AC neviem dostat z hlavy... ale k comu to cele?

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

AC neviem dostat z hlavy... ale k comu to cele?

Postby streamer » Tuesday, 08. June 2010, 23:52

Caute,
tu na fore som novy...
o AC som precital 3 knihy (2x Monroe) a nespocet clankov na internete no aj tak sa povazujem zatial za skor neskuseneho a neuspesneho cestovatela...
az po precitani monroeovych knih som prisiel na to ze raz som AC asi zazil (pol rok dozadu?!)... vtedy som bol ale z toho zazitku trochu sklamany lebo to bolo take neosobne bez emocii...

odtedy ale stale myslim na AC, vrta mi to v hlave a ked prekonam strach tak skusam v noci...
aj ked sa bojim casto ako male dieta tak ma stale nieco nuti sa tym zaoberat... :-k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ale sam neviem preco to robim?!
Co mi to prinesie?
Zistim s tym aky zmysel ma nase bytie nech konecne "vieme preco t vsetko je ako je"?
Nemam si radsej prezit svoj zivot bez AC a zaoberat sa tym az po smrti?
streamer

Re: AC neviem dostat z hlavy... ale k comu to cele?

Postby Shaman » Wednesday, 09. June 2010, 03:58

Ludia cestujú pre všeličo no nezabúdaj že musíš mať cieľ cesty
Image
Shaman

Postby RedHawk » Wednesday, 09. June 2010, 06:50

AC je v sucastnosti strasne popularne. Ale ani 500 knih nezaruci uspech a pripravenost na cestu.
Jadna z moznych priprav je absolvovanie HS kurzu. osobne vsak AC neodporucam pokial to nie je nutne k praci alebo nejakej pomoci.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Shaman » Wednesday, 09. June 2010, 12:52

no potreboval by som si pomôcť z AC
Image
Shaman

Postby RedHawk » Wednesday, 09. June 2010, 13:46

sebe nepomozes
RedHawk
VIP
VIP

Postby Shaman » Wednesday, 09. June 2010, 17:23

A ako by sa mohlo AC využiť pri práci?nechápem
Image
Shaman

Postby RedHawk » Wednesday, 09. June 2010, 21:14

liecba, odstranovanie prekliatia, branenie utokom

Napriklad.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Norther » Sunday, 08. August 2010, 23:11

Zdravim, o AC som sa dozvedel asi pred 5 dnami, tiez to neviem dostat z hlavy :( citam stale o tom na nete, vela krat som to skusal ale jedine co sa mi podarilo bolo asi to ze som mal uplne uvolnene ruky.. bol som zakrety takze som to citil.. ale ked sa mi tie ruky uvolnily tak som prestal citit ruky bolo to ako strpnutie ale trochu ine.. potom to preslo na nohy.. potom to uz nepokracovalo dalej.. skusal som to asi 15 minut mozno viac.. ked sa nic nestalo mal by som s tym prestat ?
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby gibies » Monday, 09. August 2010, 21:25

norther: možno by si sa mal poobzerať po tom, čomu sa hovorí riadená vizualizácia. Jedná sa o prechod rôznymi úrovňami vedomia i nevedomia. Nakoľko si nový, neočakávaj že budeš lietať do astrálu ako triskáč.To by tu bol iný frmol. Vrcholnou fázou a najvyššou métou je prístup ku kronike záznamov ( akáši ). Tam sa nedostane len tak niekto, skladajú sa skúšky pred strážcami brán tých najvyšších úrovní. Spôsoby aj cesty sú individuálne.Ak budeš trpezlivý a prijmú ťa a prejdeš nimi, môžeš AC využívať podľa potreby ale aj zámeru. Ak sa niekto ohradí že čo to tu riešim, nemusí každý využívať AC len pre ptreby šamanizmu. Berme do úvahy mágov, čarodejov a iné záujmové skupiny. Poznám veľké množstvo ľudí kt. AC nefungovalo, pretože majú zablokovanú vizualizáciu. Jedná sa o tú časť fyzična, ktorej hovoríme aj fantázia. Ak si mal v detstve nejakého neviditeľného kamaráta, alebo si si predstavoval rôzne fantastické obrazy a tvoji rodičia alebo blízki pohltení matériou ti vysvetlili že nič takéto neexistuje, resp. mohol si občas vyfasovať za tie nezmysly, môžeš mať túto vedome zablokovanú. Alebo môžeš byť prípad, že si v niektorom z minulých životov používal túto techniky úplne vedome ako čarodej alebo mág, škaredo si na to doplatil životom (upálenie, perzekúcie a pod) a celkom vedome si si vrámci duše nadstavil pečať, alebo sľub že už nechceš nikdy viac toto využívať.
Hovorím len o možnostiach. Skúšaj a nenechaj sa niým odradiť. Ak to má prísť, tak to príde.
Prajem veľa úspechov. [smilie=sm033.gif]
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Postby Norther » Monday, 09. August 2010, 21:31

Co je to akasi ? poprosil by som ta o nejaky link alebo nieco kde si o tom mozem precitat.. urcite mi nemusis odporucit knihu a v detstve som nic take nezazil.. skor ta druha moznost sa mi pozdava.. a ty si myslis ze AC sa da vyuzit aj na zlo ?
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby gibies » Monday, 09. August 2010, 21:55

zlatko, tento svet funguje od pradávna na báze boja dobra voči zlu. V nás samotných ako aj mimo nás. Keď som videla pentagram pri tvojom mene, bolo viac menej jasné že u teba to bude spojené s mágiou viac ako s liečiteľstvom. Preto ti skôr odporúčam hodiť do vyhľadávača pojem akáša, uvidíš koľko odkazov ti nabehne. Každý čarodej a mág, jedno či biely alebo čierny, aj keď u nich platí že nie je biela bez čiernej, musí veľa študovať. Preto by možno bolo dobré, keby si sa najskôr vzdelával a potom nabiehal na AC, pretože bez dobrých základov by som do toho neliezla ani ja, a to mám s mágiou hodne čo do činenia.
Pri AC prechádzaš územiami, ktoré si ani nevieš zatiaľ predstaviť.To čo sa v nich nachádza nie je tiež vždy priateľské. Ani duše ktoré sa vydávajú na AC tam nechodia robiť len dobro. Zároveň sa v tomto priestore nachádzajú určité úskalia, ktorých konkretizácia nemá v tomto príspevku miesto. Ja hovorím že predom pripravený je predom vyzbrojený. [smilie=sm033.gif]
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Postby Norther » Monday, 09. August 2010, 22:59

No.. naslo mi to same sprostosti ktore sa mi nechce citat.. AC sa nebojim a nebojim sa ani smrti ani nicoho takeho podobneho, vlastne ja uz som mrtvy.. citim v sebe prazdnotu.. vela veci som skusal, nic ma nebavi.. ked som sa dozvedel o astralnom cestovani pripadalo mi to ako vykupenie, preto sa o to tak velmi zaujimam, ak sa mozem opytat, kolko mas rokov ?
Norther

Postby gibies » Tuesday, 10. August 2010, 07:44

norther: Aj keď pýtať sa žien na ich vek sa nepatrí, nie som úzkoprsá.Mám 38. hatoff Som trochu pristará s ohľadom na tvoj vek. Ale preto že nič sa nedeje náhodou, stretli sme sa takouto formou. Môžem ti povedať len jedno. Pred pár rokmi som bola na tom podobne ako ty. Nemala som depku, ale citila som obrovskú prázdnotu.Bola som kariérne na vrchole ( pracovala som pre nadnárodnú farmaceutickú spoločnosť ako Key account manager pre SR a nevyhodili ma z nej), bola som vydatá za muža ktorého milujem už 20 rokov, mali sme skvelé dieťa a úžasný domov. Niekto by si povedal chudinka bohatá, mala všetko a nestačilo jej, tak potom tí chudáci by si to všetci museli hodiť.Napriek tomuto všetkému som bola akoby mŕtva. Mala som pocit, že už nechcem byť bábkou v niekoho predstavení kto rozhoduje o tom čo je a čo nie je správne v rámci etiky a etikety ( asi by som pobavila WhitaWolfSix-a ), mala som pocit že som prišla na tento svet nielen preto aby som zarábala ako blázon, potom to míňala ako blázon, prezentovala sa stále novými autami a handrami, komunikovala akože s priateľmi ktorí boli na tom rovnako ako ja, a pritom neboli schopní povedať priateľ priateľovi priamo do očí: vieš čo, ja som úplne v prdeli, nezvládam to, manžel má milenku, ja som začala chlastať, už som si aj šlahla o niečo viac tabletiek a pod.Samé masky akože tých šťastných. Bola som jednou z nich. Si ňou aj ty. Mne vstúpil do života niekto, kto mi vysvetlil kto som a kým môžem byť. Pár rokov už pracujem aj s ľuďmi ako si ty.Mladými ľuďmi ktorí sa chceli narodiť do tejto doby a byť účastní na zmenách, len si nemôžu spomenúť prečo na tento svet došli a čo je ich úlohou. Každý z nás tu má svoje miesto a z môjho pohľadu nenájdeš dvoch rovnakých.Ak máš pocit, že chceš aby tento svet o teba prišiel, bude to tvoje rozhodnutie. Ty za to ponesieš následky. Ale môžem ti povedať, že by to bola škoda. Čerpáš jeden z posledných životov pre skúšku tebou nadstavenú. Bola by škoda o teba prísť. Ak by si mal záujem, môžeme komunikovať cez SS, aby sme neboli rušení.Doporučujem ti však ihneď prestať počúvať muziku, na ktorej fičíš. Nerobí dobre tvojej duši. Moc ťažké, moc prízemné, moc smrteľné. Možno to bude znieť ako úlet, ale skús si nájsť nejakú klasiku na nete. Na začiatok by ti to mohlo pomôcť.
Ešte ku tomu AC. Nepočula som o nikom kto by pri ňom zomrel, ale už som o pár počula a 2 som videla ktorí hazardovali a trošku viac im z toho preplo, resp. boli telami akoby bez časti duše, niečo sa nevrátilo do fyz.tela, niečo na spôsob bdelej kómy ale nie tak dramatické. Byť bez duše nie je byť bláznom, ale je to väčší prúser ako byť mŕtvy. Tak premýšľaj, kým je o čom.
[smilie=sm033.gif]
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Postby RedHawk » Tuesday, 10. August 2010, 08:02

Gibies asi nevies o AC nic okrem teorie.

Po tomto prispevku beriem vsetky Tvoje prispevky ako prispevky teoretika s vela precitanymi knihami.

Ja s tymito vecami prichadzam do styku od narodenia a na Ceste som uz stretol vela takych ako si ty. Mnozstvo prazdnych slov a nic s toho.

Mozno by si sa mala vratit na forum kde si predtym posobila lebo toto nie je o tom kto viac napise a kvetnatejsie
RedHawk
VIP
VIP

Postby gibies » Tuesday, 10. August 2010, 09:27

redhawk: tvoj názor na vec je tvoj,vieš páči sa mi, že čo sa týka napr. rady Northerovi, ani si necekol. Až keď príde na niečo konkrétne, strafuješ sa. Ak máš niečo ku veci, tak uveď. A podrobne. Ja si to tiež rada pozriem a ver tomu, že ti tam potom môžem tiež naložiť...Vysvetlila som mu to rečou jemu pochopiteľnou, je to nováčik.V tomto je medzi nami rozdiel. Ja chápem, že každý z nás má svoju cestu. Spôsoby a možnosti nie sú u nikho identické. Tá veľkorysosť ti naozaj chýba... hatoff Bavil si sa niekedy v skupine ako ľudia došli ku úspešnému AC? Ak poznáš 2 rovnakých(identický postup a zážitky), daj mi na nich kontakt. ASI z 300 ľudí s ktorými som prechádzala AC ani jeden nepotvrdil spôsob a uchovanie prenosov ako ten ďalší. Takže ak si myslíš že si PánBožko a len podľa teba to musí fungovať, si dosť mimo. V takých prípadoch hovorím:bacha na ego!Alebo ti niekto na kurze vysvetlil že pokiaľ to bude prebiehať inak je to na figu?Máš čo zvažovať.
Ak si macher na AC daj reálne postup, ak ho nedáš asi by si sa mohol prestať tváriť tak oduchovnelo. My všetci sme tu len ľudia, napriek tomu čo robíme a kam nás naše cesty zaviedli.
Ak s týmito vecami prichádzaš do styku od narodenia, sorrky ale je to jedna z najv. pikošiek čo som počula, zaujímalo by ma či máš niekoho v rodine ako čarodeja, šamana alebo indiána, pretože ak ma považuješ za laika s množstvom načítaných kníh aj tí vedia, že takéto niečo je možné preniesť do fyz.života-tvojho -od narodenia len na základe pokrvného dedičstva-rodové zasvätenie, alebo úplného očistenia duše-druidský rituál alebo napr. indiáni cez očistu novorodenca ohňom.Alebo rátaš svoje narodenie od nejakého dátumu zasvätenia cez nejakého majstra alebo učiteľa? Brala by som to u teba, keby si bol niekde v pralese XYZ a dostal by si to nie od vyvolených, ale povolaných.
Som zvedavá čo dáš.Normálne horím nedočkavosťou.Už vidím tých tvojich VIP kolegov, to zas bude bombard. Na iné fórum sa vraciať nemusím, nikde som nepôsobila. Vy ste ma zaujali so svojou skostnatelosťou tak som si povedala, že nemusíte nadstavovať zrkadlo len tým nováčikom a perliť na nich múdrosti, ja v poho ustojím keď to niekto na mňa vychrlí, ale nadstavím to zrkadlo aj ja vám. Ak ste všetci tými za koho za vydávate, malo by vás to zasiahnuť v dobrom. *47*
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Postby RedHawk » Tuesday, 10. August 2010, 09:43

ach jo.... narodil som sa s darom, ktory nikdy neziskas ale to je o tom.

Skostnatelost? :)

Mala by si si trochu usporiadat pojmy. ani v najmensom po tvojich prispevkoch neverim ze mas viac ako precitane knihy.

Pre teba uz len jedna odpoved Osvietenie nie je nič iného ako úprimnosť. Úprimnosť k nám samým, kľuďom okolo nás i svetu v ktorom žijeme.
RedHawk
VIP
VIP

Postby gibies » Tuesday, 10. August 2010, 10:04

redhawk: tak mi nezostáva popriať ti nič iné, len aby si ten dar sakra dobre použil. V prospech všetkých.Ja poznám dosť takých ako ty, ktorí tvrdia že to majú od narodenia. Na toto ti dám len jednu dobrú radu. Ak sa chceš naozaj presvedčiť sám pre vlastný pokoj o tom, či to máš darom, dám ti kontakt na najväčšieho mága Európy, ktorým je LS a tá by ti to vysvetlila.
Je ale sranda že si ani necekol o AC aj keď si mal okolo toho rečí na moju adresu ako Palacký. Ešte jedno: vďaka za tú poslednú perlu, ale asi si zabudol, že si mi ju už raz poslal. Šaman by nemal strácať pamäť.
Osvietenie je o úprimnosti. Túto časť som ja dodržala. Kvôli mojej úprimnosti si sa do mňa strafoval, na margo stvojej uvediem len niečo, čo tak rád používaš: ach jo.... Toto tiež o niečom hovorí. [smilie=sm033.gif]
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Postby RedHawk » Tuesday, 10. August 2010, 10:22

naco sa opakovat pisal som v temach. naco zakladat nove temy obcas sa staci pozriet na povodne :)
Prečo sa mi nedarí astrálne cestovať?
Cestoval som a nevedel som o tom?
Poradte zaciatocnikovi
AC a objasňovanie zločinov
RedHawk
VIP
VIP

Postby Norther » Tuesday, 10. August 2010, 14:02

Na ten vek som sa pytal preto, lebo mi pripada ze si tu jediny clovek ktory jasne odpoveda na otazky.. a jak moze hudba posobit na moju dusu ? sa mi to zda ako blbost.. a este ked si hovorila o tom ciernom magovy.. co moze robit ? ludia ktory maju zly zamer astralne cestovat nemozu.. liecenie ich nezaujima to si sama povedala.. tak co vlastne mozu robit ? urcite mi nepovedz ze mozu hadzat ohnive gule alebo tak, povedat to mozes ale urcite tomu neuverim *5*
Norther

Postby gibies » Tuesday, 10. August 2010, 20:00

norther: koľko máš rokov? Daj nech aj ja viem, odhadujem 17-21. Sedí?Teraz sa práve taký RedHawk pousmeje, že práve takí ako ty sú moja cieľová skupina. Si mi dal *85* . Svojim spôsobom aj má pravdu, pretože toto bolo mojim zámerom. Aby ľudia ktorí vedia alebo už prešli nejaký kus cesty, komunikovali s nováčikmi ktorí chcú vedieť, ale nie cez jednu vetu alebo nejaké okrídlené frázy. Múdrosti sa dozvieš v knihách.Toto je život. A pretože nie všetci to majú dané od narodenia, však*12* tak sa tu otvára cesta a priestor pre tých ktorí chcú touto cestou kráčať len potrebujú nakopnúť. To chce ale veľkorysosť a nebáť sa kontraverznosti. Ostatné cez SS. [smilie=sm033.gif]
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Next

Return to Astrálne cestovanie