Astralne cestovanie

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Astralne cestovanie

Postby maco13 » Sunday, 30. December 2007, 11:09

Prosim o radu.Skusam astralne cestovat uz nejaku dobu.Lahnem si uvolnim cele telo tak ze si ho necitim,ale potom zacnem mat velky tlak v hrudi ktory prejde do hlavy.Zacne mi trhat hlavou a nohamy.Chcel by som si s niekym o tom napisat a poprosit o radu ak bude niekto laskavy nech mi napise dakujem. moj email maco13@chello.sk
Last edited by WhiteWolfSix on Wednesday, 22. December 2010, 13:05, edited 3 times in total.
Reason: Téma presunutá do správnej sekcie
maco13

Re: Astralne cestovanie

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 30. December 2007, 11:24

Ahoj maco13, vítam Ťa na ANNWIN fóre.Image Odporúčam Ti poprečitovať si celú sekciu Astrálne cestovanie, zmenené stavy vedomia, no predovšetkým tému Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?. Tvoje zážitky sú zmesou pohybu energie a strachu zo zážitku blízkeho smrti.

Inak, o svojich zážitkoch môžeš diskutovať priamo tu na fóre. Je to spôsob akým sa môžu do diskusie zapojiť aj iní užívatelia fóra alebo sa môžu dozvedieť odpoveď na svoje podobné otázky/zážitky.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby maco13 » Sunday, 30. December 2007, 11:55

Velmi pekne dakujem za odpoved.Mam 32 rokov o astralnom cestovani som dost precital mam doma nejaku literaturu zaujmam sa o to uz od 18 rokov .Citam rozne knihy o reinkarnaci . Precital som knihy od Bardona a dost literatury o ezoterike velmi sa mi pacia.Moja oblubena kniha je Strovolosky mag.Som presvedceny ze sa smrti nebojim verim v reikarnaciu. Pomocou astralneho cestovania by som sa chcel dozvediet viac o zmysle zivota. Hlavne dufam ak by sa mi podarilo astralne cestovat aby som nasiel pokoj na dusi lebo som dost nervozni clovek.Neviem ci sa vam nebude zdat tato odpoved sebecka takto to citim.Poznamka; neskusam astralne cestovat pravidelne mam tri deti casu malo aj dost stresov v zivote napiste prosim niekto kto astralne cestuje ci to mam moznost zvladnut DAKUJEM
maco13

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 30. December 2007, 13:00

Verím, že sa smrti racionálne nebojíš, no zároveň som presvedčený, že si sa s vlastnou smrťou osobne nestretol a preto Ti chýba emocionálny zážitok, potvrdzujúci Tvoje presvedčenie. Napovedá tomu aj Tvoje prežívanie, ktoré si popísal v prvom príspevku.

Nemyslím si, že je Tvoje zdôvodnenie snahy o astrálne cestovanie sebecké. Každý hľadá predovšetkým svoj osobnú cestu pre seba a až následne pre druhých. Tak je to dobre.Image Či máš šancu zvládnuť astrálne cestovanie Ti "z fleku" nepoviem, musel by som Ťa poznať dlhšie, no som presvedčený, že sa ho môže naučiť skoro každý.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby maco13 » Sunday, 30. December 2007, 13:44

Velmi pekne dakujem za odpoved;
maco13

Postby GigiViera » Monday, 31. December 2007, 10:07

Maco, schopnosť astrálneho cestovania alebo ktorákoľvek iná schopnosť je len sprievodným javom duchovnej cesty. Zamieňať si ju za cieľ môže znamenať, že človek stratí zo zreteľa to, čo je najdôležitejšie, a to je hlavný cieľ. Môže to byť súčasť tvojej cesty a nemusí. Polož si otázky, prečo to vlastne chceš dosiahnuť, ako to zapadá do Tvojej cesty poznania a čo tým chceš docieliť, na čo Ti to bude, keď to budeš vedieť. Možno Ťa niečo "nepustí" pretože si potrebuješ najprv ujasniť iné veci, alebo by ťa to mohlo zastaviť v inom smere, v niečom, čo je pre Teba dôležitejšie. Dôveruj "vyššiemu riadeniu" a sústreď sa na ostatné duchovné ciele, a "pusti to", čo má prísť, príde aj samo, niekedy sa blokujeme aj samotným "chcením". Image
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Gulover » Friday, 11. January 2008, 18:49

Ahoj Maco13,

V niecom som na tom podobne ako Ty, som podobne stary, tiez sa o AC zaujimam viac rokov. Ja som uz par zazitkov mal, bolo to par rokov dozadu, popisal som to tu
http://www.3oko.sk/viewtopic.php?t=1344
Snad linkom na ine forum neporusujem pravidla. Uz asi pol roka velmi nepravidelne sa o to pokusam znova a raz sa mi to podarilo, bolo to opät presne ako v mojom popise, ibaze pocitovo to trvalo kratsie a nelezal som na chrbate, ale na boku. Moje uspesne pokusy su specificke tym, ze vzdy som najprv zaspal a potom som sa prebudil s pocitom tlaku na hrudi a zaroven som bol vymrsteny von a bolo to. Chcel by som dosiahnut aby som pred tym nezaspaval, zatial 9 z 10 cviceni konci ako poobedny slofik. Fakt je, ze taky kratucky slofik pri ktorom stratim vedomie iba na 5-15 minut ma znacne obcerstvi. Priam by som povedal ze cim na kratsie zaspim tym som sviezejsi. Dalsie co mame spolocne je to trhanie rukami nohami. U mna to trva cca 2-3 mesiace, ale uz uplne pravidelne mi v uvolnovacej casti 1-2 krat sklbne rukou alebo nohou. Neda sa to ovplyvnit, ani predvidat, je to ako vyboj. Neviem co si mam o tom mysliet, mne to problem nerobi.
Nech sa dari.Image
Gulover

Postby WhiteWolfSix » Friday, 11. January 2008, 18:59

Gulover wrote:http://www.3oko.sk/viewtopic.php?t=1344
Snad linkom na ine forum neporusujem pravidla.

Nie, neporušuješ. 3oko je spriatelené fórum, ktoré dokonca moderujem. Image
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Milos » Tuesday, 22. January 2008, 19:44

WW6,

z čoho si vydedukoval, že maco13 má strach zo smrti, na základe jeho krátkeho popisu? Je to tlak alebo trhanie, alebo niečo úplne iné? Ja tiež pri pokuse o AC niekedy pociťujem rôzne tlaky (AC sa mi ešte nepodarilo) - je to bežné alebo znak nejakého bloku?
Milos

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 22. January 2008, 20:22

Astrálne cestovanie je v angličtine označované ako Out of Body Experience alebo Near Death Experience, pretože ich základným atribútom je skutočne pociťovanie blízkosti smrti. Tento strach sa častokrát prejavuje v rôznych pocitoch zvierania hrudi (ako pri infarkte), trhaní nôh, triašky, atď., atď. Prekonanie tohto strachu vedie k postupnému vymiznutiu týchto príznakov a napokon ostane úplná pohoda a porozumenie, že smrť skutočne nie je hrozná. Toto porozumenie však nie je len racionálne, má už aj emocionálny podklad.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Milos » Wednesday, 23. January 2008, 07:46

"Racionálne porozumenie + emocionálny podklad" - toto je fakt super vec, WW6. Doteraz som si to nikdy neuvedomil! :-) A vysvetľuje a pomáha mi to pochopiť / zaujať postoj k mnohým mojim vnútorným otázkam a nejasnostiam.

Teda tlak v hrudi je podľa teba vždy spojený so strachom smrti pri pokuje o AC? Predpokladám, že strach zo smrti má väčšina ľudí, ktorí nemajú emocionálny zážitok (ako hovoríš) a keďže mnoho ľudí sa AC naučilo, môžem z toho vyvodiť, že nie je potrebné ísť na terapiu / kurz aby sme sa ho zbavili, hm?
Milos

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 23. January 2008, 08:24

Milos wrote:...keďže mnoho ľudí sa AC naučilo, môžem z toho vyvodiť, že nie je potrebné ísť na terapiu / kurz aby sme sa ho zbavili, hm?

Áno, na to nie je potrebná terapia ani kurz. Tempo je však v prípade samouka o čosi pomalšie, pretože sa musí so svojími problémami potýkať úplne sám, pod vedením je to o čosi rýchlejšie.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Return to Astrálne cestovanie