Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?

Postby Anonymous » Tuesday, 26. October 2004, 14:22

Nedávno som dočítal knihu "Cosmic Journeys" od Rosalind McKnight - autorka, ktorá až do smrti Roberta Monroea, bádateľa vedomia a netelesných energetických systémov, fungovala v The Monroe Institute ako jedna z tímu tzv. Bádateľov, v nej prináša doslovný prepis sedení, počas ktorých vstupovala do stavov vedomia, navodených metódou Hemi-Sync. To jej umožnilo nadviazať kontakt s bytosťami, ktoré nazýva Vnútornými pomocníkmi a ktorí sa miestami javia ako anjelské bytosti. Čo ma však prekvapilo, bol fakt, že hoci metódu Hemi-Sync poznám už pár rokov, netušil som (lebo som o tom nikde nenašiel zmienku, až teraz v menovanej knihe), že mnohé prvky cvičení Hemi-Sync - vytváranie ochranného obalu, tzv. REBAL (Resonant Energy BALloon), "palička energie" ("Energy Bar Tool") a iné, ako aj obsahová náplň resp. zameranie kurzu Exploration 27 - boli navrhnuté práve týmito bytosťami! Ja som si myslel, že ich autorom je sám Bob Monroe.
Anonymous

Postby Anonymous » Tuesday, 26. October 2004, 16:11

vlcko: kasli uz konecne na knihyyyy [-o< a s tým s čím si sa doteraz v knihe nestretol si sa mohol stretnúť " osobne" :-({|= ...načo tak vehementne naháňať skúsenosti iných? :yawinkle:
Anonymous

Postby Alrisha » Tuesday, 26. October 2004, 20:40

Vlčko: čítaj, čítaj a nechávaj nám tu infošky o všetkom, čo sa dotýka H-S.
Anieli nech sú na 1. mieste [smilie=angel7.gif] [smilie=angel4.gif] [smilie=angel7.gif] [smilie=angel13.gif]
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Postby Nopal » Wednesday, 27. October 2004, 00:11

li wrote:vlcko: kasli uz konecne na knihyyyy [-o< a s tým s čím si sa doteraz v knihe nestretol si sa mohol stretnúť " osobne" :-({|= ...načo tak vehementne naháňať skúsenosti iných? :yawinkle:

li,
tento Tvoj názor, že nemať záujem poznať skusenosti iných a že treba sa kašľať na knižky je tu určite odveci :shock:
To načo tu teda nechávaš písmenka o svojich skúsenostiach, ked máš takýto názor ?
Žeby Tvoje písmenka boli vehementnejšie ako tie v knižkách ?
hmmm... :-k
Nopal
Moderátor
Moderátor

Re: Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?

Postby Nopal » Wednesday, 27. October 2004, 00:26

dreamingwolf wrote:...... To jej umožnilo nadviazať kontakt s bytosťami, ktoré nazýva Vnútornými pomocníkmi a ktorí sa miestami javia ako anjelské bytosti. Čo ma však prekvapilo, bol fakt, že hoci metódu Hemi-Sync poznám už pár rokov, netušil som (lebo som o tom nikde nenašiel zmienku, až teraz v menovanej knihe), že mnohé prvky cvičení Hemi-Sync - vytváranie ochranného obalu, tzv. REBAL (Resonant Energy BALloon), "palička energie" ("Energy Bar Tool") a iné, ako aj obsahová náplň resp. zameranie kurzu Exploration 27 - boli navrhnuté práve týmito bytosťami! Ja som si myslel, že ich autorom je sám Bob Monroe.

Wolfi,

napíš plíz niečo viac ak sa dá o vytváraní ochranného obalu, alebo o zameraní kurzu Exploration 27 .
vo-co-go :?:
Vďaka

btw:
"Človeka musíme poznať, aby sme ho milovali. Aniela musíme milovať,
aby sme ho poznali "
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Anonymous » Wednesday, 27. October 2004, 06:44

Nopal wrote:
li wrote:vlcko: kasli uz konecne na knihyyyy [-o< a s tým s čím si sa doteraz v knihe nestretol si sa mohol stretnúť " osobne" :-({|= ...načo tak vehementne naháňať skúsenosti iných? :yawinkle:

li,
tento Tvoj názor, že nemať záujem poznať skusenosti iných a že treba sa kašľať na knižky je tu určite odveci :shock:
To načo tu teda nechávaš písmenka o svojich skúsenostiach, ked máš takýto názor ?

aj ja sa teším, na vlčkove skúsenosti, a mozno som to napísala nepresne, nezbrojim voči knihám, v žiadnom prípade... ale to čo vlčko napísal je skúsenosť toho, kto to napísal, nie jeho... a poznanie je " v žití":-)... a ďakujem že vnímaš že tu nechávam písmenka o mojich skúsenostiach...a vďačne si prečítam napr. aj tvoje:-)
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. October 2004, 06:45

REBAL je balón rezonančnej energie, pohybujúce sa pole energie, ktoré je vaše a všade vôkol vás, v ktorom sa vznášate. REBAL udrží, ak si to želáte, vaše vyžarovanie vo vnútri. Chráni vás tiež pred akoukoľvek vstupujúcou vonkajšou energiou. Teraz nechajte energiu, ktorú ste si uskladnili, vzniesť sa cez vrch vašej hlavy von a obráťte ju nadol, všade vôkol seba a nechajte ju stekať dolu a opäť vstúpiť do seba cez svoje chodidlá. Nechajte ju vytekať zo svojej hlavy ako fontánu a vstúpiť znovu cez chodidlá do seba.

Exploration 27 je systematická séria plánovných vstupov do Ohniska 27 k získaniu informácií, dát, a priamych zážitkov spojených s týmto zmeneným stavom vedomia.

Poskytuje možnosti pre predĺženú komunikáciu s obyvateľmi, ktorí sa nachádzajú v oblasti Ohniska 27 a možnosť pre rozvoj vzťahov s týmito bytosťami, ktoré môžu poskytnúť užitočné informácie pre našu planétu.

Možno sa tam nachádza informácia týkajúca sa unikátneho energetického poľa Ohniska 27, ktoré môže byť prinesené späť a použité pri fyzickej tvorbe. Poskytuje bádanie k získaniu historických dát, ktoré sú spojené s Ohniskom 27, vrátane skúmaniu artefaktov, ktoré tam môžu byť dostupné.
Poznámka: Ohnisko 27 - nazývané tiež Park, Centrum príjmu či Stanica smerovania je vytvorené pre úľavu z traumy a šoku z prechodu mimo fyzickú realitu a pre podporu tých, ktorí si vyhodnocujú možnosti ďalších krokov v raste a rozvoji.
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Anonymous » Wednesday, 27. October 2004, 06:46

vo všeobecnosti: vnímam že "zažitá" "kvázimaličká" skúsenosť ktorá môže vyzerať nepatrne ,ďaleko preváži hocičo prečítané aj keby bolo "oslňujúce"
:-)
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. October 2004, 07:11

Vo všeobecnosti začínam vnímať, že sa snažíš ukázať, že ten tvoj spôsob je lepší ako spôsob niekoho iného. :cry: Takže radšej než by si mala druhých kritizovať (priamo či nepriamo!), píš o svojich zážitkoch a skúsenostiach a keď niekto bude písať o tom, čo si prečítal, skús aj v jeho slovách nájsť niečo hodnotné. :wink:
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Wednesday, 27. October 2004, 07:31

WhiteWolfSix wrote:Vo všeobecnosti začínam vnímať, že sa snažíš ukázať, že ten tvoj spôsob je lepší ako spôsob niekoho iného. :cry: Takže radšej než by si mala druhých kritizovať (priamo či nepriamo!), píš o svojich zážitkoch a skúsenostiach a keď niekto bude písať o tom, čo si prečítal, skús aj v jeho slovách nájsť niečo hodnotné. :wink:

nekritizovala som:-) a neposudzovala:-)...každý z nás "žije":-) v každom je "hodnota."
Anonymous

Postby Nopal » Wednesday, 27. October 2004, 11:37

li wrote:
Nopal wrote:

li,

aj ja sa teším, na vlčkove skúsenosti, a mozno som to napísala nepresne, nezbrojim voči knihám, v žiadnom prípade... ale to čo vlčko napísal je skúsenosť toho, kto to napísal, nie jeho... a poznanie je " v žití":-)... a ďakujem že vnímaš že tu nechávam písmenka o mojich skúsenostiach...a vďačne si prečítam napr. aj tvoje:-)

li,
každá skusenosť obohacuje každého človeka. Ak je napísaná v knihách, je ISTE viac hodnotnejšia, lebo sa ponúka mnohým ľuďom pre poznanie a to nie len na tomto, alebo na susednom fóre. Nemyslíš ?
Preto sa nečuduj, že Tvoje prezentovanie názoru na knihy vyznieva nie asi, ale isto rozpačito. A keďže mám možnosť tu svoje pocity napísať, tak ďakujem, ak ich niekto prečíta a aj pochopí, že ja ich tak vnímam.
Ber to teda ako moju skúsenosť.
Mne osobne NIE je až tak cekom jedno, kto skúsenosti píše.
Nie všetci máme na rovnakej úrovni ducha, ktorý skúsenosť zažíva.
Preto ak chceme poznať, tak si máme možnosť VYBRAŤ a čítať od takého, ktorý nám má čo povedať.
Myslím si, že Vĺčko tu píše nie málo zo svojich skúseností. Tak prečo by nemal porovnávať jeho, Tvoje, alebo moje s tými, ktoré vie objaviť v knihách ?
Pri v šetkej úcte k všetkému, Ty si sa vyjadrila asi tak, ako keby ten, čo ľuďom knihu napíše nežil, len sa oslňujúco zamýšľal a potom to prezentoval :roll:
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Nopal » Wednesday, 27. October 2004, 11:55

WhiteWolfSix wrote:REBAL je balón rezonančnej energie, pohybujúce sa pole energie, ktoré je vaše a všade vôkol vás, v ktorom sa vznášate. REBAL udrží, ak si to želáte, vaše vyžarovanie vo vnútri. Chráni vás tiež pred akoukoľvek vstupujúcou vonkajšou energiou. Teraz nechajte energiu, ktorú ste si uskladnili, vzniesť sa cez vrch vašej hlavy von a obráťte ju nadol, všade vôkol seba a nechajte ju stekať dolu a opäť vstúpiť do seba cez svoje chodidlá. Nechajte ju vytekať zo svojej hlavy ako fontánu a vstúpiť znovu cez chodidlá do seba.

Exploration 27 je systematická séria plánovných vstupov do Ohniska 27 k získaniu informácií, dát, a priamych zážitkov spojených s týmto zmeneným stavom vedomia.

Poskytuje možnosti pre predĺženú komunikáciu s obyvateľmi, ktorí sa nachádzajú v oblasti Ohniska 27 a možnosť pre rozvoj vzťahov s týmito bytosťami, ktoré môžu poskytnúť užitočné informácie pre našu planétu.

Možno sa tam nachádza informácia týkajúca sa unikátneho energetického poľa Ohniska 27, ktoré môže byť prinesené späť a použité pri fyzickej tvorbe. Poskytuje bádanie k získaniu historických dát, ktoré sú spojené s Ohniskom 27, vrátane skúmaniu artefaktov, ktoré tam môžu byť dostupné.
Poznámka: Ohnisko 27 - nazývané tiež Park, Centrum príjmu či Stanica smerovania je vytvorené pre úľavu z traumy a šoku z prechodu mimo fyzickú realitu a pre podporu tých, ktorí si vyhodnocujú možnosti ďalších krokov v raste a rozvoji.

Wolfi ďakujééééém :smt115

je úžasné vnímať a poznávať nové veci.
Zajtra idem do Budmeríc do Anjelskej školy Dr.Páleša. Až sa mi rozbúchalo srdce pri pomyslení, že tieto písmenka patria možno k situáciam, ktoré idem zažívať [smilie=angel13.gif]
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby gabriel » Wednesday, 27. October 2004, 12:14

Nopal a ww6: mozno s vami niekto cvici "cchi kung".

Bez ucasti vasho vedomia. :wink:
gabriel

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. October 2004, 13:21

Gabriel: No comment
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Nopal » Wednesday, 27. October 2004, 13:37

gabriel wrote:Nopal a ww6: mozno s vami niekto cvici "cchi kung".

:smt024 pre Gabriel:
svoje vedomie chvalabohu viem mať vždy pod
kontrolou a cvičím vždy pre môj prospech tak, ako ja chcem.
Domienky "možno" a "niekto" = ee
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby gabriel » Wednesday, 27. October 2004, 15:20

Len som ponukol alternativne vnimanie situacie. :D
gabriel

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. October 2004, 15:55

gabriel wrote:Len som ponukol alternativne vnimanie situacie. :D

Milý gabriel, to nebolo alternatívne vnímanie situácie, pretože si sa nevyjadroval k situácii ale ku mne a nopal :(
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Wednesday, 27. October 2004, 16:34

Nopal wrote:
li wrote:
Nopal wrote:[quote="li"]vlcko: kasli uz konecne na knihyyyy [-o< a s tým s čím si sa doteraz v knihe nestretol si sa mohol stretnúť " osobne" :-({|= ...načo tak vehementne naháňať skúsenosti iných? :yawinkle:

li,

li,
každá skusenosť obohacuje každého človeka. Ak je napísaná v knihách, je ISTE viac hodnotnejšia, lebo sa ponúka mnohým ľuďom pre poznanie a to nie len na tomto, alebo na susednom fóre. Nemyslíš ?
Preto sa nečuduj, že Tvoje prezentovanie názoru na knihy vyznieva nie asi, ale isto rozpačito. A keďže mám možnosť tu svoje pocity napísať, tak ďakujem, ak ich niekto prečíta a aj pochopí, že ja ich tak vnímam.
Ber to teda ako moju skúsenosť.
Mne osobne NIE je až tak cekom jedno, kto skúsenosti píše.
Nie všetci máme na rovnakej úrovni ducha, ktorý skúsenosť zažíva.
Preto ak chceme poznať, tak si máme možnosť VYBRAŤ a čítať od takého, ktorý nám má čo povedať.
Myslím si, že Vĺčko tu píše nie málo zo svojich skúseností. Tak prečo by nemal porovnávať jeho, Tvoje, alebo moje s tými, ktoré vie objaviť v knihách ?
Pri v šetkej úcte k všetkému, Ty si sa vyjadrila asi tak, ako keby ten, čo ľuďom knihu napíše nežil, len sa oslňujúco zamýšľal a potom to prezentoval :roll:[/quote]

ja sa nečudujem:-)
A úprimne ďakujem za tebou ponůkané pocity:-)
mne je jedno kto skúsenosti píše:-)
čítala som aj to že všetci sme na obraz boží:-)
určite každý nech si číta, čo mu je blízke:-)
prečo by vĺčko nemal porovnávať? :-)
to som nepísala, že ten kto knihu napísal to nežil,aj keď sa to nevylučuje:-)
Anonymous

Postby Anonymous » Wednesday, 27. October 2004, 16:36

gabriel wrote:Nopal a ww6: mozno s vami niekto cvici "cchi kung".

o cchi kung som asi niekedy nieco v nejakom casopise citala :roll:
Anonymous

Postby Anonymous » Wednesday, 27. October 2004, 17:51

Nopal ja som pochopil to co li napisala tak, ze hoci su knihy fajn a vela sa tam clovek dozvie.. tak taky vlcko by namiesto casu stravenym v knihach mohol objavit ovela viacej uplne sam - sak ma na to uz svoje one.... a myslim ze li pri tom vychadzala zo skuenosti ci vlastneho pocitu lebo ho pozna :)

Ja osobne zacinam byt tiez nazoru ze nahanat sa za zazitkami a skusenostami inych, ktorych su plne setke knihy je prospesne len do urciteho stupna... kedy sa nimi clovek ete dokaze inspirovat... potom vsak ma uz tak vela prebytocnej informacie ze samu moze stavat brzdou. :)

a ww6 k tej fontane ci balonu... ma to fungovat na aku dobu?? lebo mi ktomu chyba koniec... ci ked to prestanem robit tak sa balon skonci?
A ked to drzi nejaku dobu... nie je to kontraproduktyvne? ... lebo ked drzi moje vyzarovanie vo vnutri a nic sa nepusti dnu.. som vaicmenej odrezany od sveta... pri dlhodobom pouzivani nemoze byt skodlive na zdravie?
Anonymous

Next

Return to Astrálne cestovanie