Ako Hemi-Sync funguje?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 06. May 2006, 21:20

Ďakujem za poskytnutý priestor. Nemyslím si, že by som mal dávať nejaké verejné varovania, pretože nemám pocit, že nesiem zodpovednosť za snahu ľudí hľadať rôzne prostriedky k sebapoznávaniu prostredníctvom internetu. Snažím sa byť zodpovedný voči ľuďom, s ktorými pracujem osobne a tí si moje upozornenia vypočujú za iných okolností. *4* *18*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby GigiViera » Saturday, 06. May 2006, 21:31

karellight wrote:jen si myslím, že bych tím mohl nadělat více škody než užitku,
potom by to bylo vnímáno bez nebezpečí....
Já mám s různými komplikacemi jisté zkušenosti, tak si s nimi třeba poradím, aůe faktem je že ostatní by mohli dopadnout hůře.
Myslím, že nyní je prostor pro Tebe WW6 - abys vydal nějaké veřejné varování *52*

Otázka je co tým vobec chces dosiahnut. Dokazat ze sa to da robit bez kurzu alebo ze je to nebezpecne? nerozumiem tomu ze by ostatni mohli dopadnut horsie a podobnym narazkam o nebezpecenstve a verejnom varovani... neuplnymi vetami to len komplikujes a robis sa zahadnym. Aky je teda tvoj ciel ak sa mozem spytat? Dostat krc do nohy mozes aj kvoli vyskocenym platnickam, a nemusi to mat s vecou nic spolocne. Len si myslim ze by si si mal byt vedomy zodpovednosti voci inym ludom ktori to budu citat a budu mat z toho zbytocny zmatok.
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Anonymous » Saturday, 06. May 2006, 21:41

Pokud vím, jsou nahrávky hemi-sync volně v prodeji i s jistým návodem jak poslouchat. Myslím, že nelze zabránit, aby je lidé poslouchali i bez absolvování kursu. Tím, že se budeme bavit jen o tom jak hemi-sync skvěle funguje a ne o rizicích, tím děláme metodě medvědí službu. Každá mince má dvě strany. Chápu pozici WW6, který pořádá kursy a nemá zájem dávat veřejně a zdarma nějaké rady. Vědomosti, které získal, jej asi stály jisté úsilí a peníze.
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 06. May 2006, 21:49

karel: Myslím si, že o rizikách H-S som toho popísal na rôznych fórach dosť, takže si nemyslím, že by som robil metóde nejakú medvediu službu. Čo sa týka poradenstva, po osobných skúsenostiach práce s ľuďmi si uvedomujem predovšetkým riziko anonymného poradenstva, ktoré internet prináša (v podstate som tu také poradenstvo musel pred časom sám zastaviť). Ak si ty trúfneš verejne konzultovať problémy s človekom, ktorého nepoznáš, je to Tvoja vec a rozhodnutie. Nespájal by som to s organizovaním a vedením kurzov.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Saturday, 06. May 2006, 21:53

prosím o nějaké odkazy na diskuse, kde jsi psal o rizicích,
rád bych se na to mrkl
Anonymous

Postby GigiViera » Saturday, 06. May 2006, 21:55

karellight wrote:Pokud vím, jsou nahrávky hemi-sync volně v prodeji i s jistým návodem jak poslouchat. Myslím, že nelze zabránit, aby je lidé poslouchali i bez absolvování kursu. Tím, že se budeme bavit jen o tom jak hemi-sync skvěle funguje a ne o rizicích, tím děláme metodě medvědí službu. Každá mince má dvě strany.

Este stale mi nie je jasne aku mincu mas v talone ty. Neodpovedal si na moju otazku, pretoze ani v popisoch vyssie si nebol konkretny tak neviem o com sa bavime.
GigiViera
VIP
VIP

Postby WhiteWolfSix » Saturday, 06. May 2006, 21:56

uff... sorry, karel, použi funkciu vyhľadávača, hádam Ti niečo vypľuje.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Saturday, 06. May 2006, 22:03

GigiViera wrote:Este stale mi nie je jasne aku mincu mas v talone ty. Neodpovedal si na moju otazku, pretoze ani v popisoch vyssie si nebol konkretny tak neviem o com sa bavime.

No já, když nevím o čem se bavím, tak se radši nebavím. *47*

Já nechci nic dokazovat, ani že to jde bez kursu - ani že je to nebezpečné.
Mám prostě zkoumavou povahu a tohle je diskusní forum. Toť vše.
Anonymous

Postby GigiViera » Sunday, 07. May 2006, 11:48

karellight wrote:No já, když nevím o čem se bavím, tak se radši nebavím. *47*

Tym si nie som celkom tak ista.... *3*
GigiViera
VIP
VIP

Postby rooc » Sunday, 07. May 2006, 17:10

Nasiel som v jednom katalogu cd hemi-sync In motion. Na co je to cd zamerane. Da sa pouzit aj na meditaciu?
rooc

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 07. May 2006, 17:22

In Motion: "Supercharge your dance or workout routines with upbeat electronic music and Hemi-Sync®. J. S. Epperson's driving rhythms are combined with the innovative use of Hemi-Sync® to give you added horsepower when you need it. Use this cutting-edge composition for dance, jogging, workout routines, or play in the background while cleaning house. Includes brief warm up and cool down tracks."
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Monday, 08. May 2006, 11:55

WhiteWolfSix wrote:uff... sorry, karel, použi funkciu vyhľadávača, hádam Ti niečo vypľuje.

jo něco mi vyplulo - no nic o rizicích - ani na Půtnicích ani jinde, asi to už z těch foór smazali *40*
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Monday, 08. May 2006, 11:58

Je to možné :smt102
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Friday, 12. May 2006, 11:29

ty binaurální signály - jestli jsem to dobře pochopil - jsou tóny o rozdílné frekvenci - ty tóny mají sinusový průběh ?

jaké frekvence se kombinují ?
jaké výsledné frekvence se získávají a k čemu slouží ?
tedy jestli to není tajné - děkuji
Anonymous

Postby Mohy » Friday, 12. May 2006, 13:43

karellight wrote:ty binaurální signály - jestli jsem to dobře pochopil - jsou tóny o rozdílné frekvenci - ty tóny mají sinusový průběh ?

jaké frekvence se kombinují ?
jaké výsledné frekvence se získávají a k čemu slouží ?
tedy jestli to není tajné - děkuji

Karellight, myslí si, že presný princíp sa nedozvieš, pretože je to zrejme patentové tajomstvo Monrovho institutu. Tak isto ako vyzera cisty hemi-sync signál.
Mohy
VIP
VIP

Postby Anonymous » Friday, 12. May 2006, 15:21

Mohy wrote:Karellight, myslí si, že presný princíp sa nedozvieš, pretože je to zrejme patentové tajomstvo Monrovho institutu. Tak isto ako vyzera cisty hemi-sync signál.

nevím nic o tom, že by patenty byly tajné, sám jeden vlastním a je v patentovém úřadě zcela k dispozici jako ty ostatní.... :smt039
Anonymous

Postby Nopal » Friday, 12. May 2006, 16:15

:smt024 Karelight : jááááj, tak Ty ale potom potrebuješ vycestovať do Moonrovho inštitútu na kurz. To sa dá absolvovať, keď sa prihlásiš... *18*
Sa predsa nedá na nete vysvetliť čo žiadaš...
btw: WW6 cez víkend robí kurz Prechod Bránou v Prahe, tak na odpoveď od neho si treba do pondelka počkať :smt039
Nopal
Moderátor
Moderátor

Postby Anonymous » Friday, 12. May 2006, 16:25

Nopal wrote::smt024 Karelight : jááááj, tak Ty ale potom potrebuješ vycestovať do Moonrovho inštitútu na kurz. To sa dá absolvovať, keď sa prihlásiš... *18*

neumím dobře anglicky a nemám tolik dolarů *40*

Nopal wrote:
Sa predsa nedá na nete vysvetliť čo žiadaš...

pokud to někdo ví, myslím že je to maličkost...
Anonymous

Postby Anonymous » Saturday, 13. May 2006, 10:18

Mohy wrote:Tak isto ako vyzera cisty hemi-sync signál.

myslíš , že je jen jeden ?
já myslím, že je těch signálů víc...
kdyby byl jen jeden - zanmenalo byto jen jednu frekvenci mozku - proč si více nepohrát ? *40* *2*
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Sunday, 14. May 2006, 20:43

karellight wrote:ty binaurální signály - jestli jsem to dobře pochopil - jsou tóny o rozdílné frekvenci - ty tóny mají sinusový průběh ?

Ako si už napísal, tých tónov je veľké spektrum, t.j. jedná sa o komplex frekvencií, ktoré majú s veľkou pravdepodobnosťou sinusový priebeh.

karellight wrote:jaké frekvence se kombinují ?

Nerobil som v tejto oblasti výskum, ale ak chceš, skús spraviť frekvenčnú analýzu nejakej H-S nahrávky a môžeš sem o tom napísať viac. :smt023 Podstatné je to, že sa používajú frekvencie, ktoré sú prenositeľné bežnou audiotechnikou (20 - 20000 Hz).

karellight wrote:jaké výsledné frekvence se získávají a k čemu slouží ?

Výsledné frekvencie, ktoré vznikajú v mozgu (alebo priestore) sú presne také, aké prirodzene produkuje mozog pri konkrétnych stavoch, napr.: spánok, koncentrácia, hlboký meditatívny stav, atď. Technológia Hemi-Sync slúži na cielené predĺženie želaných stavov mozgu.

karellight wrote:tedy jestli to není tajné - děkuji

Ako Ti už Mohy naznačil, niektoré detaily ohľadne technológie H-S sú tajné alebo neverejné. Asi tak, ako receptúra na Coca-Colu. *4*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

PreviousNext

Return to Astrálne cestovanie