na nu odpoved.Ked skoncil povedal choremu v ktorom state a ktorej institucii sa zaoberaju jeho problemom dokonca hovoril o liekoch ktore sa len vyvyjali v laboratoriach a o ktorych nemohol vediet.
Aj tato schopnost sa da vysvetlit a napasovat do tejto teorie
Od ohybania lyziciek po telekynezu,liecitelstvo samanstvo, astralne cestovania a podobne.Ked som si precita lteoriu a dlho som o nej rozmyslal zarazalo ma ako vsetko do seba zacina zapadat a vsetko je akoby uplne prirodzene.
Ospravedlnujem sa ak je v clanku vela chyb.
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 05. March 2005, 16:08

Vitaj wiro

Dovolil som si z Tvojho príspevku spraviť samostatnú tému, keďže sa téma, kam si pôvodne vložil svoj príspevok, týkala seminára Prechod bránou.

Zatiaľ som si len zbežne prečítal Tvoj príspevok, no nie je mi zatiaľ jasné v čom je to vs s Hemi-Syncom... :? Hádam sa to čoskoro dozviem :)
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

oprava

Postby Anonymous » Saturday, 05. March 2005, 16:16

Je pravda ja som to asi zle nazval. Ked sa povie vs tak sa skor mysli nieco proti ale ja som mal skor namysli porovnaSkor by viac pasovalo Hemi-Sync a Holograficka paradigma.
Hemi-Sync je nieco co s teoriou holografickej paradigmy velmi uzko suvisi takze ak je mozne skor by to trebalo premenovat.
Celkovo vplyv roznych frekvencii na ludsku mysel moze sposobovat zvysenie urcitych schopnosti ako ucit sa a byt senzityvny na rozne zmeny.
Je otazne ci ludia ako Tesla, Einstein boli geniovia alebo len boli schopny vnimat vedomosti.Casto sa vam stane ze ak mate problem o ktorom rozmyslate tak za urcitych podmienok sa vam riesenie akoby objavilo v hlave.Kedze vsetko je sucast vsetkeho tak aj vedomosti...minule a buduce su tu len zalezi na nas ci si ich sme schopny "precitat"

Ak je mozne tak by som ta poprosil aby sa v nazve to "vs" zmenilo na "a"
Anonymous

Holograficka PARADIGMA

Postby Anonymous » Saturday, 05. March 2005, 17:32

Tu je slubena teoria prelozena do cestiny.

http://matt.jinak.cz/flytojoint/vyplody/realita-hologram.html
Anonymous

Re: oprava

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 05. March 2005, 17:55

wiro wrote:Ak je mozne tak by som ta poprosil aby sa v nazve to "vs" zmenilo na "a"

Tvoja prosba bola vypočutá :D Ja som to tak cítil, že by tam malo byť skôr to A, než to VS, ale keďže sa jednalo o Tvoju tému, nedovolil som si do nej spraviť taký zásah. Teraz je to úplne v poriadku, keď si ma o to požiadal. :ok:
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

holograficka paradigma

Postby poldo » Friday, 07. April 2006, 08:00

kto ma zaujem, viac o tomto type myslenia je mozne najst v uvode knihy Stanislava Grofa "Za hranice mozgu"
poldo

Postby WhiteWolfSix » Friday, 07. April 2006, 08:07

jj, S. Grof je klasik *40*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Frankenstein » Wednesday, 04. October 2006, 12:12

Neviem o aké A a vs sa tu naťahujete, každopádne som z toho článku unesený. Mam z celej paradigmy pocit akoby skutočne dávala odpovede na všetko a pritom veci čo som doteraz počul o vnímaní reality a o štúdiach mozgu boli v tejto teórii obsiahnuté a tvorili jej malú časť....myslíte si, že to má budúcnosť, čo tí dvaja načrtli?... alebo budú označení za šarltánov a celé to zapadne prachom?
Frankenstein

Postby Alrisha » Wednesday, 04. October 2006, 12:36

Frankenstein wrote: celé to zapadne prachom?

podľa dátumu uverejnenia na nasom fore:"Zaslal: So-05-03-2005, 15:28 Predmet: Hemi-Sync a HOLOGRAFICKA paradigma" to TU dosť dlho ležalo a ani ja som to nezaevidovala... :(
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Postby newiditelny » Wednesday, 04. October 2006, 13:29

ta holografická paradigma mi sedí - zdá se mi být odpovědí na mnohé otázky
newiditelny

Return to Astrálne cestovanie