cestování časem

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: hmm

Postby Zrak1 » Saturday, 17. December 2005, 22:14

OBE-VAN wrote:nebylo to opravdu takto mysleno ani v 0.000000000000000000000001%, omlouvam se jestli to tak vyznelo [smilie=flora008.gif]

V pohode, namal som na to asi reagovať. Naozaj si nemyslím, že si to tak myslel, len som zapochyboval (som len človek), teraz už nepochybujem *51* :cheer: :cheer: :cheer:
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Nopal » Sunday, 18. December 2005, 16:58

Včera som sa zobudila a sníval sa mi naozaj zvláštny sen. Zaujímave je, že tento sen sa mi sníval presne, ale presne tak isto len pred nedávnom. Nechápala som, ako sa mi to mohlo zasnívať takto znovu.... :smt017
Skoro celý deň som včera rozmýšľala nad jeho významom.
Navyše je zvláštne, ako mi sen do mojej mysle nepasuje.
Potom som rozmýšľala, prečo ho odmietam prijať a tak....potom som otvorila ANNWIN a prvé čo som si klikla prečítať bol tu príspevok od zrak1......

Odrazu som vnímala, že to čo čítam nie je náhoda ale situácia, ktorá mi má niečo povedať....
mala som zrazu pocit, ze som dostala na moje otázky z jemnohmotného sveta odpoved....že sen mi aj preto teraz nepasuje do mysle, že to, čo mi má povedať ešte len príde a ja mám byť, aj budem pozornejšia *18*

:smt024 zrak1 : úprimne ďakujem :heart:
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Zrak1 » Monday, 19. December 2005, 07:49

Nopal, ani nevieš, ako si ma potešila. :lol: Začal sa mi asi krásny deň, a za ten začiatok ti Nopalik krásne ďakujem. [smilie=flora008.gif]
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Postby Nopal » Monday, 19. December 2005, 11:14

:luff:
Nopal
Moderátor
Moderátor

cestovani casem - zajimavy zazitek i kdyz jenom SEN

Postby OBE-VAN » Tuesday, 20. December 2005, 12:11

nebylo to zadne OBE a asi ani zadne LD, dnes v noci se mi zdal nasledujici sen.

Z nejakeho duvodu jsem se dostal nekde daleko do nejakeho velkeho stareho cinzovniho domu, najednou vidim obrovske masivni dvere do jednoho bytu jsou vyrezavaneme velkymi barokními? pozlacenymi ornamenty, spis jako na nejakem zamku.
Nevim proc, dvere otevru a najednou vstoupim do ulne jine dimenze.
Cas mozna pred 25-30 lety
Misto: Dum ve kterem jsem bydlel.
Vsechno vidim naprosto detailne a jasne (zadna "tma" mimo zorne pole).
Dokonce v tom dome/byte vidim chodit i babicku (ktera uz nezije)
V tom si vsimam ruznych odchylek tykajicich se predevsim vyhledu z okna, sirsi terasy, uplne jineho okoli misto sousednich domu jiny teren louka a les.
Byl to takovy zvlastni povznasejici pocit mit moznost cestovat casem, bohuzel jsem si ZASE vubec neuvedomil ze je to sen a tudiz se nedostal do LD (misto toho mne napadaly blbosti nekomu neco rict co se "stane" a co by mel treba udelat nebo ne). Nakonec jsem neudelal nic a na nic dalsiho se nepamatuju...

Mozna byla sance si uvedomit LD bud pri tom kdyz jsem si vsiml ze cestuju casem a nebo kdyz jsem si vsiml techto odchylek.
Dalo by se to nazvat jako sen o LD nebo sen o OBE?
Nebo je přece jen teoreticky mozne ze jsem se v tom snu dostal do nejake paralelni reality? (asi se neda zodpovedet)

Jak jsem psal veskere detaily byly naprosto jasne a viditelne vse pusobilo tak presvedcive (ani jsem neletal ani se neobjevilo nic jineho zlvast nestandartniho co by mne navedlo na myslenku ze to je sen). Proste jsem uveril svemu povedomi ze se mi vazne povedlo cestovat tim casem
*85*
OBE-VAN

Postby Anonymous » Tuesday, 20. December 2005, 12:26

Uf, ty si asi vážne posadnutý tým OOBE a LD a cestovaním v čase! *3* Prečo to nezoberieš ako sen, ktorý je snom a sníval sa ti a mal ti čo povedať? Relax, buddy, take it easy *52*

Vieš, existujú živé sny, ktoré pôsobia veľmi reálne. A to, že sa sen odohrával v minulosti... Ešte raz, prečo tak kŕčovito lipneš na LD, OOBE a "cestovaní časom"???
Anonymous

na nicom nelipnem

Postby OBE-VAN » Tuesday, 20. December 2005, 12:41

dreamingwolf wrote:Uf, ty si asi vážne posadnutý tým OOBE a LD a cestovaním v čase! *3* Prečo to nezoberieš ako sen, ktorý je snom a sníval sa ti a mal ti čo povedať? Relax, buddy, take it easy *52*

Vieš, existujú živé sny, ktoré pôsobia veľmi reálne. A to, že sa sen odohrával v minulosti... Ešte raz, prečo tak kŕčovito lipneš na LD, OOBE a "cestovaní časom"???

aaale klidek :cheer:
Nejsem nicim posadnuty, ani nevim co mi mel ten sen rict. jednoduse kdyz se o neco zajimam tak o tom i diskutuju, myslel jsem ze na to tady to forum je a nebo snad ne?? *88* *13* :?:
OBE-VAN

Re: na nicom nelipnem

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 20. December 2005, 12:53

OBE-VAN wrote:...kdyz se o neco zajimam tak o tom i diskutuju, myslel jsem ze na to tady to forum je a nebo snad ne?? *88* *13* :?:

:smt023 Som rád, že sa s nami delíš o svoje zážitky aj keď sú vo forme snov. Súhlasím však s DW, že tento sen nemal veľa spoločného ani s LD ani s OBE. Máš pravdu, aj napriek tomu, že to bol pravdepodobne len obyčajný sen, aj tak má význam dopátrať sa jeho zmyslu. *18* Zatiaľ ma k Tvojmu snu nič nenapadá, no ak mi niečo príde, určite Ti napíšem. [smilie=sm033.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Anonymous » Tuesday, 20. December 2005, 13:37

OBE-VAN, zdieľaj s nami svoje sny. Moja reakcia sa týka toho, ako k nim pristupuješ. Chápem, že túžiš mať LD aj OOBE, len príliš tlačíš a dostávaš sa do kŕča a to ti potom bráni ich mať... :smt039 [smilie=flora008.gif] :smt033 :devil: [smilie=zima007.gif]
Anonymous

Postby ela1 » Tuesday, 20. December 2005, 15:35

Nopaliq: niekoľko snov môže byť takýchto a hlavne keď býva spln, abo u niekoho keď je nov. Mne napríklad sa snívajú sny, ktoré sú pre mňa dosť zaujímavé, zapamätám si ich a až tak neskôr možno aj v tom dni zistím o čom ten sen bol, čo mi dal, čo som mala pochopiť. A možno príde aj o mesiac neskôr v nejakej situácii a potom si spomeniem na učitý sen a dám si to do súvisu.
Takéto sny mám najradšej :-P :cheer: [smilie=sm033.gif] vždy mi niečo povedia, abo ukážu.
ela1

pamatovani snu...

Postby OBE-VAN » Tuesday, 20. December 2005, 19:22

ela wrote:Nopaliq: niekoľko snov môže byť takýchto a hlavne keď býva spln, abo u niekoho keď je nov. Mne napríklad sa snívajú sny, ktoré sú pre mňa dosť zaujímavé, zapamätám si ich a až tak neskôr možno aj v tom dni zistím o čom ten sen bol, čo mi dal, čo som mala pochopiť. A možno príde aj o mesiac neskôr v nejakej situácii a potom si spomeniem na učitý sen a dám si to do súvisu.
Takéto sny mám najradšej :-P :cheer: [smilie=sm033.gif] vždy mi niečo povedia, abo ukážu.

No mne se to zatim tak moc nepovedlo (mozna jsem mel v tom snu takovy pocit ze jsem k necemu hodne blizko uz a ze chybi jen kousek.. nevim k cemu ale ....) Ja si sny bohuzel pamatuju vetsinou jenom kdyz se uprostred/ke konci probudim, mozna je nakonec lepsi se na noc hodne napit aby se clovek casto budil a pamatoval si ty sny *47* *1*
OBE-VAN

Postby Zrak1 » Tuesday, 10. January 2006, 14:40

Nejako sa nám táto téme zasekla *1* , páči sa mi tento s naháňaním mušky [smilie=zvirata432.gif] .

Niekde inde "sa písalo" o tom, kedy skúšať LD alebo OBE. Jeden vĺčik *1* písal niečo v tom zmysle, že je vhodná doba nad ránom, keď ešte všetci spia a rušivé elementy sú minimálne. No a teraz zostáva otázka, nadstaviť si budík? Alebo ako napísal niekto iný, že sa teda večer viacej napije *3* ? Ja osobne sa budím spontáne niekedy okolo štvrtej ráno. Ako ste na tom ostatní ?

Ináč vtedy mi to funguje najlepšie :cheer: :cheer: :cheer:
Zrak1

Postby falco » Thursday, 12. January 2006, 00:20

Zrak1 wrote: Ja osobne sa budím spontáne niekedy okolo štvrtej ráno. Ako ste na tom ostatní?

*1* *1* *40* *1* ja osobne niekedy okolo stvrtej rano spontanne zaspavam :mrgreen: *1* *2* .....
falco

Postby duves » Sunday, 16. April 2006, 10:35

WhiteWolfSix wrote::smt024 OBE-VAN: Najďalej do minulosti som sa dostal do 16. storočia, no bolo to pri práci s klientkou, takže podrobnosti písať nebudem. Bolo to veľmi zaujímavé, sledovať ako sa ľudia správajú. *4*

Myslel som, ze samanske putovanie je v nasom reale, teraz. Dost by mozno objasnilo potom putovanie za vznikom cloveka. Stale su v tom nejasnosti: mimozemstania, manipulacia s DNK a pod.
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby falco » Sunday, 16. April 2006, 16:36

duves wrote:
WhiteWolfSix wrote::smt024 OBE-VAN: Najďalej do minulosti som sa dostal do 16. storočia, no bolo to pri práci s klientkou, takže podrobnosti písať nebudem. Bolo to veľmi zaujímavé, sledovať ako sa ľudia správajú. *4*

Myslel som, ze samanske putovanie je v nasom reale, teraz. Dost by mozno objasnilo potom putovanie za vznikom cloveka. Stale su v tom nejasnosti: mimozemstania, manipulacia s DNK a pod.

ono podla mna nech uz clovek vznikol akokolvek...dajme tomu že ho "vypestovali" ufonci...aj tak je to myslim jedno...lebo ak by aj...vznik cloveka to možno vyriesi..ale ti ufonci tiez museli dako vzniknut...takze ten zakladny problem zostava akurat posunuty "o poschodie vyssie.."
falco

Postby Zrak1 » Sunday, 30. July 2006, 16:11

Od môjho prvého a posledného príspevku v tejto téme ubehol už nejaký ten čas, za ktorý sa toho udialo pomerne dosť. Naposledy som mal jeden "sen", ktorý ma prijmel rozmýšľať o karme a nakoniec aj budúcnosti ako takej. V krátkosti som si o tom s ww6 písal a s jeho dovolením sem dialóg kopírujem.....

Zrak: myslíš si, že každá duša by si mala prejsť všetkým? Teda, predstavme si jeden obrovský zoznam, ktorý je plný istých druhov skúšok, ktoré musí duša zvládnuť, a počas inkarnácií sa tento zoznam pomaly zmenšuje, kým duša nezvládne úplne všetko..... napr. aj "karmu" bohatstva či slávy.....?

ide o to, že som mal včera cez deň jeden sen /jeden zo životov/, kde som mal dcéru, ktorá bola veľmi talentovaná tanečnica, alebo niečo podobné, bolo to umeleckého charakteru, no a veľa médií chcelo spraviť s dcérkou rozhovor a aj nejaké projekty, za ktoré nám ponúkali 80 mil USD, ale ja som dcérku chránil a nič, ani len interview som nedovolil. Nejaká redaktorka ma dokonca štengrovala, že "Som zvedavá, koľko spoločností naraz vám bude ponúkať 80 mil USD naraz, bude to určite nový rekord, uvidíme ako dlho budete odporovať". Videl som aj, ako sme z nejakého zákulisia pódia rýchlo odchádzali do bezpečia pred novinármi. Nakoniec sme došli do nejakej reštaurácie, kde sme mali slávnostný obed. Všetko bolo biele, usadili sme sa a "rodina" - boli to veľmi láskaví a veľmi vyspelí "ľudia" mi dávali najavo, že sú radi a chvália ma za to, ako to všetko zvládam....

ww6:hm... vieš aj povedať v akom období sa Tvoj život odohrával?

Zrak:myslím, že to bolo v tejto dobe, teda nie v tento deň, ale určite okolo roku 1980-2000 ......možno aj po roku 2000

ww6: no len že hovoríš, že to bol jeden z Tvojich životov...
Zrak:áno.... bol, teda je....

ww6: ako tomu mám rozumieť?
Zrak: *3*

ww6: *3*

Zrak: tiež by mi to bolo divné..... no po prečítani Ďaleké cesty, Monroe v rozhovore hovorí, že duša môže prežívať viac životov v rovnakej dobe, dokonca že je to bežné .......takže.... proste vysvetlenie, či je to možné alebo nie, nehľadám.... nejako to funguje..... je jedno ako, to nie je podstatné

ww6: jj... pamätáš si našu diskusiu o paralelných svetoch?

Zrak:už presne nie, ale viem že sme sa bavili....neviem aký názor som tam prezentoval, ale určite ho mám upravený....

ww6: *3* ok, ale späť k tvojej otázke.......nemyslím si, že existuje nejaký zoznam toho, čo sa máme naučiť... jednoducho sa chceme učiť a je na nás, čo zhodnotíme, že sme sa naučili dobre a čo nie

myslim, že teória karmy je len pomôcka ako donútiť lenivé JA k činnosti

Zrak: chápem... samozrejme ten zoznam som myslel obrazne, no predsa len je tu možnosť, že niečo proste zvládnuť máme a bez toho sa ďalej posúvať nebudeme..... je to ale aj tak všetko otázne..... čo sa týka karmy, myslím, že si ju vytvárame nie minulými životmi, ale v súčasnom... teda počas nášho života si svojimi skutkami tvoríme prekážky (všetko dobré ale aj zlé sa človeku vráti)..... to by mala byť asi karma a nie prenášanie si vecí z "minulých" životov. Je to aj v celku logické, pretože "minulé" životy nemusia byť minulé, pretože časopriestor chápaný u nás, v jemnohmotnom priestore nejestvuje a teda minulý môže byť aj budúci.... takže ako by to mohla byť karma z "minulých" životov, keď sa ešte neudiali, resp. sa dejú paralerne....

ww6: jj, začínaš to vnímať inak :D .... pozri si tú tému o cestovaní časom v AC a snovu realitu v šamanizme :)

asi o 15 min.

Zrak: už som si to prečítal.... sranda, že môj názor v tej dobe bol akýsi "jednoduchý".... momentálne to vnímam v zásade rovnako, ale tie záchytné body, vlastne ani nie sú záchytné body, ale len okamihy života, ktoré si vybavujeme medzi prvými.... neskôr je takýchto okamihov stále viac a viac a nakoniec zistíme, že vlastne začíname vopred cítiť a niekedy aj vidieť (proste vedieť) čo sa v blízkej ale aj ďalekej budúcnosti nášho súčasného časopriestoru tejto inkarnácie udeje..... pravda asi je, že život sme si (nám naplánovali, resp. pomohli naplánovať) naplánovali, resp. sme si každý jeden vybrali a po tom ideme po jeho osi..... v momentálnej časopriestorovej realite, aj keď je to ťažko prijať, už len osobne prežívame, čo sme si vopred naplánovali (vybrali)..... takže osud existuje, či sa nám to páči, alebo nie.....

o pár sekúnd:

Zrak: aha.... takže to vôbec nevnímam tak, ako som to vnímal.... sranda

Pre porovnanie môj príspevok z predchádzajúcim názorom:
Zrak1 wrote:Nemyslím si, že budúcností našeho reálneho sveta je viac. Sú to len možnosti, teda alternatívy, ale ako náhle sa život posunie do toho ktorého času, ostatné alternatívy sa nikdy neudejú, zostanú len alternatívami, z ktorých sa po skončení nášho života môžeme v "knihovni životov" neskôr poučiť, čo sme mohli spraviť lepšie a ako by to vypadalo. Tiež si nemyslím, že by sme mohli náš život ovplyvniť podstatnou mierou, mylsím, že sa pohybujeme v určitých mantineloch, a k záchytným bodom sa vždy dostaneme. O tomto som presvedčený z mojej vlastnej skúsenosti. Asi pred 8-9 rokmi som videl jednu izbu, ktorá sa v súčasnosti nachádza v dome, ktorý bol postavený asi pred 1,5 rokom. Nebol to teda astrálny odtlačok vtedajšej súčasnosti, bol to pohľad do budúcna. Počas týchto deviatych rokov som sa veľa - krát rozhodoval a predsa som sa do tejto izby dostal. :-k

Týmto som chcel okrem iného poukázať hlavne na to, že zrejme u každého sa názory na bežné ale aj zásadné veci postupom času menia, pričom výnimkou nie som ani ja..... :wink:
Last edited by Anonymous on Sunday, 30. July 2006, 16:17, edited 1 time in total.
Zrak1

Postby duves » Sunday, 30. July 2006, 17:16

Zrak1 wrote:...myslím, že to bolo v tejto dobe, teda nie v tento deň, ale určite okolo roku 1980-2000 ......možno aj po roku 2000........

Myslim, ze taku teroriu som uz kdesi cital, ale naraza to na isty problem. Predstav si, ze akoze prezivame 2 ci viac realit (zivotov) naraz a si znovu v roku 1980. Pre nas je toto obdobie ad acta, uz sa nic nemeni, zrazu prides a urobis revoluciu (obrazne na pochopenie), cize ako sa dostane tato skutocnost do historie? Proste mi to nejako nesedi. *51*

Zrak1 wrote:...
Nemyslím si, že budúcností našeho reálneho sveta je viac. Sú to len možnosti, teda alternatívy, ale ako náhle sa život posunie do toho ktorého času, ostatné alternatívy sa nikdy neudejú, zostanú len alternatívami...........

Hej, chapem, toto su vysvetlenia na rozne svetove katastrofy, ktore sa mohli, no neudiali sa.
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby Anubis » Sunday, 30. July 2006, 21:45

Mne osobne sa myšlienka inkarnácie do minulosti nezdá narozumnejšia. To by potom buď bolo len bezduché prežitie už uplynulého času bez možnosti niečo zmeniť, alebo vytváranie nekonečného množstva paralelných svetov. Tu mi však uniká zmysel. Načo to všetko. Ako to pomôže duchovi v zdokonalení sa.
Nejaké paralelné prežívanie jedného ducha vo viacerých svetoch je tiež veľmi nekonvenčná teória. Asi som príliš konzervatívny, ale takéto modernosti mi moc nejdú pod nos, stále mi tam chýba logika, nejaký zmysel, nejaký dôvod, prečo to. *51*
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Blog: View Blog (1)

Postby Zrak1 » Monday, 31. July 2006, 07:10

duves, Anubis: Tiež mi to nie je jasné, ako to vlastne funguje, možno je to mimo nášho chápania. Môj "sen" s druhým životom v súčasnosti ma však prijmel k tomu, aby som sa zamyslel nad tým, že to funguje inakšie, ako som si doteraz myslel. Včera večer som sa o tom rozprával s kamarátom a trocha sme to rozoberali, no neprišli sme na nič prevratné..... ako je to naozaj sa určite dozvieme po skončení súčasnej inkarnácie a niektorí možno aj počas života, no dnes je mi to nejasné. Zastávam ale názor, že karma nie je prenášanie si nevyriešených vecí z minulých životov, že si ju vytvárame počas toho istého života, v ktorom, resp. na konci ktorého ju celú splatíme. Splatenie karmy by som si trúfol nazvať "očistec", ktorý je pre tú ktorú dušu v takej či onakej miere, záleží od toho, koľko jej zvládol počas života. To čo zostane si dovysporiadame krátko po fyzickej smrti, takže si to už ďalej neprenášame. Čo sa týka inkarnácie do minulosti, myslím že to možné je, aj keď neviem vysvetliť ako a aký dopad a či vôbec to má na naše súčasné životy. Je to však len môj názor, takže to tak prosím aj berte *4*
Zrak1

Postby Anonymous » Monday, 31. July 2006, 07:40

Zrak1 wrote: ako je to naozaj sa určite dozvieme po skončení súčasnej inkarnácie

tím si nejsem tak jistý...

Zrak1 wrote: Zastávam ale názor, že karma nie je prenášanie si nevyriešených vecí z minulých životov, že si ju vytvárame počas toho istého života, v ktorom, resp. na konci ktorého ju celú splatíme.

mám jiné zkušenosti

Zrak1 wrote: Splatenie karmy by som si trúfol nazvať "očistec", ktorý je pre tú ktorú dušu v takej či onakej miere, záleží od toho, koľko jej zvládol počas života. To čo zostane si dovysporiadame krátko po fyzickej smrti, takže si to už ďalej neprenášame.
hmm.... to by bylo moc fajn.... bohužel zase mám jiné zkušenosti
Anonymous

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie