Anjeli ako spoludizajnéri Hemi-Sync?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. October 2004, 18:34

chipso wrote:Nopal ja som pochopil to co li napisala tak, ze hoci su knihy fajn a vela sa tam clovek dozvie.. tak taky vlcko by namiesto casu stravenym v knihach mohol objavit ovela viacej uplne sam - sak ma na to uz svoje one.... a myslim ze li pri tom vychadzala zo skuenosti ci vlastneho pocitu lebo ho pozna :)

Ja osobne zacinam byt tiez nazoru ze nahanat sa za zazitkami a skusenostami inych, ktorych su plne setke knihy je prospesne len do urciteho stupna... kedy sa nimi clovek ete dokaze inspirovat... potom vsak ma uz tak vela prebytocnej informacie ze samu moze stavat brzdou. :)

Aj keď s Tvojim názorom (a názorom li) na získavanie poznania prostredníctvom kníh a vlastnej skúsenosti súhlasím, nedá mi na druhej strane nepovedať, že je to môj názor, moja skúsenosť, moja voľba. Ak je však dreamingwolfova voľba taká, že bude získavať poznanie predovšetkým z kníh, nemal by mu do toho nikto kecať, ani keď ho pozná. 8) O tom celom je diskusia medzi Nopal a li.

chipso wrote:a ww6 k tej fontane ci balonu... ma to fungovat na aku dobu?? lebo mi ktomu chyba koniec... ci ked to prestanem robit tak sa balon skonci?

To je spôsob tvorby REBALu. Jeho funkčnosť, intenzita a výdrž je vždy závislá od momentálneho energetického stavu toho, kto si ho tvorí.

chipso wrote:A ked to drzi nejaku dobu... nie je to kontraproduktyvne? ... lebo ked drzi moje vyzarovanie vo vnutri a nic sa nepusti dnu.. som vaicmenej odrezany od sveta... pri dlhodobom pouzivani nemoze byt skodlive na zdravie?

Prečítaj si ešte raz ten popis a prídeš na to, že píšem cit.: "REBAL udrží, ak si to želáte, vaše vyžarovanie vo vnútri."

Princíp REBALu je založený na tom, že funguje ako jemnohmotný filter, ktorý zachytáva "hrubozrnnú" energiu (hnev, zlosť, agresiu, atď.) a prepúšťa "jemnozrnnú" energiu (láska, radosť, atď.), takže človek je chránený, no nie izolovaný.
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby gabriel » Wednesday, 27. October 2004, 18:47

A teraz idem vysvetlovat ako som co myslel :?

Prepac ww6 ked som sa ta dotkol. Zrejme sa nesikovne vyjadrujem. :oops: Moj zamer bol povedat toto: vnimal som ako si prenasas vonkajsie vyjadrenia do svojho vnutra (v tomto momente "tebou cvicila" li), dotvaras ich vlastnymi interpretaciami (v tomto momente "tebou cvicil" tvoj parazit) a takto ucelovo vyrobenou iluziou situacie si poskodzujes vnutorne energeticke toky. :cry:

Li: ten cchi kung som dal do uvodzoviek ako pokus metaforicky pomenovat hybanie vnutornymi energiami. :D
gabriel

Postby Anonymous » Wednesday, 27. October 2004, 18:49

ww6: prečo mi kecáš do mojho "kecania"? :)

za touto tvojou reakciou vnimam nieco uplne ine ako bolo za mojou "kvazizvolacou" vetou smerovanou ku dw
mam ho rada z jeho knihomolstvom, zatial je jeho sucastou a mne samotnej viackrat poskytol cenne informacie a som mu vdacna ze mi usetril cas a obdaril ma myslienkou :) , ktora "zapadla"...
preco mas tu potrebu so mnou za kazdu cenu bojovat a akumulovat ku tomu "kriticke" nezatazene uprimne názory na moju adresu?
Anonymous

Postby Anonymous » Wednesday, 27. October 2004, 18:52

gabriel wrote:A teraz idem vysvetlovat ako som co myslel :?

