Ako Hemi-Sync funguje?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Anonymous » Monday, 15. May 2006, 07:29

Ahoj Vlčku,
tak jsme hned po kurzu cestou domů zkoušeli rebal (jeli jsme ve třech, takže byl trojitý, ale na tak velké auto to bylo akorát :) ) a vypadalo to, že funguje.
Doma jsem hned pilně hemi-syncovala. Večer před usnutím a pak v noci, když jsem se po druhé hodině probudila. Zjistila jsem, že se do hlubších stavů uvolnění dostávám přes nějaké cvaknutí – uvolňuju, uvolňuju a nejednou cvak a jsem v jiném stavu :lol:
Ještě potřebuju nějak vyřešit problém s kočkou. Leží mi v noci vždycky v nohách a ta potvora občas nenadále zamňoukne a vyskočí a já se pak docela leknu. Musím to s ní nějak vymyslet. A taky mi lezla mezi reprobedny, asi si taky chtěla poslechnout nová cédéčka.
[smilie=zvirata432.gif]
Anonymous

Postby Anonymous » Monday, 15. May 2006, 07:55

Karle, len na doplnenie odpovede ww6: jedna nahrávka Hemi-Sync môže obsahovať napríklad aj 7 rozličných signálov, ktoré majú rôzne načasovanie "nástupu". To značí, (príklad) najprv "nastúpi" signál, ktorého frekvencie majú naladiť tvoj mozog (niektorú jeho vybranú časť) do hladiny Alfa, ale súbežne s ním beží aj signál s frekvenciami, ktoré nalaďujú tvoj mozog na hladinu Beta. Po pár minútach sa pridá signál s frekvenciami, ktoré začnú nalaďovať vybrané časti mozgu do Thety. Beta signál a Alfa signál stále bežia... A tak ďalej. Toto je veľmi zjednodušený a teda dosť nepresný popis, ale snáď ti niečo vysvetlí. Vieš, ani ja ani ww6 nie sme zasvätení do tajov výroby Hemi-Sync nahrávok; môj príklad je len odvodený z podobného produktu... Ten sa mi na PC zobrazuje aj s frekvenciami/signálmi, ako sú rozvrstvené, takže tipujem, že u H-S to bude podobné...
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Monday, 15. May 2006, 08:46

bublinka wrote:Ahoj Vlčku,
tak jsme hned po kurzu cestou domů zkoušeli rebal (jeli jsme ve třech, takže byl trojitý, ale na tak velké auto to bylo akorát :) ) a vypadalo to, že funguje.

Jéjé bublinka, ahojki, som rád, že Vám rebal fungoval. Mne vždy funguje a včera to bolo až hmatateľné. Prahu - BB sme spravili aj s prestavkami za 6h.

bublinka wrote:Doma jsem hned pilně hemi-syncovala. Večer před usnutím a pak v noci, když jsem se po druhé hodině probudila. Zjistila jsem, že se do hlubších stavů uvolnění dostávám přes nějaké cvaknutí – uvolňuju, uvolňuju a nejednou cvak a jsem v jiném stavu :lol:

Zaujímavé *1*

bublinka wrote:Ještě potřebuju nějak vyřešit problém s kočkou. Leží mi v noci vždycky v nohách a ta potvora občas nenadále zamňoukne a vyskočí a já se pak docela leknu. Musím to s ní nějak vymyslet. A taky mi lezla mezi reprobedny, asi si taky chtěla poslechnout nová cédéčka.
[smilie=zvirata432.gif]

Hm... skús sa naučiť astrálne cestovať aj so svojou mačkou. A uisti sa, či mňauká fyzicky alebo astrálne. *18* Tréneri, ktorých som v Prahe spomínal mali tiež mačku a tá s nimi pravidelne cestovala. *2*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Anonymous » Monday, 15. May 2006, 09:42

dreamingwolf wrote: Vieš, ani ja ani ww6 nie sme zasvätení do tajov výroby Hemi-Sync nahrávok; môj príklad je len odvodený z podobného produktu... Ten sa mi na PC zobrazuje aj s frekvenciami/signálmi, ako sú rozvrstvené, takže tipujem, že u H-S to bude podobné...

co je to za produkt ? dík
Anonymous

Postby Anonymous » Monday, 15. May 2006, 09:44

WhiteWolfSix wrote: Hm... skús sa naučiť astrálne cestovať aj so svojou mačkou. A uisti sa, či mňauká fyzicky alebo astrálne. *18* Tréneri, ktorých som v Prahe spomínal mali tiež mačku a tá s nimi pravidelne cestovala. *2*

