Caute osadenstvo, co tak si dat cestu domov?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Caute osadenstvo, co tak si dat cestu domov?

Postby divoska » Friday, 21. September 2007, 18:04

s dovolenim pana vrchniho Image vam rovno sem na oci chcem umiestnit chrobaka do hlavy ImageImage
absolventi prechodu branou 1 a 2 Image, nemate chut sa posunut zase o kusa dalej a tympadom na cestu domov? Image

ja som to vedela hned po jednotke ze si ma to pocka, a kedze citim ze uz pockalo a klope mi to na dvere, nejak som si zaumienila ze nas nazbieram tolko, aby sa mohol kurz uskutocnit. Image
zatial viem o sebe, plus dalsie dve zatial nemenovane osoby /ktore sa dufam zakratko po zverejneni temy vymenuju Image/ uz tiez prislubili zaujem a ucast, teoreticky ma napada dalsia, ktora este na pb2 povedala ze by isto mala zaujem, tak sa prosim podte pripojit aj dalsi Image
termin by bol cca zaciatkom 2008. zatial len ale hlavne robim prieskum ci by bol zaujem a zozbieralo by sa nas dost natolko, aby sa mohol kurz uskutocnit. aj by som napisala knuuu knuuu ImageImage, ale na druhu stranu clovek sam vie najlepsie...
vlozila by som aj hlasovanie keby som vedela jak...ImageImage na starom fore sa tusim dalo a bol aj navod, asi som medzitym oslepla Image

viac informacii najdete tu

http://forum.annwin.eu/page.php?p=cesta-domov

za vase odpovede vopred dik Image
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Re: Caute osadenstvo, co tak si dat cestu domov?

Postby WhiteWolfSix » Friday, 21. September 2007, 19:46

divoska wrote:vlozila by som aj hlasovanie keby som vedela jak...ImageImage na starom fore sa tusim dalo a bol aj navod, asi som medzitym oslepla Image

Ja by som aj návod napísal, ale keď tie moje návody aj tak nikto nečíta.Image Ale ďakujem za zverejnenie témy.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby bojovnicka » Friday, 21. September 2007, 22:54

Hlasujem za, Divoška, tiež mám interes, nevadí, že nie je nahodený hlasovací maratón ... Každý zobudený hlas sa počíta v tomto čase na prelome dní ... Image
Veď vieš, aj vieme Image... jeden z kľúčov ako odomknúť bránu a dať sa "Cestou domov" ... Image
svet je miesto, kde môžeš byť
bojovnicka
Vylúčení
Vylúčení

Postby KUZELNIK » Monday, 24. September 2007, 08:06

Tie 2 dusicky budeme asi my Image
Takze na 99,9% maju 2 osoby interest. (Toho 0,1% je keby bol ozaj blby termin, ale na tom sa bude dat dohodnut si myslim). Image
KUZELNIK

Postby bojovnicka » Monday, 01. October 2007, 09:06

Keď už sme pri HS "Návrat domov" úplne poctivo sa priznávam, že sa na tento proces pátrania veľmi teším [FONT=Arial]Image... a to na ohniská bez času, bez priestoru, ale aj 27 - tzv. park, záhrada, ale aktuálne ma zaujíma aj poznávanie ohnísk [/FONT]22 až 25, ktoré podľa toho, ako som si prečítala, predstavujú oblasti presvedčení, vytvorených ľudstvom v priebehu histórie. V informáciách k týmto ohniskám sa uvádza, že "[FONT=Arial Black]sú to „miesta" v nefyzickej realite, kam prichádzajú duše zosnulých, podľa toho, aké náboženstvo, vieru či presvedčenie o „posmrtnom živote" vyznávali počas fyzickej existencie". K tejto téme mám ešte jednu nezodpovedanú záhadu. Z psychológie je známe, že až 80% hlbokých presvedčení, pravidiel ľudí, ktorými sa vnútorne riadia sa týkajú špecifických vier ľudí o sebe, živote a svojom fungovaní vo svete, v úplne obyčajnej fyzickej realite (teda nielen ich viery o posmrtnom živote). A práve tieto spomínané viery a presvedčenia veľká väčšina ľudí nemá uvedomené. Súvisia s rozhodnutiami prijatými neuvedomene (hlavne v čase detstva) nepamätáme si, že sme sa tak rozhodli a žijeme, fungujeme aj v každodennom živote podľa nich (často ich preberáme mechanicky, odkopírujeme od svojich autorít a v situáciách, keď je potrebné novým spôsobom, tvorivo pristúpiť k rozhodovaniu o dôležitých veciach svojho života dôjde k zaseknutiu a nastáva problém Image). [/FONT]
A teda mám WW6 na Teba možno aj takú "odvážnu" otázku, či sa tieto ohniská týkajú len náboženských vier a presvedčení súvisiacich s pokračovaním života po smrti, alebo aj iných typov presvedčení a vier ľudí, ktoré úplne neprozaicky ovplyvňujú ich vnímanie sveta (a teda ich žitie, konanie, prežívanie, myslenie, ...) už počas nášho tunajšieho fyzického života... A či je teda napr. šanca ich metódou H-S aj prostr. kurzu "Cesta domov" poznať ich, uvedomiť si súvislosti týchto vier, presvedčení a aj metódou HS ich prípadne preskúmať? Čo by mohla byť jedna z ciest objavujúcich vnútorné zdroje, ako spoznať a potom "pustiť" to, čo brzdí, blokuje, spomaľuje rozvoj človeka a dať si šancu posunúť sa k väčšej slobode aj zodpovednosti...? Image A teda metaforicky povedané, mohla byť to byť aj cesta domov-k sebe, od bezmoci k objavovaniu ďalších svojich zdrojov, posilňujúcich zážitok vnútornej slobody a sily?
bojovnicka
Vylúčení
Vylúčení

Postby WhiteWolfSix » Monday, 01. October 2007, 09:16

bojovnicka wrote:A teda mám WW6 na Teba možno aj takú "odvážnu" otázku, či sa tieto ohniská týkajú len náboženských vier a presvedčení súvisiacich s pokračovaním života po smrti, alebo aj iných typov presvedčení a vier ľudí, ktoré úplne neprozaicky ovplyvňujú ich vnímanie sveta (a teda ich žitie, konanie, prežívanie, myslenie, ...) už počas nášho tunajšieho fyzického života... A či je teda napr. šanca ich metódou H-S aj prostr. kurzu "Cesta domov" poznať ich, uvedomiť si súvislosti týchto vier, presvedčení a aj metódou HS ich prípadne preskúmať? Čo by mohla byť jedna z ciest objavujúcich vnútorné zdroje, ako spoznať a potom "pustiť" to, čo brzdí, blokuje, spomaľuje rozvoj človeka a dať si šancu posunúť sa k väčšej slobode aj zodpovednosti...? Image A teda metaforicky povedané, mohla byť to byť aj cesta domov-k sebe, od bezmoci k objavovaniu ďalších svojich zdrojov, posilňujúcich zážitok vnútornej slobody a sily?

Keby si si mala sama odpovedať na túto otázku, aká by bola odpoveď? *18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby bojovnicka » Monday, 01. October 2007, 09:44

Image Mohla by byť tak táto otázka, ako aj odpoveď inšpiráciou pre zámer? ImageImageImageImage
bojovnicka
Vylúčení
Vylúčení

Postby WhiteWolfSix » Monday, 01. October 2007, 09:46

ImageImageImage
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Return to Astrálne cestovanie