Astralna Projekcia - Help

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Astralna Projekcia - Help

Postby moni » Tuesday, 09. February 2010, 01:05

Ahojte.

AP sa venujem intenzivne asi tak od polovice novembra. Vela informacii som ziskala od sesterskeho fora 3oko. Ale nehovorim ze stojim na mieste ale chcem aby ste mi mozno pomohli vyriesit co robim zle. Vopred sa ospravedlnujem za dlhsi text

Tak moje zaciatky vyzerali takto

Lahla som si povypinala pocitac svetlo zakryla sa a ruky mala vedla tela. Zacala som uvolnovat telo aj ked som nechapala co to znamena uvolnit vsetky svali postupne to uz rozumiem. Moje myslienky ale vtedy boli typu nemam na nic mysliet a pozorne som sledovala, co pred ocami vidim, po precitani nejakych clankov a postraseni mojho kamarata som sa zo zaciatku obavala aka zla bytost po mne skoci hned ako videm, tak som mala aj strach. Niekolko noci som to nehala tak a isla som po tom ako som nemala plnu hlavu myslienok sa zase uvolnovat. Lezala som a skusala som rozne metody ale co mi zaberalo bolo vizualizovat si rebrik v cernote po ktorom schadzam a nevidim dno (to obcas robim aj dnes), ale pocas uvolnovania mi pred ocami sa zobrazovali divne utvary. Hlavne take biele kruhy toto som urobila na ukazku v photoshope asi ako to vyzeralo
Image

no ale tie kruhy boli trosku ine ale proste so stredy to vychadzalo sdola, inokedy to slo svrchu a inokedy do stran a potom prislo hlucho ale vzdy som mala velmi citlivy sluch na cobylen tuknutie, pocula som naramkove hodinky ktore boli odomna 3 metre a tak. a nic viac sa nedialo iba som citila tazke telo a v tie dni som bola vzdy neuveritelne utahana sla som spat o 22,00 a mala som problem vstat o 12,00 a to som vstala jak matoha doslova. Akonahle som prestala moje stavy vycerpania odysli. Po dlhsej dobe som to o5 skusila. Zacalo to zase uvolnovanim ale uplnym a vtedy asi cca polovica januara som mala vibracie lebo nikdy som si nevedela predstavit co su to vibracie. U mna je to pocit ako ked sa niekedy v uvolneni strasne zlaknem a ten lak prejde az do koncekov prstov take mravcenie. A presne v ten osudny den sa mi zacalo rozlievat taketo mravcenie po celom tele a bolo mi to prijemne az som mala pocit akoby sa mi vsetko presuvalo do hlavy nad oci - 3oko ale nic sa nestalo. tak som sa pokusala asi 3 hodiny o to a ked to neslo isla som spat.

Pocas niektorych uvolneni som vsak sa dostavala do stavu total uvolnenia divnym sposobom: Dovolila som mysli nech robi co chce a ja som akoby na sekundu bola uz v sne ale vtedy som proste sa prebrala alebo ako to povedat a vravim no som uvolnena ale takto sa mi niekedy uplne uvolnuje telo.

Po tom raze co som mala pocit akoby vsetko slo do hlavy som tyzden nato mala strasny sen a vecer vyzeral takto. Vecer ked som si sla lahnut bola som s priatelom tesila som sa lebo vinimocne nechrapal :). tak som to sla skusit lebo doma mi chrape sestra jak drevorubac :). tak skusala som ale nedalo sa lebo nemam rada tu postel je nepohodlna. Tak som isla spat a sen vyzeral asi takto:

Lezala som naboku a zrazu na seba pozeram a stojim vedla postele. Vravim wau to je ta projekcia? ked tu zrazu sa ocitnem akoby v tele a vravim si, je nocny klud som vyspata idem skusit teda astral. lahnem si na chrbat a zrazu ten pocit prenesenia do hlavy bol tak intenzivny a rychli behom par sekund, to som sa velmi cudovala a zrazu sa mi moje telo tlacilo hrudou hore a hucalo mi v hlave a ruky som mala rozpazene a ja som sa strasne zlakala, tak si vravim fuh tak tot je astral? nem ja sa bojim teraz to uz nejdem robit, ale nikde nehovorili o zdvihani fyzickeho tela. Tak si vravim idem sa napit - ja mavam vedla postele v noci flashu s pitim, lebo byvam smadna. Tak som naciahla ruku a zdvyhnem a vnej sa mi ocitla ludska hlava cela vlasata :shock: ja som chytila sok odhodila som a som sa zacala bat a vravim Tibii pod ku mne prosim a on sa zobudil a vravi preco a vravim nieco som videla a bojim sa. On sa presmykol ku mne do postele a zrazu na mna zdesene pozera a ja sa bojim este viac . CO Je? Pytam sa a on za tebou a ja som sa bala a vravim neee a zrazu sa akoze prebudim. zase na boku skrcene nohy a vravim si. ou shit blby sen aspon ze to bol sen. a berem ruku ze sa idem napit a zase hlava a zacnem neeee ja spim ja stale spim a zacala som saliet. Zrazu hlava nebola a iba som citila zly pocit ktoreho som sa v sne bala a dosla som za priatelom a vravim Tibi mozes ist ku mne bojim sa snivalo sa mi nieco a on isiel. Zase sa zobudim a zase na tej strane. Vtedy uz flasku neberem a kukam okolo seba zase ta zla energia a ja zacnem kricat nieeee ja sa chcem zobudit preco spim a potom sa ukludnim sadnem si na postel a vravim hmmm vravi sa ze v snoch necitim bolest, ale ja ju citievam no skusim test, kusla som si do jazyka a vravim ja nic necitim kusnem si do ruky ja to necitim ja spiiiim , a uz ma nic netrapilo akoze zle lebo to pomizlo a vravim skusim astral? nie co mam robit ja nechcem spat a zacala som skakat na posteli, aby som sa prebrala *1* zrazu sa zobudim zase nalavo otocena pokrcene nohy a ako prvu vec kusnem do jazyka a vravim NIEEEE ja spim ja si ho necitim a uz ma to zacalo hnevat.Zacala som skakat na posteli a skocila som sipku do podlahy, nech dam telu sok a prebere sa ale nic dopadla som na hlavu a nic som necitila. Vravim to snad nieje mozne ako sa mam zobudit az nakoniec vravim ze idem vydavat zvuk "Sss" a zacala som a zase sa prebudim . Prebudila som sa zase nalavo otocena ale s rozdielom ze necitim napatie klud, vonku pada sneh hodiny tykaju a prva vec co som urobila bolo ze som si kusla do jazyka a vravim ANO ja uz nespim otocila som sa k priatelovi a vravim ci ide ku mne lebo som mala blby sen dosiel ku mne a zaspala som.

Po tomto sne som si povedala hlavne koli tomu zaciatku, ze AP uz asi skusat nebudem, ale v minulosti som mavala vseliake sny a vravim si nemam sa coho bat proste budem to robit a o par dni som to skusala zas. Nastali vibracie ale rozdiel je v tom ze sa nesustredujem uz na mysel ako aby bola nic nemysliaca aby som mala total stav uvolnenia, ono to prichadza cca po 15 - 20 minutach, potom prichadzaju vibracie niekedy jemne niekedy nie ale ako prve mam vzdy uvolnene ruky a tam to citim najcastejsie ale proste mam pocit ze telo tak brni ze uz sa nieco stane som uvolnena niekedy sa zamyslim ci este dycham vobec ale proste som v takom divnom stave a zrazu to prejde a zase som v stave uvolnenia. Mam trpezlivost, niekedy aj 3 hodiny lezim nehybne a snazim sa a nejde to . asi musim robit niekde chybu.

Poprosila by som vas, aby ste mi povedali mozno co moze byt moj blok preco by som nemohla opustit telo a ci nieco mohol znamenat ten sen. Mozno detail ze v minulosti (ked som mal 17 - 19) som trpela nespavostou. A mam este jednu otazku. Pri uvolnovani dokazem uvolnit telo natolko ze mam pocit akoby nebolo ale normalne mozem rozpravat a reagovat ked som telefonovala na skype s kamosom a potom uz len trebalo uvolnit hlavu ale je mozne hybat Astralnou rukou ked nemam uvolnenu mysel a hlavu?

Este raz sa ospravedlnujem za ddddlhy prispevok ale skratit som to nevedela, lebo som sa odhodlavala uz dlhsie napisat :) s pozdravom Moni
moni

Re: Astralna Projekcia - Help

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 09. February 2010, 08:04

Vitaj moni,

začnem od konca:
1. Dĺžka príspevku nie je na závadu, takže sa nemusíš ospravedlňovať. Som rád, že si našla odvahu napísať sem.
2. Astrálnym telom je možné hýbať aj keď nie sme úplne uvoľnení, chce to len cvik.
3. Čo sa týka tých blokov, je tam toho možno viac, skús si prečítať túto tému: Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?
4. V tom sne sa Ti len premietli Tvoje strachy a obavy, nevyvodzoval by som z jedného razu závery k astrálnemu cestovaniu
5. Cit.: "Dovolila som mysli nech robi co chce a ja som akoby na sekundu bola uz v sne ale vtedy som proste sa prebrala alebo ako to povedat a vravim no som uvolnena ale takto sa mi niekedy uplne uvolnuje telo.", toto je dobrý spôsob uvoľňovania, pretože je myseľ voľná a nenútiš sa na nič nemyslieť.
6. V zmenených stavoch vedomia sa naše zmysly vyostrujú a sme preto vnímavejší k svetlu, zvukom, vôňam, zmenám tlaku či tepla a občas sa vie objaviť aj zvláštna chuť v ústach.
7. Priprav sa, že Ti bude možno trvať dlho, kým sa do astrálu dostaneš.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby RedHawk » Tuesday, 09. February 2010, 08:47

Doplnim k tym bodom WW6 ktore su uplne zhodne s tym co o tom viem. :smile:

vzdy som mala velmi citlivy sluch na cobylen tuknutie, pocula som naramkove hodinky ktore boli odomna 3 metre a tak. a nic viac sa nedialo iba som citila tazke telo a v tie dni som bola vzdy neuveritelne utahana sla som spat o 22,00 a mala som problem vstat o 12,00 a to som vstala jak matoha doslova

Dovod odtoku energie je v tom, ze nemas ziadnu pripravu ani obranu voci prechodu.
Tym, ze si sa snazila vizualizovat rebrik smerom dole, je mozne, ze si sa napojila na nieco "dole", co ti odcerpalo energiu. A bez ochrany ....

Vtedy uz flasku neberem a kukam okolo seba zase ta zla energia a ja zacnem kricat nieeee ja sa chcem zobudit preco spim a potom sa ukludnim sadnem si na postel a vravim hmmm vravi sa ze v snoch necitim bolest, ale ja ju citievam no skusim test, kusla som si do jazyka a vravim ja nic necitim kusnem si do ruky ja to necitim ja spiiiim , a uz ma nic netrapilo akoze zle lebo to pomizlo a vravim skusim astral?

toto vyzera na LD (Lucid Dream) vedomy sen.
RedHawk
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 09. February 2010, 09:01

jj, dobré doplnenie, ten bod mi vypadol. *47*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby moni » Tuesday, 09. February 2010, 10:01

RedHawk wrote:Doplnim k tym bodom WW6 ktore su uplne zhodne s tym co o tom viem. :smile:

vzdy som mala velmi citlivy sluch na cobylen tuknutie, pocula som naramkove hodinky ktore boli odomna 3 metre a tak. a nic viac sa nedialo iba som citila tazke telo a v tie dni som bola vzdy neuveritelne utahana sla som spat o 22,00 a mala som problem vstat o 12,00 a to som vstala jak matoha doslova

Dovod odtoku energie je v tom, ze nemas ziadnu pripravu ani obranu voci prechodu.
Tym, ze si sa snazila vizualizovat rebrik smerom dole, je mozne, ze si sa napojila na nieco "dole", co ti odcerpalo energiu. A bez ochrany ....

Vtedy uz flasku neberem a kukam okolo seba zase ta zla energia a ja zacnem kricat nieeee ja sa chcem zobudit preco spim a potom sa ukludnim sadnem si na postel a vravim hmmm vravi sa ze v snoch necitim bolest, ale ja ju citievam no skusim test, kusla som si do jazyka a vravim ja nic necitim kusnem si do ruky ja to necitim ja spiiiim , a uz ma nic netrapilo akoze zle lebo to pomizlo a vravim skusim astral?

toto vyzera na LD (Lucid Dream) vedomy sen.

Ahoj dakujem Vam za odpovede, ale chcela by som sa spytat naco dole som sa mohla napojit? A nemam si teda vizualizovat rebrik? alebo ked hej ako sa mam tedachranit. Ano viem asi to bol LD tie mavavam obcas a ked som sa tomu vedome venovala tak som vedela ich aj uvedomovat,
moni

Postby moni » Tuesday, 09. February 2010, 10:07

WhiteWolfSix wrote:Vitaj moni,

začnem od konca:
1. Dĺžka príspevku nie je na závadu, takže sa nemusíš ospravedlňovať. Som rád, že si našla odvahu napísať sem.
2. Astrálnym telom je možné hýbať aj keď nie sme úplne uvoľnení, chce to len cvik.
3. Čo sa týka tých blokov, je tam toho možno viac, skús si prečítať túto tému: Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?
4. V tom sne sa Ti len premietli Tvoje strachy a obavy, nevyvodzoval by som z jedného razu závery k astrálnemu cestovaniu
5. Cit.: "Dovolila som mysli nech robi co chce a ja som akoby na sekundu bola uz v sne ale vtedy som proste sa prebrala alebo ako to povedat a vravim no som uvolnena ale takto sa mi niekedy uplne uvolnuje telo.", toto je dobrý spôsob uvoľňovania, pretože je myseľ voľná a nenútiš sa na nič nemyslieť.
6. V zmenených stavoch vedomia sa naše zmysly vyostrujú a sme preto vnímavejší k svetlu, zvukom, vôňam, zmenám tlaku či tepla a občas sa vie objaviť aj zvláštna chuť v ústach.
7. Priprav sa, že Ti bude možno trvať dlho, kým sa do astrálu dostaneš.

Ahoj velmi krasne dakujem za odpovede.
No tak poporade zase odpisem ja :) Tu temu som uz citala x krat :) este v decembri, ale precitala osm si ju aj vcera. K snu, nemam obavy ze uvidim hlavu s vlasmy to bolo take sponntane a nehovoriac o tom ze som sa nevedela zobudit az na asi 6x, a jasne ze som to nezrusila to cestovanie to som si povedala ked som sa zobudila :) o dva dni som to robila zas :). A nevadi mi ako dlho mi to bude trvat kym sa tam dostanem ale tesim sa ked sa mi to podari. Este mozno spomeniem, ze raz som mala obzvlast divny pocit ze ked som sa uvolnovala zrazu som mala pocit akoby som sa cela tocila okolo zadku :D proste ako keby som bola vrtula vrrtulnika - v tom smere a potom to preslo. Inak este volakedy som mavala take stavy ze oci mi straaaasne silno skulili alebo sa hybali s prava do lava ale to uz nemavam, neviem preco . :/ dakujem este raz za odpoved
moni

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 09. February 2010, 10:20

Ad rebrík: Keď už, tak začni šplhať smerom nahor.
Ad ochrana: Toto je najčastejšia chyba "domácich" skúšačov astrálneho cestovania. Nevedia sa chrániť a prípadné negatívne zážitky ich výrazne ovplyvňujú v ďalšom napredovaní.
Ad divný pocit: To mohol byť (a pravdepodobne bol) prejav uvoľňujúceho sa astrálneho tela
Ad pohyb očí: Tento pocit môže súvisieť s R.E.M. fázou, aj keď počas bdelého stavu vedomia je to dosť ťažké dosiahnuť, ale nie je to nemožné
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby moni » Tuesday, 09. February 2010, 10:38

Vravim ti oci so zaciatku robili a bola som plne pri vedomi aja som si predstavovala proste pri tom rebriku, ze sa ponaram do seba aby som sa uvolnila preto som sla do cernoty smerom dole. ale tak budem uz chodit hore, lebo ja som vzdy isla ked som sla aj schody alebo nieco nadol. A znovca sa spytam ako sa treba teda ochranit , mam si zohnat nejaky kamen? alebo? aa este ma napadlo ze bezne ked sa uvolnujem zacnem si uvdeomovat piskanie v hlave inak to je asi ze mam stale ale pri uvolnovani si ho uvedomujem a pocuvam ho, lebo skusala som uz aj zvucky ktore boli na 3oku a aj idoser a tam bolo Astral Projecrtion a to mi k uvolneniu velmi pomohlo asi v decembri som pocuvavala , ale teraz uz setko robim tak ako pisem bez nicoho
moni

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 09. February 2010, 10:50

Najlepšie je naučiť sa energeticky chrániť (REBAL, vajíčko, atď.). Nie vždy budeš mať možnosť mať u seba nejaké predmety na ochranu. Čo sa týka pískania v ušiach (či v hlave), to je dosť bežný jav a nemusíš sa preto znepokojovať.

Offtopic: Edit: VIdím, že máš peknú foto výbavu. Máme aj samostatnú tému Fotoaparát(y) *18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby moni » Tuesday, 09. February 2010, 11:08

No co som pozerala forum tak akzdy pisal o REBAL ze uz vie co to je a ako sa robi tak si najdem nejaku literaturu alebo niekde kde o tom blizsie pisu a skusim aj to. a mam este zopar otazok... moze astralne cestovat tehotna zena? alebo ako to je s bejby co ma sak to ma tiez dusicku nie? a viem ze som laik este preto sa chcem dokladne na setko pripravit co zle sa mi moze stat alebo ake negativne veci alebo zazitky mozem zazit v astrale
moni

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 09. February 2010, 11:16

Tvorenie REBALu je technika spojená s metódou Roberta Monroea, ktorú sa učia ľudia na kurze Prechod bránou. Tehotenstvo nie je na prekážku astrálnemu cestovaniu, dokonca je možné priamo komunikovať s dieťaťom.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Tuesday, 09. February 2010, 11:22

ale v ziadnom pripade neodporucam bez schopnosti chranit sa :) dieta je totiz navyse aj velmi zranitelne a tehotna zena tiez
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby RedHawk » Tuesday, 09. February 2010, 19:00

Ak je zena skusena nie je problem s astralnym cestovanim.
K rebriku plati co napisal WW6, ked tak smerom hore.

Co sa tyka veci na ktore si sa mohla napojit to je rozne. boli by to dohady a to nerad robim.
Vizualizacia rebriku v pohode moze byt.

Najjednoduchsia ochrana je uzatvorit sa do horiaceho vajicka.
Rebal je dost specificky a treba nan mat aku taku pripravu.
RedHawk
VIP
VIP

Postby moni » Thursday, 25. February 2010, 12:35

Ahojte mala som zase zvlastnu skusenost a mohla by som povedat ze to projekcia bola len mi povedze vy ci to moze byt a ci take reakcie mozu byt

vecer som si lahla este s uterakom na hlave na perinu mala som prelozene nohy a ruky pod hlavou. len tak som lezala a zaspala som trochu a neco sa mi snivalo a potom sm sa zobudila v tej istej polohe - ale to som uz netusila. a mala som zavrete oci a mala som ten pocit dezorientacie a vravim si ze to je take ako ked som meditovavala niekedy s tym rozdielom ze mala som dokonale vypnutu hlavu a nevadili mi ziadne suchotu ani nic pretoze som to pocula tlmene a vtedy si vravim ze skusim si predstavit ako vychadzam a vtedy sa to stalo. Zacalo mi strasne trestat v hlave strasny hukot a velmi mi akoby stiahlo cele telo a zrazu kukam a letim akoby k mojej polickeco mam pred sebou ked lezim. ale zrazu som chcela zacat kricat na plne pecky ale neslo vravim ouuu ale co som citila bolo to ze mi srdce zacalo byt take ze 3uderi za sekundu a zacala som velmi rychlo dychat. A k tomu setkemu som mala zvlastny pohlad cierno biele zrnite a stale mi bliskalo pred ocami, ako ked fotim a bliskam bleskom, ale tiez to bolo pravidelne asi v sekundovom intervale, tak si vravim ako pojdem s5t a tak tom si to zas predstavila a bola som u seba otvorila som oci a vravim divne potom ich zavrem a zase ma to tahalo von zrychleny dych srdce a strasny hukot v hlave. Potom som sa zobudila nakoniec bolo 1,59 ale proste ja som nechcela vecer meditoavat ani nic lebo som dnes bola strasne vycerpana. tak som zaspala a zobudila som sa ked sestra odchadzala do skoly cca o 07.00 potom som zaspala a cca o 9 zase ta akoby dezorientacie ale napadlo ma ze spravim si to vajicko a ako som si predstavovala okolo seba akoby ziaru akonahle to prechadzalo okolo krku a srdca strasny tlak v hlave a celom tele. potom ok lezim a vravim tak idem von ale neslo to nieco ma drzalo priputane a mohla som pozerat iba pred seba a nemohla som sa ani pohnut - fyzickym telom. citila som ako ze sa hybem ale som uveznena akoby v tele. nevedela som sa prebrattak som skusala snad setko chytila som sa rukou kraja postela a chcela som sa zhodit lebo hlavou mi neslo hybat neslo iba som citila ako sa mi otocilo telo - ale inak som stale lezala nachrbte. a potom som periferne videla ako by nieco behalo vedla postele a raz som videla mamu ako dosla k mojej posteli - ale ona doma nebola a vravi ze moni kde si a dosla a objala ma a videla osm ruku a ked sa mi podarilo otocit trosku hlavou nebola tam tak to ma trosku naplasilo ale nakoniec som prudko pohla hlavou dolava a zobudila som sa v tele a sadla som si .. v tomto pripade mi ale tak netlklo srdce iba dych

dakujem za nazory :)
moni

Postby RedHawk » Thursday, 25. February 2010, 13:26

hm tazko povedat co to je.

napadlo ma ze spravim si to vajicko a ako som si predstavovala okolo seba akoby ziaru akonahle to prechadzalo okolo krku a srdca strasny tlak v hlave a celom tele. potom ok lezim a vravim tak idem von ale neslo to nieco ma drzalo priputane a mohla som pozerat iba pred seba a nemohla som sa ani pohnut - fyzickym telom.

Problem je ci na teba nie je niekto/nieco napojene.
RedHawk
VIP
VIP

Postby moni » Thursday, 25. February 2010, 13:42

ale to nepohnutie bolo rano v noci co bolo som vyletela v pohode. ale taky zvlastny tlako som mala pri tom vajicku
moni

Postby RedHawk » Thursday, 25. February 2010, 13:52

ved to.
Ked tvoris ochranu a je tam nieco "zvlastne" vacsinou to nieco znaci.
Ale to sa da vysvetlit aj inak
RedHawk
VIP
VIP

Postby moni » Thursday, 25. February 2010, 14:14

RedHawk wrote:ved to.
Ked tvoris ochranu a je tam nieco "zvlastne" vacsinou to nieco znaci.
Ale to sa da vysvetlit aj inak

Nj moze byt lebo ako som pisala ked to prechadzalo okolo krku tak to bolo ako silne vybracie a hukot v hlave a na prvy krat som nevedela prejst cez to miesto na asi treti som presla a potom ako som lezala to co som vravela ze mama dosla no to nebola ona len hlas sa mi zdal a bola to zena a ja mam potom uz len bratov tak som preto usudzovala ale ta osoba dosla s otazkou kde som ja som akoby myslienkov odpovedala a dosla ku mne a presne si polozila ruku okoo krku a v oblasti srdca presne tam kde mi to robilo to divne pri ochrane. a nevidela som do tvare iba som videla ruku co ma drzi cez tie casti tela teda no drzi ma na mne polozenu ruku a ked sa mi podarilo pohnut nejak hlavou tak zrazu som to nevidela... Hmmm ale neviem kto alebo co by to mohlo byt a netusim ani preco...
moni

Postby RedHawk » Thursday, 25. February 2010, 14:17

hm nuz takto to ani nezistis.
Ale tieto veci nikdy nebyvaju logicke :)
RedHawk
VIP
VIP

Postby moni » Thursday, 25. February 2010, 14:20

:) No ak sa tam dostanem a zas tam nieco/niekto bude tak sa ho nato spytam ak to pojde :) a mozno sice nelogcku ale niaku odpoved dostanem *5*
moni

Next

Return to Astrálne cestovanie