Astralna Projekcia - Help

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Astralna Projekcia - Help

Postby RedHawk » Thursday, 25. February 2010, 20:53

tak, ved ak by bol problem je nas tu dost, co ti s tym vieme poradit ;)
RedHawk
VIP
VIP

Postby moni » Monday, 18. July 2011, 14:33

ahojte zase sa tu objavujem po dlhsom case. neviem aj ked uplnepravidelne som to nerobila boli aj pravidelne obdobia kedy som meditovala a pracovala na sebe a stale mi to nejde... mam ttake zvlastne sponntane pocity. v noci sa s nicoho nic zobudim a vtedy mam zasadne ruky za hlavou a strasne silne vibracie a velmi moc mi huci v hlave potom sa to ukludni a je ticho jemne vidim izbu ale nedokazem sa pohnut, neriesim ci umrem co somnou bude ale snazim sa pohnut a nejde to som jak prikovana a zacnem ako vacsinou pocut zvuky nieco ako kroky a zvuky ktore ma plasia, potom ked uz hodnu chvilu nemozem otocit ani hlavou snazim sa pohnut a prepadne ma panika co bude somnou lebo chcem sa zobudit a nejde to mam silnu paralyzu a nerozmyslam nad zivotom iba to ze sa nemozem pohnut a tie zvuky sa stupnuju. potom sa zobudim nakoniec a precitim telo a silny tlkot srdca. par krat sa mi to takto za posledne obdobie stalo naposledy vsak pred asi dvoma mesiacmi odvtedy nic. ked vecer meditujem alebo navodzujem stav tak pocuvam jednu nahravku hemi sync touching grace a mam surovy ametyst na tretom oku ale nejde mi sa dokonalo uvolnit a nic sa nedeje, s kamaratom som sa definitivne rozhodla ze pojdeme na ten kurz na ktory sme chceli ist pred rokom a to je prechod branou I. dakujem za nazory na toto
moni

Postby WhiteWolfSix » Monday, 18. July 2011, 14:48

Skús netlačiť na pílu. Na chvíľu na to "zabudni" a AC sa nevenuj. Keď z Teba dostatočne opadne psychické napätie z paralýzy, môžeš pokračovať.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby moni » Monday, 18. July 2011, 14:53

vsak to som spravila asi 5 mesiacov som sa ac vobec nevenovala a p paralyze potom dva mesiace a teraz paralyzu nemavam co medituvavam nieco cez tyzden
moni

Postby WhiteWolfSix » Monday, 18. July 2011, 14:57

Tak prijmi paralýzu ako súčasť Tvojho procesu. Ak sa jej budeš báť, nepríde a k AC sa nedostaneš. *18*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby moni » Monday, 18. July 2011, 15:00

no vsak tej sa nebojim skor tych zvukov popripade tlaku co manechce pustit ale na zaciatku sa nebojim len s tej paralyzy mam blby pocit co somnu, no pri dalsej sa nebudem bat a budem skusat dalej. idem si este raz dokladne precitat preco sa mi nedari cestovat ten tvoj prispevok zatial dakujem
moni

Postby WhiteWolfSix » Monday, 18. July 2011, 15:08

moni wrote:no vsak tej sa nebojim skor tych zvukov popripade tlaku co manechce pustit ale na zaciatku sa nebojim len s tej paralyzy mam blby pocit co somnu, no pri dalsej sa nebudem bat a budem skusat dalej.

To je súčasť paralýzy.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby moni » Friday, 30. March 2012, 21:40

Ahojte po dlhsom case zase pisem, prestala som tlacit na pilu a teraz sa mi stava castejsie ze spontanne sa v noci preberiem a zrazu citim brnenie tela trosku tlak v hlave a otvorim oci, tie astralne vidim svoju izbu ale nedokazem sa pohnut, pokusam sa o to ale nejde to, potom zacnem mat strach alebo skor blby pocit ze sa neviem hybat.... som frustrovana. potom sa mi stane e prepadnem do sna a zase len leziim v posteli a snazim sa prehodit aby som sa prebrala a nejde to zacnem alebo snazim sa povedat ze zobud ma ale nejde ked sa preberiem, tak po dlhsej chvili, ale potom si vravim ze coho sa bojim? asi neznama, proste ked spim u priatela, tak to vravim jemu a vidim nasu izbu ked som u mna doma tak sestre... stale mi to nejde, a vravim je to spontanne nemeditujem ani nevravim ze idem sa pokusat o to pride to a vzdy sa nedokazem pohnut iba len tak lezim. v minulosti som mala pocit ze ma nieco drzi okolo krku... tuto noc som sa bala ale menej, som vnimala ze ked presli vibracie a ten tlak v hlave vyjasnilo sa a bola som v izbe a pocula som aj ine zvuky, alke to neviem ale volakedy som sa toho bala teraz uz nie trosku som to skumala ale pohyb nie je mozny. Raz sa mi stalo ze som lietala nad nasim bytom ale tiez som potom nevedela ci to nebol sen ale ja si myslim ze mozno skor ku koncu... poradte co somnou :)
moni

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 31. March 2012, 07:02

Musíš viac vedome pracovať na svojich strachoch, inak sa nikam nedostaneš. [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby moni » Saturday, 31. March 2012, 09:58

kiez by som vedela akych, najskor je to asi to neznamo, v minulosti som sa bala strasne tmy, to som uz odstranila tym ze som do tej tmy chodila. postupne sa v tych stavoch aj ten pocit meni ze sa menej bojim takze asi musim zazivat toto aby som si povedala ze je to ok neviem. bojim sa este pavukov :D ale to asi problem nebude. ako by som prosim mala pracovat na tych strachoch? a hlavne jak zistovat ake su a potom to riesenie. dakujem
moni

Postby OBVIUS » Monday, 02. April 2012, 00:40

aj strach ma svoj vyznam, dovod. informuje ta co by ti mohlo hrozit, pripravuje ta na nejaku moznu situaciu. netreba ho potlacit ale prijat ho, vyzriet nanho. chodit len tak do tmy ked sa jej bojis je nezmysel. co dosiahnes je, ze ziskas skusenost ze sa ti v tej tme nic nestalo a tato skusenost mozne vyvazit a zatlacit tvoj strach, ak budes mat stastie. ale raz ho mat nemusis a stretnes v tme prestne to coho sa bojis, toho pred cim ta tvoj strach dopredu varoval, a ty budes nepripravena pretoze si ho ignorovala, odmietla ako keby nebol tvojou sucastou. ked sa vsak nad pricinou strachu zamyslis, prijmes ho ako varovanie, formu obrany, da ti moznost pripravit si vhodnu reakciu ci ochranu, tym strach splnil svoj ucel, napokom to ze si pripravena ta ukludni. napriklad, ked som slaby, bojim sa ist temnou ulicou, ani nou nepojdem a prezijem, ak nou vsak pojdem moze to dopadnut vseliak. no ked si vezmem palicu a viem sa nou ohanat, sanca ze nejaku situaciu zvladnem narastie, sice budem nebezpecie predpokladat v kazdom tmavom kute, budem vsak pripraveny, nebudem ho ignorovat. to ma ukludni a napokon tou ulicou prejdem. pavuk je maly a slaby v porovnani s clovekom, nemoze ti ublizit, nemas dovod ho zabit, nema ta ako skutocne ucinne ohrozit(okrem jedovatych samozrejme a ak nevies rozlisit ktory je jedovaty, tak ten strach je odvovodneny) ak sa pavuka musis dotknut, pouzijes rukavicu, kusok paperu, cim strach prekonas, pripravenostou a rozumom. skus sa do toho pavuka vzit, ako on ten svet vnima, ako vidi teba, pochopis ze nie je pre teba hrozba. co sa tyka strachu z neznama, tam bude asi rozhodujuci dovod(preco nejak konas) ak citis ze mas spravny dovod a ze si na nieco pripravena, alebo mas nejaku formu pocitu ci vnutorneho presvedcenia ze je ten spravny okamih, malo by to s tym strachom nieco spravit. neviem ci sa to da aplikovat aj na tuto temu, a ci si vobec pod pojmom strach predstavujem to iste co vy, nemam s tym co tu popisujete ziadne skusenosti, mozno nejake intuitivne. vsetko sa snazim pochopit rozumom, a logicky mi vyslo, ze vedomie nema "jazyk" ci sposob, ktorym by obsiahlo/vyjadrilo pravdu. teda ma, ale nie je to ani slovo, pismo ci obraz, to vsetko su len iluzie vytvorene nami samotnymi. mozno cista myslienka(ktora nie je v slovach) ci skusenost...co je dovod ktory ma priviedol na toto forum
OBVIUS

Postby moni » Monday, 02. April 2012, 19:10

:-k ooo dakujem za krasnu odpoved, je v tom pravda, moj strach s tmy je iba tma v priestoroch a bytoch a domoch, vonku a v ulici sa nebojim, len tmavej miestnosti, moj strach je sposobeny tym ze sa bojim ze uvidim nieco co neexistuje v realnom zivote, najskor sa bojim ze uvidim nejakeho demona. lebo ja som mavala take obrazy ked som bola mensia a zaspavala som ze som videla hlavy netvorov, a to som nepozerala nic co by mi podnecovalo take obrazy, to je asi vec ktorej sa bojim. Co sa tyka toho strachu ktory pocitujem pri tych vibraciach je strach z toho ked si to tak uvedomujem ze sa zaseknem v priestore a nie ze zomriem ale ze proste nebudem sa vediet hybat... proste v tom stave by som srtasne chcela nieco spravit pohnut sa a pozerat po vokol ak tam je aj nejaka ina bytost tak aj s nou sa stretnut ak sa s nou mam stretnut, ale ja sa nedokazem pohnut vidim iba celu miestnost a zacinam postupne saliet v tom stave ze sa nedokazem prebrat. tak prepadnem panike a chcem sa zobudit a snazim sa pohnut telom vydat hlas a nejde to potom vacsinou padnem do sna a som v tej izbe a akoze ma dotycna osoba zobudi, a je jedno ci spim u mna doma cize pri sestre alebo u priatela. vzdy vidim toho kto vedla mna je.... neviem ako sa zbavit tohoto strachu... ja som do tych miestnosti isla v tme preto , lebo ja som sa nepohla bez toho aby som nerozsvietila cely byt.... mozno chyba z detctva ked sme s taborou isli na skusku odvahy do pivnice dole schodmi a tam boli schvoany ludia a vyskocili na mna a nastrasili ma a ja som sa strasne bala az som plakala.... a bolo to nie na jednom tabore. nechcela som vsak vyzerat ako slaboch tak som tam vzdy isla.. Moje EGO :D
moni

Postby OBVIUS » Tuesday, 03. April 2012, 17:58

skus na to ist inak, nemusis sa hned hybat milovymi krokmi, aj drobny pohyb je pohyb. napriklad taky usmev(pohnes perami), mrknutie, zaostrenie zraku, jazykom sa dotknes podnebia atd. napokon najprirodzenejsie dychanie, ak dychas, vykonavas pohyb. poznanie, ze vykonavas sice drobny ale predsalen neodskriepitelny pohyb, by ta mohlo a malo upokojit, pretoze je to nezvratny dokaz toho ze ten pohyb je mozny, sice drobny, ale mozny, a tym padom dosiahnutie pohybu ktory si predstavujes a momentalne ho niesi schopna je len otazkou casu, cviku, trpezlivosti. hm ked nad tym rozmyslam, tak s dychanim to asi nieje moc dobry napad, mohlo by nastat aj iny ako zelany pocit upokojenia, a to pocit ze sa dusis. co sa tohoto tyka, asi bude najlebsie prijat fakt, ze ak zijes, bije ti srdce a cirkuluje krv vo vsetkych tvojich tepnach, zilach a vlasocniciach a dodava tak ziviny pre kazdu bunku tvojho tela, co je pohyb ktory vykonavas, sice nie vedome ale pohyb to je, navise v "mikrosvete" ohromny, komplexny a premysleny:) mozno ti to pomoze ked si to budes uvedomovat, kdekolvek budes. ak som to vsak spravne pochopil, do toho stavu v akom sa ti to stava, sa dostavas prave vdaka tomu, ze vedome potlacas vnimanie ci uvedomovanie si vlastneho tela(teda niektore vyssie uvedene metody fungovat zrejme nebudu), skratka ze sa snazis nesustredit na vlastne telo, a teda dostat sa vedomim mimo telo(nie oddelit vedomie a telo samozrejme) nuz tu vidim prave ten zdroj rozporu vedomia, z coho moze pramenit tvoj sucastny problem. ak prave jedna z uloh vedomia je pohybovat svalmi a starat sa o jeho bezpecne fungovanie ako celku, a drvivu vacsinu svojho zivota si to tak robila, potom je tento stav(vedomie mimo tela) pre samotne vedomie hodne nestandardny, netvrdim ze neprirodzeny, ale aktualne asi dost zmatocny alebo novy, preto ma strach, je zmatene, chyta ho panika, pre niekoho to moze byt dokonca v priamom rozpore s poslanim vedomia(chranit telo), mozno by si si mala ujasnit kto si a co tam robis. ale to je len moj nazor. v tomto ti moc nepomozem, nikdy som totiz podobny stav nezazil, alebo si to nepamatam, takze kecam akurat tak "spoza plota":) a kedze ti nechcem poskodit tak ti radim nebrat ma vazne, ber to len ako niekoho nazor, nic viac. co sa tyka toho ze si s niekym v izbe, ak vies ze je to niekto kto ta ma rad, chce ti urcite pomoct, nie ublizit, nevadi ze s nim nemozes prave komunikovat alebo ho oslovit ci sa dokonca pohnut, staci ze si tam snim, skus si sa sustredit a vychutnat si tu pritomnost ak ti je to niekto prijemny, aj obycajna pritomnost spriaznenej bytosti dokaze upokojit. za seba by som povedal takto, ak mam v nejakej situacii strach a ten je opraveneny, alebo dovodne ma zdroj z niekane mimo mna a nic s tym nemozem robit, mazem prec. ak vsak viem ze vychadza zomna, ze ten problem je vo mne, tak trosku ustupim, ako keby doseba, odosobnim sa, ako keby ja nebolo ja, ale nejaky subjekt ktory skumam, analyzujem. tam je viac moznosti, vedomie je programovatelne. co sa tyka tej skusky odvahy, odvaha je aj do tej pivnice neist, napriek naliehaniu okolia:) zijeme v nejakej spolocnosti, a sme viac ci menej nuteny prisposobovat nase konanie inym aby nedochadzalo ku konfliktom, z toho potom casto trapia ludi vnutorne konflikty a rozpory, pretoze clovek sam ako tak tusi co je pre neho spravne, a potom ho mrzi ako kona napriek tomu co vie ze je spravne. toto si vsak dieta este neuvedomuje a potom su z toho kadejake skusenosti. mozno az neskor su istym sposobom poucne
OBVIUS

Postby moni » Friday, 27. April 2012, 13:18

ahojte, zase sem pisem po nejakom case. Nevenujjem sa tomu aktivne a ani netlacim na pilu pred mesiacom som robila aj precistovanie cakier a mavam teraz casto taky pocit ze sa culo preberem a bud prejdem do LD kde som napsledy vedela detailne ovladat svoj sen aj ked neviem preco nevedela som ovladat sexualny pud :/ co sa mi pri LD stava casto. ale teraz mavam normalne stav ked som teda v izbe a chvilkove vibracie a zrazu sa mi rozvinie obraz pred ocami a vidim izbu ja lezim ale citim sa lahko. pozream ale nehybem sa a uz treti krat sa mi stalo ze pred ocami som mala priesvitneho skriatka alebo nieco podobne male ale vlastne ani neviem aky bol velky lebo ja som vnimala len hlavu telo nie a videla som ho hlavou... iba sa hybal pohyboval akoby bezal na mieste a otvaral usta. Prvy krat som sa zlakla celkom druhy krat nie az tak a vcera som ho zbadala a pozeram nanho chodil a potom som zacala mysliet na ochranu nech ide prec a zrazu zmizol a zase sa nic nedialo a potom som sa ako obvykle nevedela pohnut a zrazu som otvorila oci ako som chcela spravit pohyb ale boli to uz normalne fyzicke, chvilku som myslela ze som otvorila viac astralne ale mne po par sekundach tuklo ze som otvorila uz fyzicke. Hmm co si myslite ze je skriatok a je to vlastne mozne vidiet skriatka?
moni

Postby moni » Wednesday, 02. May 2012, 06:34

Prosim odpisete mi niekto??
moni

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 02. May 2012, 08:23

Ahoj moni, na Tvoju otázku by si najlepšie našla odpoveď v severskej mytológii, ktorá je celá prepletená škriatkami a trolmi. Viac Ti k tomu neviem povedať. [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby moni » Monday, 16. July 2012, 15:12

Zdravim vas casto mavam paralyzu alebo ako ten stav nazvat brni mi cele telo vidim miestnost ale nedokazem sa ani trosku pohnut naposledy sa mi to stalo vcera ked priatel sedel za pocitacom a ja som ho videla ale ja som si len zdriemla lebo som bola unavena a chcela som vydat zvuk ale len som zapistala alebo teda ani to nie a pohnut ani za svet a zacala ma chytat znama panika nieee preco sa nemozem pohnut a potom si vravim a coho sa bojis? sak sa skus pohnut a neslo. ruky som troska citila ale nic viac telo skamenene a strasne mi hucalo v hlave naco som si zvykla ale tie brnenia a vibracie boli velmi silne... Ja idem na kurz prechod branou I a velmi sa tesim ako snad nikdy ale rada by som bola kebyze mozno skusite takto nadialku co by to mohlo byt... lebo meditacie mi nepomahaju a nemeditujem vzdy s cielom astralnej projekcie alebo cestovania proste len relax ja mam rada meditaciu... ale ked sa aj snazim nikdy mi to nejde.. :( ale paralyza ide sama od seba vzdy ked ju necakam, a ked som sa prebrala tak priatel sedel presne tak za PC a ja som lezala presne na tom mieste preto viem ze priestor vidim ale nedokazem sa pohnut aj ked som sa to snazila studovat v tom stave :)

Prosim nejake nazory, rady, nejake slova... diiki Moni
moni

Postby WhiteWolfSix » Monday, 16. July 2012, 16:52

No čo ti povedať? Si blízko a si ďaleko, potrebuješ už len ťuknutie. [smilie=sm033.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby moni » Monday, 16. July 2012, 18:25

tak sa tesim na oktober :)))
moni

Postby moni » Monday, 16. July 2012, 19:16