Dýchání

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Dýchání

Postby Eathiel » Monday, 25. November 2013, 21:51

Ahoj,
mám jednu technickou. Jak se při OBE vypořádat s dechem? Vždycky, když se ve mě začne při cvičeních něco dít, přestávám dýchat (pravděpodobně úžasem *3* ). Bez dýchání se tělo asi neobejde... anebo ano? :-k

[smilie=sm033.gif]
Eathiel

Re: Dýchání

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 28. November 2013, 07:19

Neboj, dýchať budeš ďalej, len v pomalších rytmoch.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Eathiel » Monday, 02. December 2013, 21:11

OK, ale mě to jakoby vytrhne ze soustředění. Náhle si uvědomím, že bych asi měl dýchat, protože prostě přestanu. Popíšu to takhle. Mám meditaci a vědomí se mi začne rozšiřovat. Rozšiřuje se, nebo spíše prohlubuje, ale neumím to moc slovy popsat. Jsem velice hluboce uvolněný, cítím vibrace a náznaky oddělování se od těla a v ten moment si uvědomím, že nedýchám. Myslí se vrátím k tělu a vytrhne mě to zpět více k sobě. Zkrátka mě to rozruší, vyruší. Vždycky při nějakém hlubším prožitku ,,ztroskotám´´ na takovéto jakoby nesynchronizaci tělesných pochodů - když to tak nazvu *3* . Je to zajímavé. Myslím, že to mám spojené s umíráním. Když se snažím o oddělení, nějak podvědomě jakoby jsem přestal dýchat, že je to s tím nějak spojené. Nevyděsí mě to, ale tak trochu zmate, jelikož jsem stále naživu *3* . Dá se s tím něco dělat?

[smilie=sm033.gif]
Eathiel

Postby WhiteWolfSix » Monday, 02. December 2013, 21:31

Sám si to presne vystihol slovami, že to máš spojené s umieraním. Keď si prejdeš jednotlivé body v tejto téme Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?, zistíš, že strach zo smrti je jeden z dôvodov, prečo sa ľuďom nedarí oddeliť sa od tela. Takže práca na tomto strachu je cestou k úspechu a odpoveďou na Tvoju otázku čo sa s tým dá robiť.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Eathiel » Tuesday, 03. December 2013, 14:27

Ano, děkuju. Mám opravdu zájem na tom tento jev (strach ze smrti/umírání) překonat. Jak se na tom dá pracovat? Existují nějaká cvičení? Jediné, co jsem se dočetl, je technika odbourávání takovýchto zábran a strachů pomocí LD. Jenže než se člověk naučí LD, to spíš rychleji začne astrálně cestovat - LD je pro mě hodně náročné. Jestli se tady někde už něco podobného řešilo, tak prosím o link na ten dotaz. Přijde mi, že tento strach je hodně takový těžko uchopitelný, protože se objevuje jen při pokusech o AC. A nejsem si úplně jistý, zda-li se to dá vyřešit jen tak přes mysl. Prosím třeba o nějaký tip na cvičení. Anebo jen nějaký link tady na stránkách. Moc by mi to pomohlo. Jinak díky za pozornost a trpělivé odpovídání. Asi není lehké opakovat stále to samé dokola lidem, co se ptají na jedno a to samé *2* . Cítím se sice trochu hloupě, ale naopak i moc a moc zvědavě a odhodlaně. *3*
Eathiel

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 03. December 2013, 16:04

Odporučil by som Ti absolvovať kurz Prechod bránou I, ktorý sa bude v lednu 2014 konať v Ostrave. Viem, že si z južných Čiech, no ostravský kurz je najbližší termínovo i miestom. V prípade záujmu, kontaktuj organizátora mailom na adrese: vrana.dalibor@seznam.cz
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Eathiel » Tuesday, 03. December 2013, 21:59

Já už vlastně mám PB I. za sebou. Když to úplně zjednoduším, tak vždycky končím v ohnisku 12. Tam se to nějak prohlubuje, ale nějaké silné určité vjemy nemám. Pamatuju si, že ve 12 se dělají nějaká cvičení. Napadá mě, že možná v tomto bodě by se do toho strachu dalo nějak vstoupit a zapracovat na něm. Vedou moje úvahy správným směrem? :-k
Eathiel

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 04. December 2013, 11:35

Ak máš PB1 za sebou, tak si iste spomínaš na cvičenie s odstraňovaním strachov. To sa robilo v ohnisku 10. Bez spracovania strachov sa veľmi ďaleko nedostaneš, pretože Ťa to väčšinou nejakým spôsobom stopne.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Return to Astrálne cestovanie