ake mate skusenosti pri skumani "svojho tela" pri

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Anonymous » Monday, 23. January 2006, 18:09

Koncom minuleho storocia sa pohybovali v KE rozni ucitelia metoty OOBE a jej podobnych technik. Som ZTP a navrch trpim obezitou, preto je pochopitelne, ze objektom mojho pozorovania bolo to najzaujimavejsie – moje telo, uz len preto, ze bolo moje. Podla pripomienok ucitela k mojmu vyvadzaniu „tam vonku“, mi bolo jasne, ze nielen vie o mojom telocviku, ale ma i „vidi „. Na tych „vyletoch“ adrenalinovi blazni by mi urcite zavideli a akrobati by pukli od zavisti – preto asi boli tie pripomienky.
A teraz o tom mojom probleme. Na cestu sa pripravujem rovnako (ale nik nevstupi do tej istej rieky) tak i u mna, raz bolo chladnejsie, inokedy zase bolo nieco ine. Pri pozorovani svojho „tela“, myslim „uvolneneho“ z fyzickeho, bolo raz totozne s fyzickym, inokedy to bolo „telo“ bielosvetelkujuce velmi stihle az pretiahnute (toto sa mi pacilo najviac lebo vtedy bol cas akrobacii ) alebo to bola len plavajuca farebna svetelkujuca hmlovina (to „telo“ bolo najmudrejsie, ale aj najlenivejsie co sa tyka pohybu) a inokedy sa nedalo „telo“ ani najst ani vycitit.
Najviac ma hneva, ze nikdy neviem v ktorom „tele“ sa ocitnem. Obcas to narusuje dopredu pripravovat plan „cestovania“.
Dotycni ucitelia mi nedali uspokojivu odpoved ba ani v literature toho nebolo vela. Zaujimalo by mna v ktorych sferach to cestujem a ake „tela“ obliekam zo svojho satnika.
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Monday, 23. January 2006, 18:12

Možno si si už túto moju odpoveď prečítal na inom fóre, kde si ju už raz položil, ale pre tunajších užívateľov ju zopakujem:

Odpoveď na tvoju otázku je veľmi jednoduchá. To, čo opisuješ nie je problém, ale prirodzené. Je prirodzené, že meníš svoju podobu keď si mimo svoje telo. Zatiaľ sa Ti to deje nevedome a neriadene, no môžeš si vyskúšať, že môžeš meniť svoj tvar akokoľvek chceš.

Cestuješ vo sfére snovej reality a telo, ktoré si obliekaš je energetické a preto je možné ho ľubovoľne tvarovať.
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby WhiteWolfSix » Monday, 23. January 2006, 18:17

Ešte dodám dôležitú informáciu: Ak sa Ti zdá, že počas AC je Tvoje fyzické telo vždy iné, je to tým, že vnímanie fyzickej reality počas AC nie je nikdy 100%-né. Preto sa stáva, že sú astrálni cestovatelia zmätení niektorými detailami (predmety, prostredie, atď.), ktoré im s fyzickou realitou nesedia.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Monday, 23. January 2006, 18:30

No to je prave moj problem! Bolo mi povedane, ze sa nachadzam v hlbkovej meditacii, alebo tzv. astralnom cestovani. Nuz, meditujem zopar rockov, ale tie tela su len tieto spominane, nie ine. Vizualizacia alebo astralna projekcia mi dovoluje tvarovat vsetko co len chcem, ba i telo, ked sa chcem trochu pohrat so svojim vyzorom. Ale ja hovorim o vyvteleni. Ja si to predstavujem asi tak, ked sa narychlo potrebujem vyzliect a nemozem skontrolovat, kolko to vrstiev odevu zo seba zhodim. To zkontrolovanie ma zerie! A je mi jedno ako sa to telo vola, len aby v bolo k dispozicii vtedy, ked to chcem.
V literature sa sice spomina tych sedem tiel, ale nikde nie je uvedene ako sa k nim prepracovat a zistit, ci som v tom spravnom tele co chcem.
Vystihli ste moj problem a teraz uz len zistit ako na to.
D.
[smilie=sm033.gif]
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Monday, 23. January 2006, 18:44

Problém je v tej Tvojej snahe o škatuľkovanie. A práve tie rôzne teórie sú práve k ... ničomu. Jedni hovoria o siedmych telách, iní aby sa od tých prvých odlíšili budú hovoriť o deviatich (aj Ti ich úspešne vymenujú *49*) a ďalší prídu s teóriou 12 tiel (už aj s takými som sa rozprával *47*) a určite sú aj takí, čo tvrdia, že ich je 21 *1*. Obyčajný človek má potom z toho chaos a nevie čo alebo kde je pravda. Takže poď to pekne zjednodušiť, aby si v tom nemal chaos. Keď sa vyvtelíš, presunieš sa do energetického tela. Na toto energetické telo platia iné, než fyzikálne zákonitosti, ktoré poznáme z bežného života. Takže môžeš prechádzať stenami, behom 1s sa dostať na tisícky kilometrov ďalej a podobne.

Moja rada znie, nezaťažuj sa škatuľkovaním, pretože tým strácaš "čas", ktorý môžeš venovať omnoho užitočnejším veciam, počas toho, keď si mimo telo. *18*

A na záver: Tu je téma :arrow: Model fázovania vedomia podľa Roberta Monroea, ktorá popisuje, o čo vlastne ide, počas tzv. vyvtelovania sa.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Monday, 23. January 2006, 19:39

A ešte dodám: Ak je pre Teba dôležíté, pohybovať sa v určitých telách, tak jednoducho dôveruj, že sa pre tú konkrétnu úlohu, za ktorou ideš mimo telo, intuitívne "vyzlečieš" do správneho tela. [smilie=flora008.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby Anonymous » Monday, 23. January 2006, 19:58

Mate pravdu. Nejde tu o zivot ci dusu. Je to len taka mala mrzutost.
Obcas to narusuje dopredu pripravovat plan „cestovania“.
Budem skusat dalej, mozno i mne sa pritrafi najst „penicilin“

:roll:
Anonymous

Postby WhiteWolfSix » Monday, 23. January 2006, 20:02

No, niekedy je plánovať cesty mimo telo veľmi zložité, ale možným liekom je mať veľmi jasný zámer. Trošku sme tu o zámere hovorili, aj keď v súvislosti s inými technikami, no princíp je ten istý.

O zámere...
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Return to Astrálne cestovanie