Tak to bude asi ještě dlouho trvat než se to naučím… jestli tede vůbec. Ale bylo by to fajn, cestovat s ní.
Nepochybuju, že ona to už dávno umí a ani nemusí chodit na žádné kursy *3*
Docela by mě zajímalo jak vnímá nahrávky hemi-syncu a vlastně hudby vůbec. :smt020
No, to se asi nikdy nedozvím..
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Monday, 15. May 2006, 09:47

karellight wrote:
dreamingwolf wrote: Vieš, ani ja ani ww6 nie sme zasvätení do tajov výroby Hemi-Sync nahrávok; môj príklad je len odvodený z podobného produktu... Ten sa mi na PC zobrazuje aj s frekvenciami/signálmi, ako sú rozvrstvené, takže tipujem, že u H-S to bude podobné...

co je to za produkt ? dík

Najpravdepodobnejšie BWGen alias Brain Wave Generator.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Monday, 15. May 2006, 10:02

bublinka: Nestrácaj nádej *18* AC sa málokedy podarí hneď. Treba usilovne trénovať a potom sa dostaví aj efekt. :smt039
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Monday, 15. May 2006, 10:25

Áno, BW Gen. :) Tento soft umožňuje nahliadnuť na priebeh signálov, ich "tvar" (sínusoida, alebo iné) a množstvo iných parametrov. Avšak treba mať na pamäti, že BWGen nedokáže 100% napodobniť originálne Hemi-Sync nahrávky - mnohí sa o to pokúšali a napokon pripustili, že to nie je to isté. Hemi-Sync technológia je top-produkt.
Anonymous

Postby Anonymous » Monday, 15. May 2006, 11:06

já si doma vyrobil sinusový signál 48/56 nebo 105/112 Hz
a poslouchal to nějakou dobu - a ono to taky něco dělá - mě totiž poslouchání té překryvné hudby odvádí od vnímání věcí...

samozřejmě hemi-sync je jistě více propracován
Anonymous

Postby Anonymous » Monday, 15. May 2006, 11:24

Karle, existujú aj nahrávky Hemi-Sync bez "maskovacej" hudby. Tie hudobné je vhodné prehrávať naozaj stíšene; ja som zažil akciu, kde lektor pustil nahrávky, ktoré nás mali viesť do zážitkov, veľmi nahlas a ja som sa nedokázal od toho odpútať - mňa príliš hlasitá hudba v takomto prípade tak ruší, že som z toho nemal pohodu, potrebnú na ponor do Seba. Zaujímavé (a šokujúce) pre mňa bolo zistenie, že mnohým účastníkom to vôbec nevadilo... Nuž, každý sme iný.
Anonymous

Postby GigiViera » Monday, 15. May 2006, 14:53

karellight wrote:
WhiteWolfSix wrote:uff... sorry, karel, použi funkciu vyhľadávača, hádam Ti niečo vypľuje.

jo něco mi vyplulo - no nic o rizicích - ani na Půtnicích ani jinde, asi to už z těch foór smazali *40*

Nestihla som skorej napisat, ale asi nie je dobre aby tema rizika pri HS zostala visiet vo vzduchu nezodpovedana. Ty si spominal ze ti ide skorej o zvladnutie nejakych sprievodnych pocitov ktore uz poznas aj z inych technik. Je pravda ze vobec nikto nemoze preberat akukolvek zodpovednost za to ze niekto experimentuje sam - je to na vlastnom rozhodnuti. Ked si na kurze, nielen ze sa dostanes do tych stavov efektivne, lebo tak je to vedene, ale ak mas nejake sprievodne pocity dostanes informaciu co s nimi. Su to vsak sprievodne pocity alebo tazkosti ktore sa vyskatuju pri relaxaciach vseobecne. Niekto sa moze zlaknut zacinajuceho mimoteloveho zazitku a ma pocit ze je to nieco hrozne, a uz nikdy nebude chciet o HS ani pocut, takze kazdy asi ako riziko vnima nieco ine.