Prepac ww6 ked som sa ta dotkol. Zrejme sa nesikovne vyjadrujem. :oops: Moj zamer bol povedat toto: vnimal som ako si prenasas vonkajsie vyjadrenia do svojho vnutra (v tomto momente "tebou cvicila" li), dotvaras ich vlastnymi interpretaciami (v tomto momente "tebou cvicil" tvoj parazit) a takto ucelovo vyrobenou iluziou situacie si poskodzujes vnutorne energeticke toky. :cry:

Li: ten cchi kung som dal do uvodzoviek ako pokus metaforicky pomenovat hybanie vnutornymi energiami. :D

vdaka za vysvetlenie :) ...vnimala som to, vdaka :heart:
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. October 2004, 19:16

gabriel wrote:Moj zamer bol povedat toto: vnimal som ako si prenasas vonkajsie vyjadrenia do svojho vnutra (v tomto momente "tebou cvicila" li), dotvaras ich vlastnymi interpretaciami (v tomto momente "tebou cvicil" tvoj parazit) a takto ucelovo vyrobenou iluziou situacie si poskodzujes vnutorne energeticke toky.

gabriel, nemám v láske, keď sa mi ktosi snaží nenápadne podsúvať svoje vlastné interpretácie a hlavne ak to robí tak nešikovne ako ty. O svoje vnútorné energetické toky nemám obavu.
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. October 2004, 19:23

li wrote:za touto tvojou reakciou vnimam nieco uplne ine ako bolo za mojou "kvazizvolacou" vetou smerovanou ku dw

li, tak zameň svoje "kvazizvolávacie" vety tak, aby jasne vyjadrovali to čo za nimi chceš, aby bolo vnímané :wink:

li wrote:preco mas tu potrebu so mnou za kazdu cenu bojovat a akumulovat ku tomu "kriticke" nezatazene uprimne názory na moju adresu?

li ja s Tebou za každú cenu nebojujem. Ak máš pocit, že bojujem, tak potom len s "manipulatívnymi tendenciami", ktoré sa tu sem tam objavia. :roll: Takže za mojimi reakciami nehľadaj nič iné.
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Wednesday, 27. October 2004, 19:34

WhiteWolfSix wrote:
li wrote:za touto tvojou reakciou vnimam nieco uplne ine ako bolo za mojou "kvazizvolacou" vetou smerovanou ku dw

li, tak zameň svoje "kvazizvolávacie" vety tak, aby jasne vyjadrovali to čo za nimi chceš, aby bolo vnímané :wink:

li wrote:preco mas tu potrebu so mnou za kazdu cenu bojovat a akumulovat ku tomu "kriticke" nezatazene uprimne názory na moju adresu?

li ja s Tebou za každú cenu nebojujem. Ak máš pocit, že bojujem, tak potom len s "manipulatívnymi tendenciami", ktoré sa tu sem tam objavia. :roll: Takže za mojimi reakciami nehľadaj nič iné.

ja tam nič nehľadám :) ......ja som tu žiadne manipulatívne tendencie nevnimala, vnimala som len prirodzene reakcie :) a užastné, že na všetkých "zúčastnených" :) práve to "svojské", úžastná pestrofarebná skladačka :)
Anonymous

Postby gabriel » Wednesday, 27. October 2004, 19:48

WhiteWolfSix wrote: gabriel, nemám v láske, keď sa mi ktosi snaží nenápadne podsúvať svoje vlastné interpretácie a hlavne ak to robí tak nešikovne ako ty. O svoje vnútorné energetické toky nemám obavu.

Navrhujem: pokracujme v debate s chladnou hlavou.

Druha polovica "mojich vlastnych interpretacii" je ta, ze tvoj parazit nielenze manipuloval tvoje energie, ale zaroven sa cez toto konanie dohovaral s mojim a vyzyval ho robit to iste.

A ak by som aj o tvoje obavu nemal, svoje energie si chranim. Ber to prosim tak.

Mily ww6 snazim sa hovorit s tebou, nie s tym druhym. :wink:
gabriel

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. October 2004, 20:55

Ďakujem, že si mi ukázal svoje interpretácie, no neprosím si ich od Teba. Ak máš obavu o svoje energie, radšej ich nepchaj tam, kde môže dôjsť k ich zraneniu. A to sa tiež snažím hovoriť s Tebou a nie tým druhým. :wink:
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 27. October 2004, 21:15

li wrote:preco mas tu potrebu so mnou za kazdu cenu bojovat a akumulovat ku tomu "kriticke" nezatazene uprimne názory na moju adresu?... ja tam nič nehľadám :) ......ja som tu žiadne manipulatívne tendencie nevnimala, vnimala som len prirodzene reakcie :) a užastné, že na všetkých "zúčastnených" :) práve to "svojské", úžastná pestrofarebná skladačka :)

Chii, tak tam nehľadaj ani bojovanie :), len vnímaj prirodzené reakcie :lol:
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby gabriel » Wednesday, 27. October 2004, 21:16

Mozno mas pravdu ww6. Som strateny vo vlastnych interpretaciach.

WhiteWolfSix wrote: Ak máš obavu o svoje energie, radšej ich nepchaj tam, kde môže dôjsť k ich zraneniu.

Neporadis mi prosim konkretne ako to urobit? :heart:
gabriel

Postby Nopal » Thursday, 28. October 2004, 00:41

[quote="chipso"]Nopal ja som pochopil to co li napisala tak, ze hoci su knihy fajn a vela sa tam clovek dozvie.. tak taky vlcko by namiesto casu stravenym v knihach mohol objavit ovela viacej uplne sam - sak ma na to uz svoje one.... a myslim ze li pri tom vychadzala zo skuenosti ci vlastneho pocitu lebo ho pozna :)

Ja osobne zacinam byt tiez nazoru ze nahanat sa za zazitkami a skusenostami inych, ktorych su plne setke knihy je prospesne len do urciteho stupna... kedy sa nimi clovek ete dokaze inspirovat... potom vsak ma uz tak vela prebytocnej informacie ze samu moze stavat brzdou. :)

:smt024 pre Chipso : netáááááááraj ! Tento názor na knihy to si kde schytal ? To mi musíš osobne vysvetliť.
Veď keby som nečítala, nečítal si a nečítali sme, tak by sme
boli komplet zabrzdení, pribrzdení a smejem sa, lebo neviem ani napísať ešte akí :shock: Veď žijeme kde a ako ?
Ježiši chipso, ja tu neviem nájsť nejakého fest vydeseného smajla, čo by
vyjadril, ako som sa zľakla, čo si to tu za myšlienku napísal.
Veď aj ja mám už svoje onééé..... ale neviem si predstaviť, žeby som mohla Tvoj názor akceptovať a vychytila by som sa sama niečo bez poznania a overenia si z knižiek objavovať, alebo si vysvetľovať.
Ak si myslíš, že li má svoje pocity ktoré pozná a vie si ich vysvetľovať, tak proti tomu nemám vôbec nič. Môžu slúžiť pre jej potrebu a je to super, ak to vie pre svoj život používať.
Vysvetľovať si môže kľudne bez knihy napríklad svoj sen. Svoj, ale sebe, ktorý bude platiť len pre ňu. Pripustím platnosť pre blízke okolie.
To, čo má byť dobré a osožné pre všetkých, musí byť podané tak, aby sa s tým vedeli stotožniť všetci. Kniha je pre tento účel nenahraditeľná vec.
Ja osobne si neviem predstaviť, aby som si svoje skúsenosti a všetko, čo si mám osvojiť si zároveň nemohla overiť aj v knihách.
Nech sa nikto nehnevá, ale mňa osobne vyrušuje, keď niekto povie, že
vie byť múdry aj bez kníh a že mu stačí osobná skúsenosť.
Piklajs ! Pre tento život, tak ako ho žijeme ?
Alebo - pripustím. Aj tak sa dá žiť. Tak žila moja stará mama. A bez dvoch dní sa dožila 100 rokov. Nečítala knižky. V celej rodine i v dedine
kde žila bola to veľmi múdra žena. Všetky osobné a naozaj úžasné skúsenosti odovzdala. Ale komu ?
Zdôrazňujem, že ich odovzdala LEN v rodine a ľuďom v dedine.
Ak chceme žiť len pre rodinu a dedinu, tak čítať knižky netreba.
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Nopal » Thursday, 28. October 2004, 01:04

