Cestoval som a nevedel som o tom?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Cestoval som a nevedel som o tom?

Postby malie » Thursday, 02. July 2009, 17:40

Ja by som mal takúto otázku:

Je možné, že som už astrálne cestoval a nevedel by som o tom (myslím v spánku)? Pretože ako hovoria psychológovia, sníva sa každému človeku, pri každom spánku ale nie vždy si človek aj sny zapamätá. Je možné, že som astrálne cestoval ale do fyzického mozgu by sa mi to neuložilo? Alebo astrálne cestovanie si človek vždy pamätá? (ak ich má v spánku)

Teším sa na vaše odpovede
malie

Re: Cestoval som a nevedel som o tom?

Postby GigiViera » Thursday, 02. July 2009, 18:02

Chceš povedať, že si si preštudoval tému o astrálnom cestovaní a zmenených stavoch vedomia a nenašiel si v nej odpoveď na túto otázku?
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby RedHawk » Thursday, 02. July 2009, 18:53

skus si precitat temu Astralne cestovanie
RedHawk
VIP
VIP

Postby duves » Thursday, 02. July 2009, 19:54

Offtopic: Ja som pred vyse rokom cestoval v 5-ke a zrazu, že revizia jízdenek. Odovzdam týpkovi čipovu kartu, a typek mi hovorí, že vcera jej skoncila platnost, a že to mám za 1800. Takže som cestoval a nevedel som o tom, že som čierny pasažier.Image
Image Image
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby divoska » Thursday, 02. July 2009, 20:04

ImageImageImage
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby duves » Thursday, 02. July 2009, 20:19

Offtopic: No a potom som písal direchtorovi DP Bratislava, že ja som inak čestny a bezuhonny občan, vyťaženy a že stalo sa mi to prvy krat. Tak mi vratili 1800 naspäť.Image
Image Image
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Postby malie » Wednesday, 08. July 2009, 19:49

Dostanem aj odpoveď na moju otázku ?
malie

Postby RedHawk » Wednesday, 08. July 2009, 19:53

Precitaj si temu astralne cestovanie
RedHawk
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 08. July 2009, 20:46

malie wrote:Dostanem aj odpoveď na moju otázku ?

Ak by si si Ty sám mal odpovedať na otázku, aká by bola odpoveď?
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby malie » Thursday, 09. July 2009, 10:41

V teme astralne cestovanie som nic nenasiel
malie

Postby divoska » Thursday, 09. July 2009, 10:58

tak si to tam asi nemal najst, pretoze inak by si tam odpoved urcite zbadal.
co mna by ale zaujimalo preco vobec kladies tuto otazku, aky to ma pre teba vyznam a aku odpoved ocakavas?
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby svetlo » Thursday, 09. July 2009, 11:29

Ja si myslím, že odpoveď na svoju otázku vieš. Aký si mal podnet založiť túto tému ? Cestoval som ... a ... nevedel som o tom ? Je možné, že sa potrebuješ v niečom len utvrdiť ... A aj to, že si nič nenašiel môže znamenať, že hľadáš "už" konkrétnu odpoveď.
Ale to sú len moje dohady.
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby fiohattu » Thursday, 09. July 2009, 11:48

malie wrote:Ja by som mal takúto otázku:

Je možné, že som už astrálne cestoval a nevedel by som o tom (myslím v spánku)? Pretože ako hovoria psychológovia, sníva sa každému človeku, pri každom spánku ale nie vždy si človek aj sny zapamätá. Je možné, že som astrálne cestoval ale do fyzického mozgu by sa mi to neuložilo? Alebo astrálne cestovanie si človek vždy pamätá? (ak ich má v spánku)

Ano, je to možné, ale je aj možné, že po tom tak túžiš, že sa ti to aj snívalo /že cestujes/
Každý človek je duša a má telo, no napriek tomu si mnohí myslia, že človek je telo a má dušu...
fiohattu

Postby Lada » Thursday, 09. July 2009, 18:46

Mna by tazko niekto presvedcil, ze v spanku necestujem Image. Po kurze H-S sa mi velmi casto stava, ze sa po zobudeni nejako "neviem dat dokopy". Trva mi nejaky cas pokym som schopna vstat, citim take "trhanie" ako je to zvykom na zaciatku OBE.
Image
Lada
VIP
VIP

Postby malie » Friday, 23. October 2009, 18:01

je dolezita obrazova predstavivost pri AC? Lebo mne si pri tranze nic "nesniva", asi to bude sposobene slabou predstavivostou.
malie

Postby WhiteWolfSix » Friday, 23. October 2009, 18:27

Nie, dôležitá vizuálna predstavivosť nie je, aj keď mnohí, ktorí sa dostali mimo telo a nič nevideli mali pocit ochudobnenosti.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Mozna jste astralne cestovali a nevite o tom..

Postby Tersias » Saturday, 24. October 2009, 19:39

Zdravim,
cetl jsem jednu knihu o AC (nazev si uz nepamatuju) a tam bylo popsane ze deti casto astralne cestuji ovsem berou to jako sen a do dospelosti na to zapomenou. A kdyz je clovek uz dospely tak se mu samovolne astralne cestovat nedari.

Pri tom co jsem to cetl se mi vybavilo ze se mi v mladi zdaval opakovane tak zivy "sen" ze jsem si vzdy myslel ze je to realita. Avsak LD to imho nebyl, navic jsem se VZDY probudil v mistnosti kde jsem usnul a levitoval jsem tam u stropu. Svojeho tela jsem si nevsiml ale to nemusi nic znamenat protoze si nevybavuju ze bych se dival dolu na luzko ktere bylo vetsi (mohl jsem tam byt zakopany pod dekami tudiz jsem si luzka nijak nevsimal) bohuzel to bylo vse, pouze jsem si tak levitoval v pokoji u stropu a todle se mi stavalo jednu dobou casto. Mate podobny zazitek ? :P
Tersias

Postby malie » Saturday, 24. October 2009, 20:30

Ako by ste prosím zanalyzovali toto:

Ja sa dokážem dostať do veľmi hlbokého tranzu, (aspoň si myslím, že je hlboký), keď a vôbec neviem o sebe. Je to podobné ako normálny hlboký spánok bez snov.
Počas tranzu po nejakom čase, mnou dosť prudko šklblo, ako keby ma niečo naplašilo (nebolo to nejak veľmi nepríjemné). Potom som sa úplne nezobudil, ale prešiel som do slabšieho stupňu tranzu. Teda čiastočne som sa prebral. Necítil som sa veľmi naplašený, srdce mi nejak prudko nebilo. Niečo si veľmi matne spomínam (neviem to na 100% či sa mi niečo snívalo), že sa mi snívalo a naplašilo ma lebo sen mal bojový dej. (neviem či išlo o sen z mozgu, z AC, alebo ma vyrušil nejaký zvuk)

Nikdy som nemal žiadny pocit brnenia.

Mohol som byť von z tela aj niekoľko km?
Je typ môjho tranzu vhodný na AC?
malie

Postby Tersias » Saturday, 24. October 2009, 20:57

Osobne poznam o AC iba teoriu nie prax, tak ma opravte kdybych se mylil, ale vychazim z faktu ktere jsem cetl

Kdyz vystupujes z tela tak vzdy jsi u sveho/nad svym fyz telem. Z auta taky vzdy vystoupis vedle neho, i kdyz muzes proletet sklem a obevit se dale :D (spatne prirovnani , ale z hlediska AC by te to vyhodilo na zem vedle postele) jedine ze bys vystoupil z tela a pak se teleportoval o nekolik KM. Ovsem toho by sis byl vedom, takze to mozne neni.

To cuknuti je normalni, obcas se to stava kazdemu. I me to nekdy vyrusi z tranzu alfa nebo obyc meditace. Delat se s tim asi nic neda, je to zpusobene proudem energie. Mi se to casto stava pri uvolnovani se (vetsinou ne cele telo ale napriklad ruka, ovsem muze to s tebou skubnout celkove)

To ze se ti neco snivalo (ale mohl jsi mit vedomi) muze byt hypnagogicky stav, stava se mi to kdyz usinam. Proste se mi zdaji sny ale jeste nespim *47*

EDIT: k tomu cuknuti.. delat se s tim neco asi da, a to lepsi uvolneni, zacvicit si pred meditaci, nebo se alespon pri meditaci nejdriv poradne uvolnovat nez se pokusis o tranz theta

EDIT2: snad nebude vadit, pokud zde uvedu forum http://forum.astralni-cestovani.org/ je tam hodne infa o meditaci/AC LD .. takze doporucuju precist :)
Tersias

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 25. October 2009, 08:54

malie, to čo si popisoval je celkom bežný jav "prudkého" uvoľnenia svalstva, ktoré vedie k zášklbu končatinou. V tom stave si bol v stave, ktorý je známy ako alfa stav. Tento stav je charakteristický pre vstup do ríši snov, snovej reality. Z toho, čo si napísal sa nedá vydedukovať či si bol alebo nebol mimo telo.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Next

Return to Astrálne cestovanie