Astrál, erotika a spojenci

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Astrál, erotika a spojenci

Postby Lena » Thursday, 24. February 2011, 20:23

To Zrak1- doufám, že to nebude bráno jako "erotický podtext" :???:, rozhodně to tak není myšleno :roll: ale jaký byl sex v astrálu? *49* Bylo to jako to popisuje p.Monroe ve svých knihách,kde to vlastně se sexem jako takovým nemá nic společného? Mám pocit, že pokud někdo astrálně cestuje pod takovými zjištnými záminkami, jako jsi popisoval, tak ho tam táhne vlastně "pozemské" pojetí čehokoli tudíž i sexu (nebo zjemněme to slovem láska :heart: ) tak by mě zajímalo, jestli tvůj zážitek tam byl podobný spíše tomu pozemskému nebo to mělo spíš duchovní nápň *4*
Jestli je to moc osobní, neodpovídej, nechávám na tobě ;)
Lena

Re: Rychlé uvolňování z těla?

Postby Zrak1 » Friday, 25. February 2011, 10:04

To Lena

S láskou tieto výlety nemali nič spoločné *47* , ale pravdu povediac, nestálo to za nič. Rovnako, ako popisuje R.A.Monroe, tie duše sa tam snažili dosiahnúť nejakého uspokojenia, ktoré nikdy neprichádzalo. Rovnako to bolo aj so mnou. :lol:

Ale pre upresnenie, toto nebol vždy a ani príliš často cieľ, ktorý som chcel dosiahnúť. Boli rôznorodé. Zaujímavé na tom bolo, že nech som si povedal pred tým, ako som vycestoval, čokoľvek, napr. že sa chcem spojiť s "duchovným učiteľom", prakticky skoro vždy som na to zabudol a riešil som tam úplne niečo iné. Prišla situácia a tak som riešil tú danú, ktorá tam bola. Napr. ma napadol teraz jeden z pred mnoha rokov. Tým že to už neviem ovládať tak to je hodne rokov *47* .

Išlo o to, že keď som jeden čas vystupoval z tela a postavil som sa, tak som sa začal prepadávať do zeme. Všade bola tma a chlad. Bál som sa a tak som sa vždy strhol a vrátilo ma späť do tela. Takto sa to zopár krát zopakovalo. Až mi jeden človiečik tu na fóre poradil, aby som zostal sedieť na posteli. Tak som ďalší krát zostal sedieť na posteli. Fungovalo to. Nikam som sa neprepadával. Lenže som zrazu niekoho cítil pri mojej posteli. Ešte teraz, keď si na to spomeniem, idú mi zimomriavky. Dostal som obrovský strach. Tá "bytosť" (neviem čo to bolo a či to nebolo len niečo moje), bola chladná a akoby ma chcela dostať týmto strachom. Potom som uvidel v rohu izby prebaľovací pult pre bábätká, taký nemocničný, ako bývali v každom zdravotnom stredisku, kde liečia bábätká. A na ňom bola moja dcéra. Sedela tam a pozerala sa na mňa. Ja som ku nej pristúpil, a cítil som, že to nie je ona, len si vzali jej podobu. A tak im hovorím: "To nie je moja dcéra, mňa neoklamete!". V tom som bol akoby späť na posteli, strach neutíchal a tú "bytosť či čo" som vnímal ako obrovský 2m ľudský prst. Chcel som sa zobudiť, ale nešlo to. ľahol som si do svojho tela, ale nič, stále som bol vonku, až sa mi to napokon nejako podarilo. Potom to malo ešte pokračovanie...

Následne som dostal tip tu na fóre, že mám skúsiť presvietiť izbu svetlom. A tak som aj spravil. Vystúpil som, sedel som na posteli a začal som presvetlovať. V tom som vyletel ako strela smerom nahor. Letel som rýchlo a svetlo bolo stále zretelnejšie. Až som sa dostal pod strop tohto akoby tunela a všade boli dookola okná. Boli pozatvárané a za nimi bolo svetlo. Keďže som si uvedomoval, že som mimo telo, vedel som, že môžem kľudne cez okno alebo stenu prejsť. Zo dva-tri krát som narazil ale potom to išlo. Keď som vyšiel von, videl som krásnu zelenú lúku, na ktorej bolo strašne veľa zvierat. Ja som letel nad ňou. Zo spodu na mňa kričala moja sesternica (neviem čo tam robila *9* ), že "jéééj, ty lietaš?" a ja že "áno, ale musím ísť zatiaĺ ahoj *87* " A tak som letel niekam, kam ma to samo ťahalo. Pristál som pred malou drevenou chalúpkou. Vstúpil som do nej a tam som sa stretol s mojím ochráncom. Už si nepamätám, čo mi povedal, pamätám si ale ten pocit neskutočnej lásky, ktorú som z neho cítil. Už som ju počas mojich výletov pár krát cítil, ale zakaždým je to niečo neopísateĺné. Vždy ma to zrazí na kolená a nedokážem prestať plakať. A potom som sa zobudil. A posledné pokračovanie....

to prepadávanie do zeme, po špirále, sa mi opäť vrátilo. Tento krát som nechal úradovať svoju intuíciu. Povedal som si, že som v láske, som v harmónii a v bezpečí a nech ma to kľudne vezme aj do samého stredu Zeme, stále to budem ja a som v láske, pokore a bezpečí. Zrazu ma ten vír pustil a bol som späť v izbe.

Toť vsjo, aj keď som trocha odbočil *40*
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Blog: View Blog (3)

Postby svetlo » Friday, 25. February 2011, 11:34

Zrak1 wrote:Vstúpil som do nej a tam som sa stretol s mojím ochráncom. Už si nepamätám, čo mi povedal, pamätám si ale ten pocit neskutočnej lásky, ktorú som z neho cítil. Už som ju počas mojich výletov pár krát cítil, ale zakaždým je to niečo neopísateĺné. Vždy ma to zrazí na kolená a nedokážem prestať plakať.

Sranda, možno to je u každého iné, ale ja som tento pocit nemala. Čo sa týka ochráncu, neviem, ochranu si robím sama, ja skôr hovorím asi o sprievdcovi (alebo čo ja viem o kom) ... Prinajmenšom mi to prišlo vždy zvláštne, také bez-emocionálne, strohé, priame, rázne možno až chladné ak sa to vôbec dá zadefinovať. Žiadne ťuťuli-muťuli sa nekonalo :grin: - jasne že hovoríš o inom, ale nedalo mi. Vždy som riešila veci (rôzne záležitosti) priamo, až sa mi to naopak niekedy zdalo pritvrdé. Na škodu veci to nebolo (a nie je), som vďačná.
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Postby Zrak1 » Friday, 25. February 2011, 11:41

Áno, ochránca, sprevodca, vlastne mám v tom zmätok, pretože si myslím, že je to stále tá istá bytosť. Niekedy má podobu starého deduška, inokedy babičky z jeného filmu, ale vždy je to podoba, ktorej dôverujem. Napr. moja triedna a angličtinárka zo strednej. Aj ich podoby raz boli *18*

Je ale možé, že mi zakaždým stojí niekto za chrbtom, kto ma chráni a koho nevnímam tak, ako som popisoval, teda myslím tú lásku, ktorú ku mne vysiela. Nikdy som sa na to nezameral, ale aj v bežnej realite, keď si uvedomím priestor za mojím chrbtom, smerom nahor, cítim, akoby ma niečo chránilo. Možno to je ten ochránca, anjel strážny a ten prvý je učiteľ, alebo sprievodca, alebo ....
"život je záhada, ani sa ho nesnaž pochopiť, maj zmysel pre humor, smej sa sám sebe je to sila nadovšetko, nikdy nič nezostane rovnaké" Dan Millman - Pokojný bojovník
Zrak1

Postby svetlo » Friday, 25. February 2011, 12:21

Čo sa mňa týka a dôvery ktorú spomínaš, tak ja sa spolieham v prvom rade (len) na seba. Tú "lásku" by som sem vôbec neplietla. Myslím, že to s tým nemá nič spoločné ...
Image
svetlo
VIP
VIP

Postby Zrak1 » Friday, 25. February 2011, 13:21

svetlo wrote:Čo sa mňa týka a dôvery ktorú spomínaš, tak ja sa spolieham v prvom rade (len) na seba. Tú "lásku" by som sem vôbec neplietla. Myslím, že to s tým nemá nič spoločné ...

*3* Ako chceš. [smilie=flora008.gif]
Zrak1

Re: Astrál, erotika a spojenci

Postby WhiteWolfSix » Friday, 25. February 2011, 13:35

Diskusia bola oddelená a premenovaná. [smilie=sm033.gif] [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Zrak1 » Friday, 25. February 2011, 14:41

svetlo wrote:Čo sa mňa týka a dôvery ktorú spomínaš, tak ja sa spolieham v prvom rade (len) na seba. Tú "lásku" by som sem vôbec neplietla. Myslím, že to s tým nemá nič spoločné ...

Najskôr som zareagoval tak, že som sa o tom nechcel baviť, pretože som mal pocit, že sa nie je o čom. Nehovorím, že ho teraz mám, ale myslím si, že ako som zareagoval nebol zrovna preajv toho, že by som si ťa vážil. Takže sa ospravelňujem.

K tej dôvere, ktorú som spomínal, to sa nevylučuje so sebadôverou. Je podľa mňa ale prirodzené, že máme svojich "anjelov strážnych", alebo "duchovných učiteľov". Skúsim teda zadefinovať:

"Anjeli strážni, ochráncovia" sú tí, ktorí nás ochraňujú pred vecami, ktoré niekedy proste neovplyvníme. Napr. sa má zrútiť lietadlo a niektorí ĺudia, ktorí tam sedieť nemajú ho proste zmeškajú. "Náhoda?". Vieme že nejestvujú, teda ja tomu verím, že nejestvujú. Alebo, nestalo sa ti niekedy, že si spadla, ale niečo ťa spomalilo a dopadla si ľahúčko akoby z 5 cm výšky? Alebo ti naskočila na prechode zelená, ale niečo ti povedalo stoj a zrazu nejaký bezohľadný (možno si len nevšimol, kto vie *47* ) vodič preletel na červenú? No a títo nás podľa mňa sprevádzajú stále. Ja ho so sebou vláčim podľa mňa určite *40*

"Duchovní učitelia, sprievodcovia...." neviem ako ich nazvať. To sú pre mňa bytosti, s ktorými sa stretávame v snoch, ak nepočítam tých, ktorých stretávam denne a utrúsia ti niekedy takú poznámku, že sa ti postaví celý tvoj pohľad na veci úplne hore nohami. T.j. každý jeden človek, akéhokoľvek intelektu nám môže povedať niečo, čo v nás zanechá taký impulz, aký možno žiaden OBE (len prirovnanie, nie tvrdenie ;) ). No a teda títo "duchovní učitelia", ja ich vnímam, resp. tých mojich, alebo jedného, neviem či sú viacerí, ale myslím že sú, ako láskyplné chápajúce bytosti. Nikdy som od nich necítil hnev, výčitku alebo akúkoľvek negatívnu reakciu. A vždy boli chápaví. Povedali mi určite aj konštruktívne veci, resp. tým myslím, ukázali situácie, nikdy sme sa nezhovárali slovami, vniesli ma do situácií, ale vždy keď som mal ísť späť do tela, vysielali ku mne neskutočnú lásku. Možno to je ten dotyk nebies, neviem. A niekedy to stretnutie bolo len o tomto láskavom vyžarovaní.

Hádam som to teraz vysvetlil dostatočne, aby nedochádzalo k omylom. Možno ti to už teraz zapadá aj do tvojho obrazu. Ale možno aj nie. To však nevadí. Môžeš mať proste iné skúsenosti, možno k tebe volia iný prístup, ktorý je potrebný, fakt neviem, môžem sa len domnievať. Len som tým chcel povedať, že bez tej lásky si to ani neviem predstaviť. Bolo by to pre mňa veľké ochudobnenie. [smilie=flora008.gif]
Zrak1

Postby Lena » Friday, 25. February 2011, 15:38

Zrak 1 díky za upřímnou odpověď [smilie=flora008.gif] sice jsme se trochu nepochopili,ale byla to má chyba, že jsem neupřesnila, co z knih p.Monroa jsem měla na mysli , v každém případě odpověď na svou otázku jsem dostala *4*
Měla jsem na mysli sex čiže spíše lásku v astrále jako bezmezné prolnutí "duší", které se těžko dá srovnat s nějakým "pozemským" prožitkem. Na druhou stranu, když se nad tím zamyslím, je celkem logické, že se svou dřívější motivací jsi skončil na té pachtící se hromadě těl, která není nikdy uspokojena *47* Ale i to byl jistě zajímavý zážitek *2*
Ohledně duch. průvodců či ochránců (doufám, že dobře chápu a překládám ze slovenštiny :roll: ),myslím, že každý to má asi jinak vzhledem ke svým vlastnostem a své "duševní nátuře",někomu vyhovuje přímé jednání bez výraznějšího emocionálního zabarvení, někdo potřebuje cítit podporu a lásku,osobnější přístup, ať se děje cokoliv.A oni moc dobře vědí,jakou cestu ke každému z nás zvolit. Já osobně vnímám své duchovní průvodce podobně jako Zrak1, jako láskyplné chápající bytosti, které jsou připraveny mi pomoci, i když občas vědomě neposlechnu jejich dobře míněné rady a udělám danou věc úplně naopak (pak se ukáže, že samozřejmě špatně :smile: ), bez ohledu na to tu se mnou stále jsou aby mi pomohly,je jen na mě, jestli jim budu důvěřovat a jak ukočíruju své ego, které vždy samozřejmě ví všechno nejlíp :lol: . Myslím, že různý je i počet těchto bytostí či entit,které se účastní našeho duchovního vývoje nebo prostě jen duchovní cesty, a i tito duch.průvodci se mohou počas našeho života měnit,podle toho,jak je nám potřeba. Občas mám pocit, že je to stejně začarovaný kruh a že někdy zjistíme, že nějaká entita, o které jsme si mysleli, že nás provází v duchovní sféře, ať už nám radí dobře či ne, je vlastně část nás samých..
aneb nebyl duchovní přítel BB "pan" AA p. Monroe? ;) ..
Lena

Postby Zrak1 » Friday, 25. February 2011, 15:57

Lena wrote:Zrak 1 díky za upřímnou odpověď [smilie=flora008.gif] sice jsme se trochu nepochopili,ale byla to má chyba, že jsem neupřesnila, co z knih p.Monroa jsem měla na mysli , v každém případě odpověď na svou otázku jsem dostala *4* Měla jsem na mysli sex čiže spíše lásku v astrále jako bezmezné prolnutí "duší", které se těžko dá srovnat s nějakým "pozemským" prožitkem.

Možno by ťa k tomuto zaujímalo toto:
Raz som mal jeden "sen". Bolo to zvláštne. Najskôr som si vôbec neuvedomoval, že spím. Išiel som v električke (tramvaji). Sadol som si na sedadlo v zadu. Zrazu ku mne prišla mladá žena. Bola prenádherná. Niekomu by sa možno nepáčila, ale ja som vedel, že je mojou časťou. Sadla si mi na kolená a objali sme sa. V tom sme sa premenili na svetlo, ktoré sa začalo stáčať a točilo nás to dokopy až do tvaru špirály. Potom som sa zobudil. Bolo to nádherné splynutie. Možno to bolo len splynutie so ženskou stránkou. Neviem, ale bolo to nádherné.

Lena wrote:Občas mám pocit, že je to stejně začarovaný kruh a že někdy zjistíme, že nějaká entita, o které jsme si mysleli, že nás provází v duchovní sféře, ať už nám radí dobře či ne, je vlastně část nás samých..
aneb nebyl duchovní přítel BB "pan" AA p. Monroe? ;) ..

S tým súhlasím. Možno sme to skutočne my, ale netrúfam si nič tvrdiť ;) . A k tomu AA a BB. Ja som si spravil záver taký, že p. Monroe bol AA, len ho BB vtedy celý čas nepoznal. Preto sa nevedel Monroe k AA priblížiť. Ale môžem sa mýliť. *4*
Zrak1

Postby Lena » Friday, 25. February 2011, 17:04

Mimochodem, díky pozornému adminovi za oddělení tohoto "odvážného" tématu *24* i když se zatím ubírá hlavně tím duchovním směrem, jak se na toto forum sluší a patří *2* Jen tak dál..
Lena

Postby Lena » Friday, 25. February 2011, 17:23

Zrak1 -Krásný zážitek [smilie=flora008.gif] něco takového jsem měla na mysli ;) Zápletka AA-BB- ke konci jsem měla trochu pocit, že úloha BB nebyla jen být pozorovatelem,ale jednak že to velmi brzo tušil a byl součástí toho všeho a jednak to mělo význam i pro jeho další poznání a vývoj..ale to je jen malá odbočka od původního tématu :smile: Tvůj zážitek je záviděníhodný, ať už byl jeho význam jakýkoli [smilie=flora008.gif]
Lena

Postby ela22 » Thursday, 08. December 2011, 23:47

ja by som sa chcela vyjadriť k sexu v astrále. vraj sú astrálne telá bezpohlavné takže si myslím, že ak sa niekto miluje mimo tela, tak sú to éterický dvojníci, zažila som to už pár krát, najprv mužovi musí žena, uvoľniť mentálne milenecké telo (technika úplného splynutia duší - napríklad ako počas tantra masáže) len teda, telá sú doma v rôznych posteliach a milovačka sa deje úplne niekde inde, (tak ako to chceme) alebo jeho éterický dvojník doslova priletí ku mne a pomilujeme sa. Je to reálne - napríklad zažila som niekoľko hodinovú divokú milovačku v aute a mala som z nej dva týždne hrče na hlave. Škoda, že je málo chlapov, ktorí to chcú zažiť. tieto mentálne sexuálne zážitky ich skôr nelákajú aj keď sú reálne (ten priestor okolo duchov mimo tiel vzniká neviem ako, z postele do auta, potom na lúku, potom do postele fakt zaujímavé, čo sa si taká žena nezmyslí), majú radi fyzický sex. Toto je o inom, je to úplne iný level, je to ten typ reálneho zážitku, že ten úplne "uvoľnený mentálny milenec" dokáže tú ženu zbúchať. Obdivujem mužov, ktorí sa dokážu takto vedome milovať.
ela22

Postby ela22 » Thursday, 08. December 2011, 23:51

ono to vedomé milovanie začína ako sen, ale človek sa preberie a zistí, že nesníva, a reálne sa to deje, neviem na akých vlnách to je, typujem delty či théty.
ela22

Postby svetlo » Friday, 09. December 2011, 08:28

Elka, netvrdím že sa to nedá. Ale, nič v zlom, si si istá že si v poho ? Nie je to nejaký únik z reality ?
Image
svetlo
VIP
VIP

Postby ela22 » Saturday, 10. December 2011, 21:31

svetlo wrote:Elka, netvrdím že sa to nedá. Ale, nič v zlom, si si istá že si v poho ? Nie je to nejaký únik z reality ?

nie ja som v pohode, ono to malo asi čo dočinenia s reiki písmenkami, ja som v tedy moc experimentovala s daikumio
ela22

Postby ela22 » Saturday, 10. December 2011, 21:37

ale niekde som čítala, že na mimotelovkách sa inkarnujú lámovia, takže to nebude úplne vymyslená debilina.
ela22

Postby GigiViera » Friday, 16. December 2011, 21:14

a čo ak je? tej poslednej vete mám ako rozumieť? rozumieš jej Ty?
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Ldyb » Wednesday, 28. December 2011, 17:22

U mna ochranca "tu" a sprievodca "tam" (v astrale) nie je ten isty .... mne sa sprievodcovia v astrale menia podla toho, ako som na to s "dozrievanim" ....urcity sprievodca mi vzdy odovzda nieco, ked to viem, pride druhy. :) A vzdy je to "zver" ... kdezto ochranca tu je vzdy osoba. Mozno je to iba moja interpretacia, ale je to tak.

PS. Sex v astrale? Hmm... skuste tam este navarit, upratat a pohadat sa, ked uz tam tahate vsetko mozne *49*
Keď žiješ správne, sny prídu za tebou...
emčo sa premenoval na Ldyba
Ldyb

Return to Astrálne cestovanie