gabriel wrote:Len som ponukol alternativne vnimanie situacie. :D

:smt024 pre Gabriela : Mala som pocit, že Tvoje alternatívne vnímanie situácie malo hodnotu falošnej mince.
Ale bol to len môj pocit, takže nech ostane u mňa. Ale fajn, aspoň sme si tu pokecali a situáciu vyjasnili.
:smt055
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Anonymous » Thursday, 28. October 2004, 03:53

Nopal ... bububu :D hehe
ale ne vazne.. sak to som ti velakrat tak hociak okrajovo spomenul ked sme sa bavli na rozne temi...
Hovoris ze knihy ti treba pre verejnost? ci pre skumanie?? kolko je knih tolko nazorov si tam precitas... sak ti ludia pisu presne to co mozes napisat sama... ked obetujes nejaky ten caszdokonalovaiu ci porianej prace... a trebalo by celu vedu ktora by davala knihy do kopi, aby clovek chapal ze co sa zhoduje s cim v inej knihe...
Ale netvrdim ze knihy necitat... boze chran... zavisi od zamerania... ale vzdy je to o tom co som uz spominal... a sice vela knih je na skodu... potom skumas to co pisu ty ludia a ne to co by si skumat mala a mohla...
Navise myslim ze tvoja babka co dala tej dedine je ovela viac nez to co davaju mnohe knihy... ale to je o inom...
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 28. October 2004, 04:31

gabriel wrote:Mozno mas pravdu ww6. Som strateny vo vlastnych interpretaciach.

WhiteWolfSix wrote: Ak máš obavu o svoje energie, radšej ich nepchaj tam, kde môže dôjsť k ich zraneniu.

Neporadis mi prosim konkretne ako to urobit? :heart:

Poradím Ti čo spravím ja, nebudem Ťa komentovať. :smt049 :smt045 :smt055
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 28. October 2004, 04:35

li: a čo bolo za Tvojou "kvazizvolacou" vetou smerovanou ku dw? :)
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Thursday, 28. October 2004, 07:28

Nopal wrote:
chipso wrote:Nopal ja som pochopil to co li napisala tak, ze hoci su knihy fajn a vela sa tam clovek dozvie.. tak taky vlcko by namiesto casu stravenym v knihach mohol objavit ovela viacej uplne sam - sak ma na to uz svoje one.... a myslim ze li pri tom vychadzala zo skuenosti ci vlastneho pocitu lebo ho pozna :)

:smt024 pre Chipso : netáááááááraj ! Tento názor na knihy to si kde schytal ? To mi musíš osobne vysvetliť.
boli komplet zabrzdení, pribrzdení a smejem sa, lebo neviem ani napísať ešte akí :shock: Veď žijeme kde a ako ?
Veď aj ja mám už svoje onééé..... ale neviem si predstaviť, žeby som mohla Tvoj názor akceptovať a vychytila by som sa sama niečo bez poznania a overenia si z knižiek objavovať, alebo si vysvetľovať.
Ak si myslíš, že li má svoje pocity ktoré pozná a vie si ich vysvetľovať, tak proti tomu nemám vôbec nič. Môžu slúžiť pre jej potrebu a je to super, ak to vie pre svoj život používať.
Vysvetľovať si môže kľudne bez knihy napríklad svoj sen. Svoj, ale sebe, ktorý bude platiť len pre ňu. Pripustím platnosť pre blízke okolie.
To, čo má byť dobré a osožné pre všetkých, musí byť podané tak, aby sa s tým vedeli stotožniť všetci. Kniha je pre tento účel nenahraditeľná vec.
Ja osobne si neviem predstaviť, aby som si svoje skúsenosti a všetko, čo si mám osvojiť si zároveň nemohla overiť aj v knihách.
Alebo - pripustím. Aj tak sa dá žiť. Tak žila moja stará mama. A bez dvoch dní sa dožila 100 rokov. Nečítala knižky. V celej rodine i v dedine
kde žila bola to veľmi múdra žena. Všetky osobné a naozaj úžasné skúsenosti odovzdala. Ale komu ?

tak sa skus pozrieť ( ak sa ti chce)prečo ťa niečo, čo nekorešponduje s tvojim vnímaním vyrušuje :wink:
mne príde "odovzdávanie a prijímanie" ako "reťazenie" a hranice "energijky" vytvára len náš rozum
Anonymous

Postby Anonymous » Thursday, 28. October 2004, 07:38

WhiteWolfSix wrote:li: a čo bolo za Tvojou "kvazizvolacou" vetou smerovanou ku dw? :)

v tom prispevku na ktory som reagovala som videla vlcka v celej cistej krase ako ked dieta objavuje svet a cuduje sa a nadchyna z toho,co objavi...pripomenula sa mi moja vnucka, ktora sa narodila v novembri, takze celu zimu v kociku prezila zababusena po leziacky, a bola som pri tom ked sa na jar na hlavnej ulici zobudila a zacala mrvit, lebo chcela sediet, tak som ju posadila a bola to nadhera ju sledovat okolo nej auta, holuby, ludia ponahlajuci sa hore dole ap...:-)...tak nejaky taky "vyraz" som "zamerala" u vlcka a z tej knihy to ku nemu neprislo len tak mirnix dirnix... :wink:
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 28. October 2004, 08:11

li wrote:v tom prispevku na ktory som reagovala som videla vlcka v celej cistej krase ako ked dieta objavuje svet a cuduje sa a nadchyna z toho,co objavi...pripomenula sa mi moja vnucka, ktora sa narodila v novembri, takze celu zimu v kociku prezila zababusena po leziacky, a bola som pri tom ked sa na jar na hlavnej ulici zobudila a zacala mrvit, lebo chcela sediet, tak som ju posadila a bola to nadhera ju sledovat okolo nej auta, holuby, ludia ponahlajuci sa hore dole ap...:-)...tak nejaky taky "vyraz" som "zamerala" u vlcka a z tej knihy to ku nemu neprislo len tak mirnix dirnix... :wink:

1. Je to Tvoje vnímanie dw a ja ho rešpektujem :wink:
2. V Tvojej reakcii
li wrote:vlcko: kasli uz konecne na knihyyyy
toto vnímanie objavovania sveta v cistej kráse bolo akési pokryvené :roll:
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Nopal » Thursday, 28. October 2004, 09:03

li wrote:
Nopal wrote:

tak sa skus pozrieť ( ak sa ti chce)prečo ťa niečo, čo nekorešponduje s tvojim vnímaním vyrušuje :wink:
mne príde "odovzdávanie a prijímanie" ako "reťazenie" a hranice "energijky" vytvára len náš rozum

:smt024 li,
mám naponáhlo, ale som sa trošku zamyslela a vyšlo mi z toho asi toto : ja sa stíham čudovať, čo to tu píšeš asi tak, ako to Tvoje vnúča keď objavuje svet.
Ale to čo objavujem, ma na rozdiel od neho vôbec nenadchýna.
Asi preto, že tak ako si napísala inde v príspevku, ja som určite iné dieťa božie, ako si asi Ty, alebo ako je to malinké vnúčatko. Takže asi tak nejak...
A čo sa týka rozumu, tak si myslím, že keď nám bol daný, tak sme povinný ho aj používať a používať ho bez obmedzovania a bez hraníc.
Dokonca sme povinný rozum vždy zdokonaľovať , pretože to je energia pre motor nášho ducha.
Aké prostriedky si nato vyberieme, je osobnou vecou každého jednotlivca.
To vždy rešpektujem, aj keď sa niekedy môžem čudovať, nie ?
:smt031
Nopal
Moderátor
Moderátor

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie