cestování časem

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Anubis » Monday, 16. October 2006, 17:56

megyca wrote:Anubis, pekne a sugestívne si to naformuloval. ) ...neviem; skús; myslím; viem,ale; nedáva mi to zmysel, NAČO...

Zabudla si medzi to vložiť ... zaujíma ma tvoj názor. Sugestívne.

megyca wrote:vieš, ja som svoje svojimi slovami, doplnené argumentami predložila azda zatiaľ dostatočne. pýtam sa ale naopak teba: NAČO? .... potrebuje judaisticko-kresťansko-islámsky svet lineárny čas? ... načo ho potrebuješ Ty? Aký to dáva zmysel? ... tomu svetu, tebe samotnéhu.... zdá sa ti, že to najvyššie ho potrebuje? aj mimo našej trojrozmernosti, mimo nášho času? ... alebo je iba model akýsi zjednodušený, prispôsobený až dvojrozmerne, aby sme ho aspoň ako-tak mohli, dokázali zavnímať, prečítať? S plnou úctou a túžbou po poznaní, objasnení a aspoň čiastočnom presvetlení tejto veci pýtam sa Ta, aký má skutočný význam linerárny čas v judaisticko-kresťansko-islámskom svete, PREČO a NAČO ?

Skúsim teda pouvažovať, tak po našom, sedliacky. Hovorí sa tu o tých suprových Nopalkiných koláčikoch. Jedol som ich v sobotu, alebo nie? Bol som v Banskej Bystrici na stretnutí so super ľuďmi a super koláčikmi alebo nie?
Mám pocit, že hej. To by ale znamenalo, že minimálne od soboty do dnes bol čas lineárny. Mám pokračovať? Každý deň sa mnoho ľudí stretáva s inými ľuďmi a inými koláčikmi. Možno i oni si potom premietajú svoje krásne a príjemné spomienky na to stretnutie. Z takýchto krásnych stretnutí sa skladá čas. Jedno stretnutie naväzuje na druhé. Mne z toho vychádza lineárny čas. Prosto neverím v tu a teraz. To by tí ľuda a to stretnutie vlastne neboli. Bola by to len ilúzia okamihu.
Milá megyca. Keď ochutnáš tie koláčiky, pochopíš, že to nie je ilúzia. *40*
Či Avramické náboženstvá potrebujú lineárny čas? Verím, že tak bol čas stvorený. Verím, že stvorenie prebiehalo šesť dní - lineárne. Možno by bolo vhodnejšie použiť slovko kontinuálne, myslím, že tých šesť dní nemalo rovnakú dĺžku. Ale stále je to o linearite, alebo možno lepšie o monotónnosti času (z matematického hľadiska). Najprv bol deň jeden, potom druhý - nepožehnaný, potom tretí až piaty a potom šiesty, významný. A samozrejme šabat. Pekne za sebou, lineárne. A či Boh potrebuje lineárny čas. No jasné. Veď v transcendentnom stave strávil veky. Zatúžil po niečom inom. V imanentnom stave je všetkým. Je všade. A samozrejme nikde, lebo popri imanentnom stave je stále i transcendentný. Ale to je môj názor, lepšie by možno bolo opýtať sa Jeho. (myslené samozrejme ako žart, viem že to nejde).
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Blog: View Blog (1)

Postby WhiteWolfSix » Monday, 16. October 2006, 18:31

Anubis: Neviem, neviem, či Ty pri tých koláčikoch ešte nesedíš. Tuším ich máš plné ústa a škeríš sa tu na nás, že je to vraj minulosť. *3**3**3*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Anubis » Monday, 16. October 2006, 18:49

psssssssssssst. ticho. ako vieš? *40*
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Postby WhiteWolfSix » Monday, 16. October 2006, 18:51

hahaha, veď kuknem a vidím...
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anubis » Monday, 16. October 2006, 18:53

aha *2*
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Postby Alrisha » Monday, 16. October 2006, 22:27

:smt024 (kolacikovy) anubis, ja viem ako to robis, ze mas vzdy pravdu... *40* *18* [smilie=flora008.gif]
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Postby megyca » Wednesday, 25. October 2006, 07:31

Anubis wrote: Skúsim teda pouvažovať, tak po našom, sedliacky. Hovorí sa tu o tých suprových Nopalkiných koláčikoch. Jedol som ich v sobotu, alebo nie? Bol som v Banskej Bystrici na stretnutí so super ľuďmi a super koláčikmi alebo nie?
Mám pocit, že hej. To by ale znamenalo, že minimálne od soboty do dnes bol čas lineárny. Mám pokračovať? Každý deň sa mnoho ľudí stretáva s inými ľuďmi a inými koláčikmi. Možno i oni si potom premietajú svoje krásne a príjemné spomienky na to stretnutie. Z takýchto krásnych stretnutí sa skladá čas. Jedno stretnutie naväzuje na druhé. Mne z toho vychádza lineárny čas. Prosto neverím v tu a teraz. To by tí ľuda a to stretnutie vlastne neboli. Bola by to len ilúzia okamihu.
Milá megyca. Keď ochutnáš tie koláčiky, pochopíš, že to nie je ilúzia. *40*
Či Avramické náboženstvá potrebujú lineárny čas? Verím, že tak bol čas stvorený. Verím, že stvorenie prebiehalo šesť dní - lineárne. Možno by bolo vhodnejšie použiť slovko kontinuálne, myslím, že tých šesť dní nemalo rovnakú dĺžku. Ale stále je to o linearite, alebo možno lepšie o monotónnosti času (z matematického hľadiska). Najprv bol deň jeden, potom druhý - nepožehnaný, potom tretí až piaty a potom šiesty, významný. A samozrejme šabat. Pekne za sebou, lineárne. A či Boh potrebuje lineárny čas. No jasné. Veď v transcendentnom stave strávil veky. Zatúžil po niečom inom. V imanentnom stave je všetkým. Je všade. A samozrejme nikde, lebo popri imanentnom stave je stále i transcendentný. Ale to je môj názor, lepšie by možno bolo opýtať sa Jeho. (myslené samozrejme ako žart, viem že to nejde).

"Zo stretnutí sa skladá čas. Jedno stretnutie naväzuje na druhé." - ok, súhlas. V dalšom sa ale rozchádzame. Pre teba to je potvrdenie linearity času, žiadne tu a teraz - inak by stretnutia minulé, či budúce boli iba ilúziami okamihu.... Ja však to, čo ty nazývaš ilúziami okamimu, niečím úplne prchavým nazývam Večnosťou. ČO je Večnosť? Pre mňa nekonečný rad momentov, v ktorých sú zahrnuté momenty minulé, súčasné, či budúce všetkých jednotlivých súčastí vesmíru, univerza, Stvorenia. Z tu a teraz.Žijúc tu a teraz – t.j. v danom momemte, ktorý je súčasťou Večnosti sme teda paradoxne súčasťou Večnosti ( koláčikové stretnutia s koláčikmi nopal minulé, súčasné, či budúce ) a cez ten "prchavý moment ilúzie" tu a teraz sme Večnosťou zároveň. Ak chceme, máme v žití tu a teraz na dosah ktorýkoľvek moment Večnosti, môžeme sa stať priamym účasníkom ( aj keď zriedkavým machrom sa zadarí aj takpovediať zhomtnene fyzicky ). Je to vlastne princíp astrálneho cestovania .... príde mi ale, že to popiera linearitu času .... tá funguje iba v trojrozmernosti ako akýsi pomocný model na aké také pochopenie fungovania vesmíru .... naše vedomie v hmotnom tele jednoducho nezvláda pochopiť to inak ako lineárne.... zbavený telesnosti však človek otvára oči, aj ked neraz nechápe, alebo vrátený do telesnosti sa takto ako ja, smiešne borí s vysvetlovaním nevysvetliteľného.....

anubis, nechcem sa hádať, to naozaj nie je môj cieľ. skôr ma zaujíma, ako tieto veci vysvetľuje tvoje učenie, ako sa s ním pasuje, pozná astrálne cestovanie, poznáš ho Ty? čo s týmito skúsenosťami? ako ich napasovať do linearity času, ked podľa mňa idú úpne proti nej, resp. jej zjednodušujúcej logike??? ... skús, prosím, ak máš ešte so mnou trpezlivosť... [smilie=flora008.gif]
megyca

Postby megyca » Wednesday, 25. October 2006, 08:11

Skúsim ešte trochu jasnejšie: Vychám z toho, že Večnosť ( Boh, všehomír.... ) je skutočne rad nekonečných momentov, v ktorých sú obsiahnuté všetky momenty Večnosti, všetky momenty existencie Boha, všehomíra... ) Iste hovorím o svojej osobnej skúsenosti a skúsenostiach mojich blízkych spolupútnikov, učiteľov, majstrov... Takže: Príde mi to celé zvané Večnosť veľmi vulgárne opísané ako akýsi obrovský zhluk skladajúci sa z malinkatých priestorových bodov, alebo bublín .... nie je tam iba náš "lineárny čas" našich dejín, stretnútí, čo nadväzujú jedno na druhé ...., naň sa totiž naväzujú dalšie bubliny, pretože s existenciou nášho sveta sa viažu momenty iných svetov, sfér.... a vytvárajú navzájom obrovský priestorový spletenec - motanicu, ktorá sa prelievaa nemá začiatku, ani konca... jedno súvisí s druhým.... brána dostať sa tam a vyťahovať odtiaľ "informácie", cestovať, resp. sa učiť je podľa mojej skúsenosti byť tu a teraz, bdelá pozornosť a vôla vložená do rúk Boha .... cez tu a teraz sa do toho "zhluku Večnosti ( možno je to akési infopole ) možno dostať ako cez bránu a pohybovať sa v ňom, zaparkovať kdesi, vytiahnuť si akúkoľvek bublinu - moment večnosti a plne ho prežiť, byť v ňom ako svetelná bytosť, byť jeho súčasťou, dokonca v ňom jednať, zručnejší aj zhmotniť sa v ňom ( to sa mi ešte nepodarilo) .... možno tak prežiť aj celý život za pár minút, jednoducho ten čas, o ktorom tu je reč, ten čas natiahnuť, či skrátiť .... je to zvláštne a ťažko vysvetliteľné.... ale lineárne časové modely nášho sveta, v ktorom žijeme odrazu dostávajú diery .... stávajú sa "nelogické", lebo tam akosi nefungujú .... ale v zásade - je to o jednotlivých momentoch celé, nie o ich linearnosti....

možno mnohí vedia, o čom točím.... možno sa ozvú ....

preto sa pýtam, čo sa pýtam: je linearita času iba zjednodušujúcim modelom pre našu terajšiu sféru existencie, ale ju kabala pokladá za jediný model pre všetky sféry? ako vlastne vníma Večnosť? A ako sa vo večnosti pasuje s časom?

A je to, prosím, otázka pre všetkých, čo by mali čo dodať k tejto, podľa mňa veľmi zaujímavej, diskusii....
megyca

Postby Anubis » Wednesday, 15. November 2006, 02:25

megyca wrote:skôr ma zaujíma, ako tieto veci vysvetľuje tvoje učenie, ako sa s ním pasuje, pozná astrálne cestovanie, poznáš ho Ty? čo s týmito skúsenosťami? ako ich napasovať do linearity času, ked podľa mňa idú úpne proti nej, resp. jej zjednodušujúcej logike??? ... skús, prosím, ak máš ešte so mnou trpezlivosť... [smilie=flora008.gif]

Predne vidím ako problematický pojem astrál. Priznám sa, že tomu pojmu poriadne nerozumiem, alebo lepšie ani nechcem rozumieť, z podobných dôvodov, ako nerozumiem pojmu karma. Ale astrál má voči pojmu karma jednu nevýhodu. Je relatívne moderný. Pred nedávnom som prekutával nejaké fóra, a našiel som i nejaké magické. Slovo astrál tam bolo prakticky v každom príspevku. Diskutujúci tam bojovali s démonmi a kadejakou inou astrálnou háveďou a na pomoc im vždy prišla nejaká astrálna bytosť - obvykle nejaký archanjel. Sú to deti tak vo veku od 13 do 17 a žijú vo svojich predstavách. Celá mágia je len v ich hlavách. Je to taká Bardonovská predstava. To je ich astrál. Bojujú tam s veľkými démonmi, pritelia sa s významnými anjelmi, robia veľké skutky. Ale bežný život je o malých démonoch, takmer neznámych anjeloch a o drobných hrdinských skutkoch. Ktosi raz povedal, že hrdinský skutok je len ten, o ktorom sa nikto nikdy nedozvie.
Takže čo je astrál? Predstava? Nejaká skutočnosť, snáď paralelná? Neviem. Nič také nepoznám. Poznám štyri svety. Tie horné tri by sa mohli možno považovať za niečo, čo zdanlivo pripomína čosi ako astrál. Ale len zdanlivo. Aj tieto svety majú svoje pravidlá, majú svoj čas.
Náš spodný svet, Asija, má lineárny čas. Vravel som, že lepší výraz by bol monotónny. Neviem, čím by astrálne cestovanie narušilo túto linearitu. Veď je to len pohľad, nie?
Predstavme si teraz, že by bolo možné zostrojiť nejaký časostroj, známy z rôznych scifi príbehov. Povedzme v roku 2500 ho niekto zostrojí a prenesie sa ku mne domov do včerajška, t.j. 14.11.2006 presne 15.00.
To by som ti ale o tom práve teraz písal príspevok. A keďže sa tak nestalo, môžem s istotou povedať, že nikto nikdy sa neprenesie do mojej blízkosti do tejto sekundy, pretože sa tak nestalo. Ak by sa tak stalo, nastal by totiž časový paradox, lebo ja som napísal tieto riadky a keby som zažil takéto strenutie, nikdy by som ich nemohol napísať. S najväčšou pravdepodobnosťou by zanikol vesmír. Takže aj tak by to bolo jedno.
Čo sa týka komunikácie s vyššími svetmi. Je tu opäť problém, ako odlíšiť vlastnú predstavu - aj keď možno veľmi sugestívnu, od skutočnosti. V podstate, máme dve možnosti kontaktu. Buď pôjdeme k nim, alebo si ich (bytosti z týchto svetov) povoláme sem. V každom prípade je vhodné mať so sebou nejakého parťáka ako spoločníka, ktorý nám prípadne potvrdí, že to nebola len naša ilúzia. Prvý prípad - cestovanie sa považuje za nižší stupeň. Dosahuje sa rytmickým odriekaním niektorých Božských mien. Druhý spôsob je theurgické praktizovanie pomocou evokačných či citačných formulí. Osobne uprednostňujem druhý spôsob, i keď je trochu náročnejší. Ale má jednu výhodu. Totiž, do sveta Acilut - najvyššieho nie je možné vycestovať - je to Božská sféra a nedávajú tam asi víza, či čo. Ale je možné, pomocou theurgie, niektoré bytosti odtiaľ povolať, čiže pomocou druhého spôsobu je istá, i keď obmedzená, komunikácia možná.

A samozrejme, môj obľúbený Rabbi Šimon Bar Jochaj by určite povedal:"V skutku to môže byť úplne inak." :smt039
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Postby Lada » Wednesday, 15. November 2006, 11:01

Anubis wrote:
Ale bežný život je o malých démonoch, takmer neznámych anjeloch a o drobných hrdinských skutkoch. Ktosi raz povedal, že hrdinský skutok je len ten, o ktorom sa nikto nikdy nedozvie.

Toto je veľmi penkne povedané. [smilie=flora008.gif]
Lada
VIP
VIP

Postby GigiViera » Wednesday, 15. November 2006, 16:05

Anubis wrote: Diskutujúci tam bojovali s démonmi a kadejakou inou astrálnou háveďou a na pomoc im vždy prišla nejaká astrálna bytosť - obvykle nejaký archanjel. Sú to deti tak vo veku od 13 do 17 a žijú vo svojich predstavách. Celá mágia je len v ich hlavách.

Nevidim problem u - násťročných, ale často to robia aj dospelí ľudia. namiesto žitia tu a teraz v tejto realite, a netušia, že všetko je možno úplne inak.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 16. November 2006, 21:11

Keďže sa diskusia okolo Bardona netýka témy Cestovanie časom, dovolil som si z nej spraviť samostatnú tému Bardon a jeho cesta. Aj keď viem, že Anubis v láske Bardona nemá, mnohí ho spájajú s mágiou a tak som tú tému presunul do sekcie Mágia a Kabbala.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anubis » Thursday, 16. November 2006, 23:43

:smt023
V pohode.
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Postby Anonymous » Friday, 17. November 2006, 02:14

Ale aj tak by ma fest zaujímalo, ako by sa dal vyriešiť ten klasický paradox cestovania časom:

Povedzme, že sa vyberiem do nie tak dávnej minulosti, len do čias prvej Čs. republiky. Rozhodnem sa zašpásovať si s partiou martinských vojakov, tak im vyvediem nejaký rámus na ubytovni. Jedného z nich, Janíčka, to tak vydesí, že ho budú musieť zavrieť v cvokhauze. Kvôli tomu ale nepôjde s kamarátmi na zábavu a nezoznámi sa tam s istou Aničkou....

...skrátim to, lebo každému je už jasné, kam mierim. Z Janíčka sa totiž vykľul môj starý otec a z Aničky moja babička. Keďže sa nestretli, tak sa im nenarodí ani moja mama a teda ani ja. Kto bol teda navštíviť môjho (ešte nie) starého otca, ak vlastne nejestvujem?
Anonymous

Postby Anonymous » Friday, 17. November 2006, 10:46

gorimir wrote:...skrátim to, lebo každému je už jasné, kam mierim. Z Janíčka sa totiž vykľul môj starý otec a z Aničky moja babička. Keďže sa nestretli, tak sa im nenarodí ani moja mama a teda ani ja. Kto bol teda navštíviť môjho (ešte nie) starého otca, ak vlastne nejestvujem?
myslim, ze uvahy tohto smeru su zbytocne, pretoze sa zaoberaju cisto hypotetickymi moznostami, ktore su v praxi nerealizovatelne, nikdy nenastanu, a nevidim dovod, naco si nad nimi lamat hlavu :-k

reg "pre-mna-vybavene"
Anonymous

Postby Zrak1 » Friday, 17. November 2006, 12:01

Anubis wrote:Predstavme si teraz, že by bolo možné zostrojiť nejaký časostroj, známy z rôznych scifi príbehov. Povedzme v roku 2500 ho niekto zostrojí a prenesie sa ku mne domov do včerajška, t.j. 14.11.2006 presne 15.00.
To by som ti ale o tom práve teraz písal príspevok. A keďže sa tak nestalo, môžem s istotou povedať, že nikto nikdy sa neprenesie do mojej blízkosti do tejto sekundy, pretože sa tak nestalo. Ak by sa tak stalo, nastal by totiž časový paradox, lebo ja som napísal tieto riadky a keby som zažil takéto strenutie, nikdy by som ich nemohol napísať. S najväčšou pravdepodobnosťou by zanikol vesmír. Takže aj tak by to bolo jedno.

A čo ak len blufuješ a minútku pred tým, ako si napísal tento príspevok, si práve doumýval šálky po kávičke s nimi? *88* *40*

Ďalšia vec je, že ak by aj niekto taký naozaj prišiel, prišiel by za človekom, ktorý by bol na takej duchovnej úrovni, ktorá by mu spôsobenie časového paradoxu nedovolila *18* . Takýmto človekom by mohla byť osoba aj z našej bezprostrednej blízkosti :wink: ....

PS: Pripúšťam, že všetko môže byť naozaj ináč *4*
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Anubis » Friday, 17. November 2006, 12:04

Gori.
Kedysi som čítal takú poviedku. Cesta časom, nehoda, zabitý pračlovek - samozrejme, predok v priamej línii. Autor to vyriešil tak, že tí dvaja tam dodnes blikajú. Keďže zabil predka, nemohol existovať, keďže nemohol existovať, nemohol zabiť predka, keďže nemohol zabiť predka, existuje, keďže existuje, zabil predka.
Pekne sa s tým pohral Pišta Spielberg v trilógii Návrat do budúcnosti.
Kedysi na fyzike sa rozprávalo, že keby sme sa hypoteticky pohybovali rýchlosťou väčšou ako svetlo, čas by sa vracal nazad. Oponoval som, že nie čas, ale obraz - iba obraz - ako v kine. Keď si pustíš film, kde sú hodiny dozadu, hodiny síce bežia dozadu, ale reálny čas nie. Keď film zastavíš a precitneš z filmovej ilúzie, si tam, kde si bol resp. kde by si bol i bez filmu. Učiteľka to zamietla pod stôl - nebola diskusný typ. *3*
Niekedy sa hovorí o paralelných svetoch - či vesmíroch, ktoré vznikajú ako riešenie tohto časového paradoxu. Prosto, nenastane zánik či to blikanie, ale vznikne paralelný vesmír. Táto predstava ma vždy iritovala. Tak Všemohúci na tom maká šesť dní, a tu ti jedným šmahom vzniknú milióny paralelných vesmírov len tak. Totiž, tá tvoja návšteva v minulosti by neznamenala len to, že tvoji rodičia sa nedajú do hromady. Zároveň by si mohol očariť nejaké dievča, ktoré by podvedome hľadalo podobný typ muža, akým si ty - čo by za normálnych okolností neurobilo, a detto naopak, nejkú odradiť. Tvoj výlet by spustil lavínu paralelných svetov.
Záver: Vážení, cetovanie do minulosti sa v žiadnom prípade nedoporučuje.
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Postby Anubis » Friday, 17. November 2006, 12:12

Zrak1 wrote:A čo ak len blufuješ a minútku pred tým, ako si napísal tento príspevok, si práve doumýval šálky po kávičke s nimi? *88* *40*

Vylúčené !
Nepijem kávu, v skutočnosti som umýval popolník, fajčili sme cigary. *4* *18*
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Postby Zrak1 » Friday, 17. November 2006, 12:17

Anubis wrote:Vylúčené !
Nepijem kávu, v skutočnosti som umýval popolník, fajčili sme cigary. *4* *18*
*40*

Tiež by som sa nikdy verejne nepriznal *3* ....

.... ale nie verím.... ak by som ti v tomto neveril, teda, že u teba neboli, tak by to mohlo možno spôsobiť časový paradox, takže..... proste ti v tomto veriť musím a tak to má predsa byť, aj keby za tebou naozaj boli.....

PS: niektoré veci proste sú tak, ako byť majú a nič s tým nenarobíme.... tak sme si to naplánovali, alebo minimálne schválili.... *4*
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby Lada » Friday, 17. November 2006, 21:57

Tak ja si to cestovanie v čase predstavujem úplne inak.
Spája sa mi to so snovými zážitkami aké mávam.
Jeden taký sen som mala keď som bola tehotná. Zaspávala som a rozmýšľala aké bude dieťatko keď sa narodí... A tak som aj v tú noc dostála odpoveď. Ukázala sa mi scéna v parku ako sa prechádzam s asi dvojročným chlapčekom a hneď po tom nasledovala scéna : vchádzam do malej izby a tam na posteli spal môj 20-ročný syn. Preblesklo mi hlavou či je všetko v poriadku s nim keď tak rýchlo vyrástol? Rozhodla som sa mu dať kontrolnú otázku a tak som sa ho spýtala: „Koľko je 1+1?“ On mi len tak cez polosen odpovedal: „To čo ma byť, samozrejme že 2“. A tak som spokojná vycúvala zo sna...
Keď som sa zobudila, bola som na seba nahnevaná že som hneď nepochopila že sú to dva nezávisle deje a lepšie nevyužila „to že som tam bola“.
Mala som ešte jeden zážitok ale to už bolo o zániku jedného národa. O tom nabudúce.
:smt039
Lada
VIP
VIP

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie