cestování časem

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: cestování časem

Postby Fractal » Friday, 07. September 2007, 19:06

Inak co sa tyka cestovania casom, nasiel som nedavno /aspon pre mna/ zaujimave informacie tu /dufam, ze tymto odkazom nenosim drevo do lesa/:

http://wingmakers.sweb.cz/interview/uvod.htm

Najlepsie je precitat si vsetky 4 rozhovory. Hovori Imagesa v nich o.i. o cestovani v case, namatkom vyberam par uryvkov s rozhovoru, aby som nacrtol, o co ide:


... BST (BST - Blank SlateTechnology) je formou cestování v čase, která umožní přepsathistorii a to, co se nazývá „Intervenčními body“. Intervenční body jsoukauzální energetická střediska, které vytváří důležitější událost, jako jenapř. rozpad Sovětského Svazu, nebo hvězdný program NASA. BST jenejpokročilejší technologií a je jasné, že kdo ji vlastní, může se účinněbránit jakémukoliv útočníkovi....„BST je specifickou formou cestování časem.Literatura sci-fi zachází s časem, jako s něčím, co lze poměrně snadnounavrhnout a vyvíjet a je relativně jednorozměrný.

Cestování časem není všakjednorozměrné. Tak pokročilé technologie, jako mají Corteánci a Šedímimozemšťané, již vyrobili něco, jako BST. Jsou schopni cest v čase ve svézákladní formě, ale nemohou s tímto časem, kam cestují, vstoupit do interakce.To jest, mohou se vrátit v čase zpět, ale jednou jsouce tam, nemohou měnitudálosti tohoto času, protože jsou pouze v pasivním, pozorovacím stavu.

BST a to, jak se liší od pouhého cestováníčasem. Pokusím se vysvětlit to tak jednoduše, jak jenom mohu, ale je to složitéa k tomu je potřeba, abyste opustila předjaté názory o času a prostoru....


Víte, čas nemusí být výhradněpřímočarý, jak se to zobrazuje v „časové linii“. Čas je uspořádán svisle skaždým okamžikem v existenci, stohován jeden na druhém a všechny časy sevzájemně kryjí. Jinými slovy, čas je souborem všech okamžiků všech zkušeností,současně existujících uvnitř bezčasovosti, které se obvykle říká věčnost.


Z existence vertikálního časuje možno vyvodit závěr, že je možno vybrat okamžik zkušenosti a použít čas aprostor jako portál, skrze který se dá provést volba. Jestliže se jednou volbaprovede, čas a prostor se stanou kontinuitním činitelem, který změní vertikálníčas na horizontální, neboli konvenční...“

Jak se liší vertikální čas odhorizontálního?“-„Vertikální čas má co do činění se současně probíhajícízkušeností všeho času a horizontální čas souvisí s kontinuitou času vlineárních zkušenostech okamžik vedle okamžiku.“Povaha cestování časem může býtpozorovací. Není ekvivalentem BST. Jestliže chcete změnit budoucnost, musíte sedostat do interakce s vertikálním časem, listovat v něm jako v knize, až dokudnenajdete tu stránku, čili intervenční bod, jenž je důležitý pro vaši misi. Protoje to tak složité, protože vstup do vertikálního času vyžaduje změnu kurzuhorizontálního času. A pochopení těchto změn a jejich rozsahu a vlivu vyžadujemimořádně složité modelování.

Umožňuje nám to vytvářetorganické, vysoce složité modely scénářů. Jestliže shromáždíme důležitá data,tyto modely nám řeknou nejpravděpodobnější intervenční body a po vyvoláníurčitého scénáře, dostaneme jeho nejpravděpodobnější výsledky. Jako tynejsložitější technologie, BST je složeninou, zahrnující pět oddělených asouvisejících technologií. První technologie je specializovaná forma vzdálenéhovidění. Tato umožňuje školenému člověku mentálně se pohybovat do vertikálníhočasu a pozorovat události a dokonce naslouchat rozhovorům, dotazovacímzpůsobem. Agent je neviditelný pro všechny lidi v tom času, do kterého secestuje, takže je to dokonale bezpečné a nevtíravé. Informace, získané tímtozpůsobem, ovlivní použití dalších čtyřech technologií. Je to ekvivalentshromažďování informací.

Druhá technologie, která jeklíčem k BST, je ekvivalentem implantace paměti. ACIO říká této metoděProcedura Restrukturalizace Paměti (Memory Restructure Procedure - MRP). MRP jetechnologie která umožní důkladně eliminovat paměť v horizontální časovéposloupnosti a na její místo umístit novou paměť. Tato nová paměť je připojenak existující paměťové struktuře příjemce. Vidíte, události - malé i velké -stojí za jednotlivou myšlenkou, která se stává trvalou pamětí, která opačně, sestává příčinným energetickým centrem, které vede vývoj a uskutečnění myšlenky vrealitě... v horizontálním čase. MRP může odstranit počáteční myšlenku a tímeliminovat trvalou paměť, která způsobuje, že se událost stane.

Třetí technologie se skládá z vymezeníintervenčního bodu. V každém větším rozhodnutí, jsou stovky, ne-li tisíceintervenčních bodů v horizontálním čase, jako se myšlenky rozvíjí a pohybují seskrze svou vývojovou fázi. Nicméně, ve svislém času je pouze jeden intervenčníbod, nebo jak mu říkáme, kauzální semeno. Jinými slovy, jestliže zpřístupnítevertikální čas, můžete identifikovat intervenční bod, který je tímto kauzálnímsemenem. Tato technologie identifikuje nejpravděpodobnější intervenční body ařazení jejich priorit. To umožní soustředit se na zbývající technologie.Čtvrtá technologie sevztahuje k třetí. Je to technika modelování scénářů. Tato pomáhá odhadnoutrůzné intervenční body, které mají nejmenší invazivní účinek na příjemce.Jinými slovy, který intervenční bod - pokud se na něj aplikuje daný modelscénáře - má žádoucí výsledek s co nejmenším narušením nesouvisejícíchudálostí? Technologie modelování scénářů je klíčovým prvkem BST, protože bez níby BST mohlo způsobit významný rozkol ve vztahu ke společnosti a druhům.

Pátou, nejzáhadnějšítechnikou je technika interaktivního cestování časem. Je k tomu potřeba agenta,či celý tým agentů, kteří jsou schopni pohybovat se ve vertikálním čase, abymohli být posláni do přesně stanoveného prostoru a času, kde byl určenrozhodující intervenční bod. Odtud musí tito pracovníci provést MRP, (Memory Restructure Procedure - proces restrukturalizace paměti) a vrátit se do svéhopůvodního času, aby potvrdili úspěšnost mise.“

Zaujimave vsak?
Last edited by WhiteWolfSix on Wednesday, 22. December 2010, 13:03, edited 3 times in total.
Reason: Zmazané neznáme formátovacie značky
User avatar
Fractal
 
Posts: 18
Joined: Friday, 07. September 2007, 15:32
Location: Bratislava

Re: cestování časem

Postby ela1 » Monday, 17. September 2007, 14:24

Fractal: cestoval si už časom? Ktorá varianta sa ti z tých štyroch pozdáva ?Image
User avatar
ela1
 
Posts: 357
Joined: Saturday, 04. September 2004, 15:26
Location: Bratislava

Re: cestování časem

Postby Fractal » Monday, 17. September 2007, 15:05

ela: Nie necestoval. Ale ako som z tych rozhovorov pochopil, su len dve moznosti cestovania v case. Pasivne a aktivne.
User avatar
Fractal
 
Posts: 18
Joined: Friday, 07. September 2007, 15:32
Location: Bratislava

Re: cestování časem

Postby ela1 » Monday, 17. September 2007, 18:48

Ano, to by ti lepšie povedal ww6, ale áno. Záleží len na tebe, ktorou cestou sa vyberieš, resp. spočiatku môžeš skúsiť, ktorá ti vyhovuje viac.
User avatar
ela1
 
Posts: 357
Joined: Saturday, 04. September 2004, 15:26
Location: Bratislava

Re: cestování časem

Postby divoska » Monday, 17. September 2007, 18:55

ja teda neviem ako vy ale ja cestujem v case stale. kazdou stotinou sekundy sa posuvam v case daaal a daaaal Image
a ked mi je smutno ze starnem Image tak v spomienkach zaletim v case dozadu Image
Image
lubim... teda som...
User avatar
divoska
VIP
VIP
 
Posts: 2324
Joined: Thursday, 10. August 2006, 09:51
Location: BA

Re: cestování časem

Postby ela1 » Tuesday, 18. September 2007, 14:26

ImageTiež pravda....Image Ja cestujem hlavne v spánku a keď sú dobre naladené aj hore hviezdy a planéty, tak je to úplne super.Image
User avatar
ela1
 
Posts: 357
Joined: Saturday, 04. September 2004, 15:26
Location: Bratislava

Previous

Return to Astrálne cestovanie

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron