Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby fazon » Thursday, 28. October 2004, 09:34

Ľudia , myslíte vážne to, čo píšete? :shock:
Veď do neba nevedie cesta cez knižky! :roll:
Alebo si myslíte, že Buddha si sadol pod strom, 7 rokov čítal knižky a potom ho tie knižky osvietili? :wink:
fazon

Postby fazon » Thursday, 28. October 2004, 09:37

Nopal wrote:je úžasné vnímať a poznávať nové veci.
Zajtra idem do Budmeríc do Anjelskej školy Dr.Páleša. Až sa mi rozbúchalo srdce pri pomyslení, že tieto písmenka patria možno k situáciam, ktoré idem zažívať

Potom nám nezabudni zreferovať svoje zážitky a poznatky z Anjelskej školy. :D
fazon

Budmerice

Postby Anonymous » Thursday, 28. October 2004, 09:46

Hej nejde niekto z vás dnes do Budmeríc na Páleša z Bratislavy autom. Rád by som sa pridal.
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 28. October 2004, 10:00

WhiteWolfSix wrote:
li wrote:v tom prispevku na ktory som reagovala som videla vlcka v celej cistej krase ako ked dieta objavuje svet a cuduje sa a nadchyna z toho,co objavi...pripomenula sa mi moja vnucka, ktora sa narodila v novembri, takze celu zimu v kociku prezila zababusena po leziacky, a bola som pri tom ked sa na jar na hlavnej ulici zobudila a zacala mrvit, lebo chcela sediet, tak som ju posadila a bola to nadhera ju sledovat okolo nej auta, holuby, ludia ponahlajuci sa hore dole ap...:-)...tak nejaky taky "vyraz" som "zamerala" u vlcka a z tej knihy to ku nemu neprislo len tak mirnix dirnix... :wink:

1. Je to Tvoje vnímanie dw a ja ho rešpektujem :wink:
2. V Tvojej reakcii
li wrote:vlcko: kasli uz konecne na knihyyyy
toto vnímanie objavovania sveta v cistej kráse bolo akési pokryvené :roll:

slova su len forma, ked som ich pisala vnimala som hravost a ta je v tych slovach..je prirodzene ze kto ci ich precita moze ju vnimat ale aj nemusi ,moze vnimat "svoje videnie" slov:-)
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 28. October 2004, 12:59

Uf, toľko rozruchu! :oops: :roll: Nuž, naozaj sa s li poznáme a viem, že to s tým svojím reagovaním o knihách nemyslela zle :D Uvidel som, čo mi chcela ukázať.
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 28. October 2004, 14:08

dreamingwolf wrote:Uf, toľko rozruchu! :oops: :roll: Nuž, naozaj sa s li poznáme a viem, že to s tým svojím reagovaním o knihách nemyslela zle :D Uvidel som, čo mi chcela ukázať.

:smt055
Anonymous

Postby fazon » Thursday, 28. October 2004, 14:36

:shock: :smt026 :smt059 :smt060 :smt006 :mrgreen:
fazon

Postby Alrisha » Friday, 29. October 2004, 00:27

Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?
----------------------------------
O tomto som cakala niečo nove, co ma bude inspirovat a k comu sa v kazdom nahodnom trolejbuse nedopocujem :smt014
Normalne ma tu niekto nahneval a nepoviem kto. :-#
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

Postby Anonymous » Friday, 29. October 2004, 07:46

Nopal: čo ťa nenadchýna?
Anonymous

Re: Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?

Postby gabriel » Sunday, 31. October 2004, 19:05

dreamingwolf wrote: ... vytváranie ochranného obalu, tzv. REBAL (Resonant Energy BALloon),

REBAL je hmotny, alebo funguje iba mimo hmotnej reality? Alebo v oboch? V com je odlisny od vseobecne rozsirenych magickych praktik vytvarania ochrany stitmi, obalmi a "zrkadlami"?
gabriel

Postby Nopal » Monday, 01. November 2004, 19:43

li wrote:Nopal: čo ťa nenadchýna?

:smt024 milá li,
ak si mi položila takto otázku, tak niečomu teraz nerozumieš. Ale to je len Tvoj problém. Skús sa s ním popasovať, alebo ho nechaj tak. Ono sa ti to ako problém možno rozplynie.....
Možno.
Dovolím si zdôrazniť, že pri dialógu na internete je potrebné VŽDY používať AJ rozum.
ČO máme robiť a AKO to urobíme, si môžeme pre zmenu zase vždy vybrať.
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Nopal » Monday, 01. November 2004, 20:29

Alrisha wrote:Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?
----------------------------------
O tomto som cakala niečo nove, co ma bude inspirovat a k comu sa v kazdom nahodnom trolejbuse nedopocujem :smt014
Normalne ma tu niekto nahneval a nepoviem kto. :-#

:smt024 Alrisha :
nepovec a bude dobre, keď sa nebudeš hnevať.
Keď Ti prišiel do mysle práve trolejbus, tak chápem, prečo si napísala
slovo "nahneval" . V trolejbude sa nahnevať nie je ťažko, každý to vie
a iste aj chápe.
Kým sa v diskusii dopracujeme k inšpiratívnym myšlienkam, kým dostanú ten správny vibračný obal, ktorého sa treba vedieť dotýkať,
tak neraz sa treba zviesť aj v trolejbude a strpieť každého, kto do neho
nastúpi. Viem si predstaviť, akú si Ty osobne predstavuješ inšpiráciu. Iste len ako konštruktívnu diskusiu. :smt032
Ale keď sa MUSÍME voziť vždy len trolejbusom, tak viac nútime svoj rozum vymyslieť nejaký "osvietený" nápad, aby sme tak blbo, kde sa treba hnevať nemuseli často cestovať.
Ja osobne si myslím, že to samotné vymýšľanie je potom úžasne pozitívna a bohumilá činnosť.
:smt008 :smt060 [smilie=angel13.gif]
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Nopal » Monday, 01. November 2004, 20:38

gabriel wrote:
dreamingwolf wrote: ... vytváranie ochranného obalu, tzv. REBAL (Resonant Energy BALloon),

REBAL je hmotny, alebo funguje iba mimo hmotnej reality? Alebo v oboch? V com je odlisny od vseobecne rozsirenych magickych praktik vytvarania ochrany stitmi, obalmi a "zrkadlami"?

:smt024 Gabriel : :shock:

keby to napísala žena, tak asi použijem tohoto smajla :smt117
a vyvesím ceduľu, že : NEPÚŠŤAJTE SLIEPKY DO TROLEJBUSU
Hmotný je asi len ten trolejbus.......
:roll:
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Nopal » Monday, 01. November 2004, 21:02

fazon wrote:Ľudia , myslíte vážne to, čo píšete? :shock:
Veď do neba nevedie cesta cez knižky! :roll:
Alebo si myslíte, že Buddha si sadol pod strom, 7 rokov čítal knižky a potom ho tie knižky osvietili? :wink:

:smt024 fazon :
Ak Budha nečítal knižky, tak mal spôsob, ako sa treba
dorozumievať so siedmimi archanielmi. Keď to vedel, nemusel predsa vedieť ani čítať.
Kapito ?

:smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059 :smt059
1.Gabriel 2.Rafael 3.Anael 4.Michael 5.Samael 6.Zachariel 7.Orifiel
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Nopal » Monday, 01. November 2004, 21:09

chipso wrote:Nopal ... bububu :D hehe
ale ne vazne.. sak to som ti velakrat tak hociak okrajovo spomenul ked sme sa bavli na rozne temi...
Hovoris ze knihy ti treba pre verejnost? ci pre skumanie?? kolko je knih tolko nazorov si tam precitas... sak ti ludia pisu presne to co mozes napisat sama... ked obetujes nejaky ten caszdokonalovaiu ci porianej prace... a trebalo by celu vedu ktora by davala knihy do kopi, aby clovek chapal ze co sa zhoduje s cim v inej knihe...
Ale netvrdim ze knihy necitat... boze chran... zavisi od zamerania... ale vzdy je to o tom co som uz spominal... a sice vela knih je na skodu... potom skumas to co pisu ty ludia a ne to co by si skumat mala a mohla...
Navise myslim ze tvoja babka co dala tej dedine je ovela viac nez to co davaju mnohe knihy... ale to je o inom...

:smt024 chipso :
Ty mi stúpaš v tom blbom trolejbuse na celkom nové,
novučičké topánky. :smt101
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Nopal » Monday, 01. November 2004, 21:30

fazon wrote:
Nopal wrote:je úžasné vnímať a poznávať nové veci.
Zajtra idem do Budmeríc do Anjelskej školy Dr.Páleša. Až sa mi rozbúchalo srdce pri pomyslení, že tieto písmenka patria možno k situáciam, ktoré idem zažívať