Vseobecne je ich velmi malo. Niekto kto ma epilepsiu moze dostat zachvat, ale je to velmi ziredkave. Kto ma inu dusevnu chorobu, mal by byt opatrny pri imaginaciach a pri ich spracovani, to sa tiez odporuca vseobecne mat niekoho kto ta vedie, pretoze taky clovek potrebuje pomoc pri spracoani svojich zazitkov. Neviem o tom ze by u niekoho nastali nejake taketo zmeny pretoze HS je pomerne prepracovany system ktory dava dobre vedenie pre integraciu zazitkov. Bezne riziko su bolesti hlavy, ktore mozu vyplyvat bud z preladovania organizmu a ocistnych procesov - je treba pit vela tekutin ked sa s HS zacina - a pripadne z hlasneho pocuvania nahravok. Moze to byt aj nedostatkom uzmennenia po nahravke - co je mozne urobit napriklad poskakovanim, preklepanim tela, beznou hudbou ktora "zrusi" naladenie na synchronny stav. Mne sa napriklad stalo, ze som kludne zabocila dolava hoci mi kazali doprava, lebo sa mi zdalo ze mam ist tade, ale nebola to pravda - ja som tu cestu nepoznala. Niekto sa moze citit mierne podrazdeny, obvykle su to ludia ktori neradi stracaju kontrolu nad svojim beznym stavom vedomia, a podvedome sa teda novemu stavu brania. O inych rizikach velmi neviem a ak chces sa spytat na nieco konkretne, skusim zo svojej skusenosti odpovedat. [smilie=flora008.gif] Prave pre to malo rizik je vhodne aj pre male deti, pustala som to cloveku v kome aj ked som nemohla spat... pretoze to proste len kopiruje normalne stavy mozgu a skvalitnuje ich.
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Anonymous » Monday, 15. May 2006, 16:00

stáhl jsem si ten bwg
ta schumman resonance s nočními zvuky je mi mooooc příjemná *3*
Anonymous

Postby Anonymous » Wednesday, 17. May 2006, 06:41

regi se mě onehdá ptal , které nahrávky hemisync mám a které se mi líbí atd. Stáhl jsem si jim moře. Ty s anglickým slovním vedením neposlouchám vůbec. Asi 60-70 % se mi nelíbí a zjistil jsem, že asi stejně je výhodnější používat nějakou opakující se skladbičku pro práci. Mou oblíbenou se v této době stala skladbička third eye meditation. *18*
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 17. May 2006, 08:23

karellight wrote:...stejně je výhodnější používat nějakou opakující se skladbičku pro práci. Mou oblíbenou se v této době stala skladbička third eye meditation. *18*

*1* *40* Čo je tvoja práca? Ak sa smiem spýtať.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Wednesday, 17. May 2006, 08:37

WhiteWolfSix wrote:
karellight wrote:...stejně je výhodnější používat nějakou opakující se skladbičku pro práci. Mou oblíbenou se v této době stala skladbička third eye meditation. *18*

*1* *40* Čo je tvoja práca? Ak sa smiem spýtať.

jedním slovem bych to nazval zklidňování se
ale je to rozsáhlejší....
v okamžiku kdy je v klidu tělo fyzické - přišel jsem na to že neklid jde z těla astrálního - to dost dobře vyciťuji i bez hemisync- no s hemisync ještě líp, no a do těla astrálního jde neklid zcela nepochybně z oblasti mentální
takže tohle nějak mapuji a zklidňuji - ta meditace třetího oka mi přijde příznačná - neboť v něm vidím bránu do oblasti mentální

neboť

je-li Tvé oko čisté ... :smt039
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 17. May 2006, 08:46

ehm... ale ja som sa pýtal na niečo iné. *40*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Wednesday, 17. May 2006, 08:48

WhiteWolfSix wrote:ehm... ale ja som sa pýtal na niečo iné. *40*

myslím, že ses ptal na tohle :
Čo je tvoja práca? Ak sa smiem spýtať.

a já jsem Ti odpověděl...

moje práce je v současnosti prostě práce na sobě :smt039
PS: heslo "chceš-li změnit svět, změň nejprve sám sebe" mi přijde velmi pravdivé *52*
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Wednesday, 17. May 2006, 09:11

*1* *40*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Wednesday, 17. May 2006, 09:13

při regresní terapii hemi-sync zatím nepoužívám *2*
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Friday, 19. May 2006, 17:53

Diskusiu ohľadne skladby Third Eye Meditation som presunul do samostatnej témy Je skladba Third Eye Meditation skutočne Hemi-Sync?, keďže s touto témou nemala veľa spoločného.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie