Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 03. November 2004, 07:04

gabriel wrote:REBAL je hmotny, alebo funguje iba mimo hmotnej reality? Alebo v oboch? V com je odlisny od vseobecne rozsirenych magickych praktik vytvarania ochrany stitmi, obalmi a "zrkadlami"?

Tak som po pár dňoch späť. Včera sa mi vrátil opravený PC (grafika bola vťahu, no v záruke) a tak som len čítal a čítal a nestíhal som sa diviť, čo všetko sa tu popísalo :) Aj keď sa k REBALu posledná pýtala Alrisha, odpoviem na pôvodnú gabrielovu otázku :yawinkle:

REBAL ako nástroj ochrany je pôvodne určený pre ľudí, ktorí sa snažia o mimotelový zážitok (OBE) alebo astrálne cestovanie (AC). Bob Monroe sa so svojim tímom snažil pomôcť ochrániť všetkých, ktorí sa snažia astrálne cestovať a REBAL je len jedným z nástrojov na ochranu. Táto ochrana je zameraná predovšetkým na energetické prieniky do energetického poľa astrálneho cestovateľa. Praktická skúsenosť s REBALom v realite fyzickej hmoty však ukazuje, že je účinný nielen pri OBE a AC.
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby gabriel » Wednesday, 03. November 2004, 20:43

Dakujem za odpoved.

V niektorej knihe R. Monroa sluzi REBAL (alebo technologia, ktora z Rebalu vznikla) na ochranu momentalne nepouzivanych fyzickych tiel pred posobenim pocasia a podobnych fyzickych vplyvov.

Je to technologia ako zo "Star treku", ale takymi pred casom boli i pocitace a diagnosticke skenery.

Tak daleko asi este Rebal nie je. Alebo nie su o tom pristupne informacie. 8)
gabriel

Postby Anonymous » Thursday, 04. November 2004, 12:46

Nopal wrote:
li wrote:Nopal: čo ťa nenadchýna?

:smt024 milá li,
ak si mi položila takto otázku, tak niečomu teraz nerozumieš. Ale to je len Tvoj problém. Skús sa s ním popasovať, alebo ho nechaj tak. Ono sa ti to ako problém možno rozplynie.....
Možno.
Dovolím si zdôrazniť, že pri dialógu na internete je potrebné VŽDY používať AJ rozum.
ČO máme robiť a AKO to urobíme, si môžeme pre zmenu zase vždy vybrať.

Dakujem za presnu odpoved :)
Anonymous

Re: Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?

Postby Alrisha » Thursday, 04. November 2004, 13:22

WhiteWolfSix wrote:Aj keď sa k REBALu posledná pýtala Alrisha, ...

Praktická skúsenosť s REBALom v realite fyzickej hmoty však ukazuje, že je účinný nielen pri OBE a AC.

Tak mne uz ostalo iba :-({|= , :snakeman: a :smt117
No. [smilie=angel7.gif] s vami a ja si idem :drinkers: bylimkoveho čajíčku a nahliadnuť do kuchyne kamarátov [smilie=angel13.gif] [smilie=angel13.gif] [smilie=angel13.gif] [smilie=angel13.gif] [smilie=angel13.gif] [smilie=angel13.gif] [smilie=angel13.gif]
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 04. November 2004, 15:53

:roll: Prečo tak nešťastne, Alrisha? :)
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Anonymous » Wednesday, 24. November 2004, 13:30

a co je s tymi anielmi co to spoluvytvarali??
Ako a v com pomohli? bolo to snad zjavenie, ci tvorcovia H-S boli uz vtedy na tom tak dobre ze dokazali komunikovat s anielmi? Z akych vrstiev?
Kedze vieme ze nemozno len tak prist za anielom a povedat mu "ocuj daj mi nejaku technologiu", Takze zrejme impulz prisiel zo strany anielov... kedy hned od zaciatku? alebo prisli pomoct s vyskumom ked si autori nevedeli rady?
Anonymous

Postby Anonymous » Wednesday, 24. November 2004, 17:46

Spomínaná autorka a členka tímu Bádateľov pri Monroeovom inštitúte, ktorá píše o svojich kontaktoch s bytosťami, ktoré sa javia ako anjelské, uvádza, že tieto bytosti nadviazali kontakt s ňou. Píše, že sa veľmi starali o to, aby počas jej "výprav" mimo fyzickej reality bolo jej fyzické telo v bezpečí - teda chránené pred neželateľnými vplyvmi (energetickými) a dbali aj o ňu samu v mimotelovom stave. Väčšinu jej zážitkov možno zaradiť do dvoch kategórií:

1. Putovanie do iných dimenzií či svetov/úrovní
2. Komunikácia Bytostí s "monitorom" (Robert A. Monroe) v laboratóriu, prostredníctvom jej hlasových orgánov (teda niečo podobné channelingu). Bob Monroe im kládol otázky a Oni mu odpovedali - to všetko sa zaznamenávalo na magnetofónový pás - tieto sedenia, ako aj niektoré sedenia niektorých ďalších Bádateľov, vyšli neskôr aj na kazetách. Je ich celkom 32 alebo 34.

Ak sa dobre pamätám a podľa toho, čo Rosalind uviedla vo svojej knihe, Bytosti nepomáhali so "zádrhelmi". Ich návrhy, týkajúce sa napr. použitia toho, čo sa neskôr začalo na kurzoch Hemi-Sync aplikovať ako REBAL, prišli spontánne, ako súčasť procesu, ktorým Rosalind chránili...
Anonymous

Previous

Return to Astrálne cestovanie