Potom nám nezabudni zreferovať svoje zážitky a poznatky z Anjelskej školy. :D

:smt024 to all:
úžasné, zmysluplné, naplňujúce dušu aj ducha, potrebné,
konečne dostupné každému, kto CHCE niečo naozaj vedieť a poznať, kto sa CHCE vedieť aj dotýkať nehmotných energetických obalov.
Celé založené na vibrácii čistej energie dobra, ale AJ na schopnosti používať rozum, PRETO to celé má takú úžasnú logiku.
Ešte raz zopakujem dôležité slovíčko, že stačí len ak človek CHCE viesť konštruktívny dialóg.
Upozorňujem, že ak v tom dialógu niekto niečo postaví tak, že to vyznieva hlúpo, alebo nelogicky, a tak že to teda nekorešponduje s rozumom, tak iste nedostane odpoveď, ktorú by mohol použiť na škriepku.
Tá hlúposť sa vždy ako keby bola len tak - rozplynula.
To, čo nazývame anielmi a nech je to už čokoľvek, tak je to niečo reálne,
čo naozaj pôsobí a má aj viditeľné účinky.
Taký dialóg odporúčam absolvovať najmä všetkým skeptikom.
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby gabriel » Tuesday, 02. November 2004, 13:31

Nopal wrote:
gabriel wrote:

Dakujem ti za tvoj pohlad Nopal.

Svojou otazkou som vsak nadvazoval na miesta v knihach Roberta Monroea, z ktorych vyplyva, ze Rebal je aj hmotny (i ked su mozne i ine interpretacie). Ak by takym nebol, tak jeho opis zodpoveda "obycajnemu" magickemu stitu. Potom vsak si kladiem otazku, v com je Rebal hodny osobitnej pozornosti, kde je jeho novost, jeho prinos do uz znameho? Preto ma osobitne zaujimaju hmotne stranky Rebalu.

Mozno vsak mame rozlicny pohlad na to, co je hmota. Hmotou je aj svetlo, ziarenia a energie. Alebo si myslis ze nie?

A musim sa tu zastat prostriedkov hromadnej dopravy. Jedneho z najvacsich samanov svojho zivota som stretol prave v trolejbuse. A prve osvietenie (niektori to volaju samadhi ci realizacia) ma postretlo v elektricke.

Pekny den. :heart:
gabriel

Postby Nopal » Tuesday, 02. November 2004, 15:01

gabriel wrote:
Nopal wrote:
gabriel wrote:[quote="dreamingwolf"] ... vytváranie ochranného obalu, tzv. REBAL (Resonant Energy BALloon),

Dakujem ti za tvoj pohlad Nopal.

Svojou otazkou som vsak nadvazoval na miesta v knihach Roberta Monroea, z ktorych vyplyva, ze Rebal je aj hmotny (i ked su mozne i ine interpretacie). Ak by takym nebol, tak jeho opis zodpoveda "obycajnemu" magickemu stitu. Potom vsak si kladiem otazku, v com je Rebal hodny osobitnej pozornosti, kde je jeho novost, jeho prinos do uz znameho? Preto ma osobitne zaujimaju hmotne stranky Rebalu.

Mozno vsak mame rozlicny pohlad na to, co je hmota. Hmotou je aj svetlo, ziarenia a energie. Alebo si myslis ze nie?

A musim sa tu zastat prostriedkov hromadnej dopravy. Jedneho z najvacsich samanov svojho zivota som stretol prave v trolejbuse. A prve osvietenie (niektori to volaju samadhi ci realizacia) ma postretlo v elektricke.

Pekny den. :heart:[/quote]

:smt024 Gabriel :
som cítila, že ten trolejbus to nebol len tak odveci
nápad. Keď bude mať dobrého šoféra a slušných cestujúcich, tak nás
možno dovezie aj na miesto, kde je energia svetla, ktorú si každý bude môcť zažiť, zacítiť, aj vnímať. Potom nič nemôže byť prekážkou, aby
sa viedol krásny a konštruktívny dialóg :smt032
Na ostatné Ti isto múdro a odborne odpovedia wlci, lebo ja som sa im do toho len tak - akože namotala. Lebo ten trolejbus bol navine :yawinkle:

prajem všetkým pohodu a krásny deň :smt060
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Anonymous » Tuesday, 02. November 2004, 16:28

K tomu REBAL-u: áno, Gabriel :-) REBAL má slúžiť ako "štít" a naozaj nie je v ničom nový... Stačí? 8) :wink:
Anonymous

Postby Alrisha » Tuesday, 02. November 2004, 23:34

dreamingwolf wrote:K tomu REBAL-u: áno, Gabriel :-) REBAL má slúžiť ako "štít" a naozaj nie je v ničom nový... Stačí? 8) :wink:
:-k mne to nestačí, lebo tu ostáva povadané, že rebal je hmotný a budem súhlasíť, ak niekto zodpovedný dopíše, že tak isto je hmotný ako myšlienka. (Nie ako svetlo,...)
Čakám :-({|= a možno sa teším :smt061 .
Alrisha
VIP
VIP

Blog: View Blog (13)

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie