AC a objasňovanie zločinov

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Postby Anubis » Wednesday, 27. September 2006, 09:40

Myslím, že šnúry či nite sú skôr otázkou viery a obrazu, než realitou. Pokiaľ človek verí, že tam má byť, tak ju zreje vidí. Je to asi taká barlička na to, aby bol pokojnejší. Tú "Ariadninu niť" nevnímajú ľudia, ktorí sú si istý, že i bez nej nájdu cestu naspäť. Presne to isté ako s anjelmi. Niektorí jedinci sú radi, keď sa im anjeli vizualizujú v klasickej podobe s krídlami a v rúchu. Iným stačí svetelná postava, ďalším iba hlas. A niekto si môže anjela predstaviť ako chlápka v obleku v jednej ruke PDA a v druhej mobil - nevidím dôvod, prečo by sa im anjel nezjavil i v tejto podobe. V podstate je to len vizualizácia toho istého anjela. Myslím si, že to isté platí aj pre nite, šnúrky ba i celú konfekciu. *40*
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Blog: View Blog (1)

Postby fazon » Wednesday, 27. September 2006, 10:05

duves wrote:Jedinec ma akoze jednu, bud zlatu, alebo striebornu? Alebo viac snur?
Diky fazon :smt039 .

Tzv. šnúry ani náhodou nie sú výpldom fantázie človeka, ale práve naopak. Jednotlivé energetické telá sú viac alebo menej spojené. Jednotlivé šnúry sú okrem iného aj spojenie medzi telami, čiže zjednodušene podané šnúra (v tomto prípade strieborná) spája nielen fyzické telo s "dušou", ale aj iná šnúra spája dušu a ducha človeka.
Existujú napr. aj tzv. šnúry alebo laná osudu. Osudové šnúry vedú človeka po jeho osudovej ceste. Samozrejme, človek svojou slobodnou vôľou môže odbočiť z tejto plánovanej cesty a vtedy tie tri osudové šnúry nepretínajú energetické telo človeka na tých miestach, kde by mali byť. Tak to bolo videné a zistené počas jasnovidného poradenstva.

Človek je veľmi komplexný energetický systém a nachádza sa v ňom oveľa viac "vecí", než sa o tom vie.
Okrem iného aj rôzne bloky medzi jednotlivými energetickými telami, ktoré slúžia na to, aby človek zažíval to, čo je plánované a aby prekonávaním aj týchto prekážok sa vyvíjal a silnel.
fazon

Postby divoska » Wednesday, 27. September 2006, 10:42

ja neverim vlastnym ociam... odbocim od temy a vratim sa k jej zaciatku. ja som o tych zvitkoch kedysi davno zapocula. ale za ten svet som sa nemohla dopatrat k ziadnej informacii alebo stope. dlho dlho som snorila a nic. vtedy este net nefungoval tak masovo ako teraz a k informaciam sa samozrejme nedalo dostat tak jednoducho. tak som so povedala ze az pride cas ono si ma to najde... no... idem setrit na cestu :))))
Image
lubim... teda som...
divoska
VIP
VIP

Postby Anubis » Wednesday, 27. September 2006, 12:51

fazon wrote:Existujú napr. aj tzv. šnúry alebo laná osudu. Osudové šnúry vedú človeka po jeho osudovej ceste. Samozrejme, človek svojou slobodnou vôľou môže odbočiť z tejto plánovanej cesty a vtedy tie tri osudové šnúry nepretínajú energetické telo človeka na tých miestach, kde by mali byť. Tak to bolo videné a zistené počas jasnovidného poradenstva.

Mne osobne sa laná osudu nepozdávajú. To by naznačovalo, že existuje kismet a to je pre mňa neprijateľné. A to ostatné? V zásade to neodporuje tomu, čo som napísal hore.
Anubis
Globálny moderátor
Globálny moderátor

Postby duves » Wednesday, 27. September 2006, 16:24

V kazdom pripade dakujem vsetkym za ich odpovede *4* [smilie=flora008.gif]
duves
Vylúčení
Vylúčení

Blog: View Blog (79)

Re:

Postby Ametyst » Friday, 26. October 2007, 20:49

Anubis wrote:Myslím, že šnúry či nite sú skôr otázkou viery a obrazu, než realitou. Pokiaľ človek verí, že tam má byť, tak ju zreje vidí. Je to asi taká barlička na to, aby bol pokojnejší. Tú "Ariadninu niť" nevnímajú ľudia, ktorí sú si istý, že i bez nej nájdu cestu naspäť. Presne to isté ako s anjelmi. Niektorí jedinci sú radi, keď sa im anjeli vizualizujú v klasickej podobe s krídlami a v rúchu. Iným stačí svetelná postava, ďalším iba hlas. A niekto si môže anjela predstaviť ako chlápka v obleku v jednej ruke PDA a v druhej mobil - nevidím dôvod, prečo by sa im anjel nezjavil i v tejto podobe. V podstate je to len vizualizácia toho istého anjela. Myslím si, že to isté platí aj pre nite, šnúrky ba i celú konfekciu. *40*

Hm. podla tejto teorie by ju ale mal potom clovek vidiet presne taku,ako si ju predstavoval kym si ju este len predstavoval,myslim si. Napriklad ako tenulinku ziarivu striebornu nitku....ako sa najcastejsie opisuje v knihach ezoterickeho popu. Ja som ju vsak napriklad s udivom vnimala ako uplne,ale uplne inu :s tamtym obrazom to nemalo absolutne nic spolocneho. Maximalne ak to jedine,ze to teda bol druh pojitka. Zaroven som si ale bola jasne vedoma toho,ze je tam akosi len akoby "do poctu" a nie som na nom nijako zavisla. Takze ani toto mi uplne nesedi.

Privitam dalsie nazory a skusenosti.
Ametyst

Re: AC a objasňovanie zločinov

Postby GigiViera » Friday, 26. October 2007, 21:02

Ja si myslim, Ametyst, že toto, ako aj mnoho iných vecí je vnímané veľmi individuálne. Tvrdiť, že je to len tak a nie inak, lebo to zistil nejaký jasnovidec alebo jasnovidci, je vždy tak trochu demagógia a neuvedomovanie si vlastných obmedzení a limitov poznania. Boli časy- a ešte možno aj sú - keď niektorí učitelia a guruovai tvrdili, že adept musí vidieť to a to a ak vidí niečo iné, tak je pod vplyvom zlého ducha. To je vždy sektárstvo a nie duchovné poznanie. ľudský duch má predovšetkým veľkú slobodu, a to aj v poznávaní, a preto mu ťažko niekto môže predpísať ako má vnímať určité veci, najmä z oblasti "videnia" nemateriálnych vecí z podmienok nášho materiálneho tela.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Postby svetlo » Saturday, 27. October 2007, 07:39

Kismet môžem chápať ako karmu alebo osud ?
Image
svetlo
VIP
VIP

Blog: View Blog (4)

Re:

Postby RedHawk » Saturday, 27. October 2007, 10:11

fazon wrote:
duves wrote:Jedinec ma akoze jednu, bud zlatu, alebo striebornu? Alebo viac snur?
Diky fazon :smt039 .

Tzv. šnúry ani náhodou nie sú výpldom fantázie človeka, ale práve naopak. Jednotlivé energetické telá sú viac alebo menej spojené. Jednotlivé šnúry sú okrem iného aj spojenie medzi telami, čiže zjednodušene podané šnúra (v tomto prípade strieborná) spája nielen fyzické telo s "dušou", ale aj iná šnúra spája dušu a ducha človeka.
Existujú napr. aj tzv. šnúry alebo laná osudu. Osudové šnúry vedú človeka po jeho osudovej ceste. Samozrejme, človek svojou slobodnou vôľou môže odbočiť z tejto plánovanej cesty a vtedy tie tri osudové šnúry nepretínajú energetické telo človeka na tých miestach, kde by mali byť. Tak to bolo videné a zistené počas jasnovidného poradenstva.

Človek je veľmi komplexný energetický systém a nachádza sa v ňom oveľa viac "vecí", než sa o tom vie.
Okrem iného aj rôzne bloky medzi jednotlivými energetickými telami, ktoré slúžia na to, aby človek zažíval to, čo je plánované a aby prekonávaním aj týchto prekážok sa vyvíjal a silnel.

Fazon nesuhlasim s tebou. Mozes si samozrejme predstavit iteto prepojenia ako lana ale v skutocnosti niesu. Pri ac sa cas tvojej energie pouzije na dobijanie tela (funkciu organov a td) preto nemozeme robit AC ked sme unaveny.

Kto to videl pocas poradenstva? :D tie vazby tam samozrejme su ale nie takto.
Dalej bloky: bloky medzi telami? zmyšil si sa?:D to by znacilo umieranie tela. alebo velmi vazny zdravotny problem.
RedHawk
VIP
VIP

Postby RedHawk » Saturday, 27. October 2007, 10:14

lukas wrote:Caute, chcem sa spytat ci sa da pomocou AC napriklad vyriesit nejaky zlocin cojaviem napriklad nejake vrazdy alebo ine neobjasnitelne veci (postavenie Stonhangu) skusali ste niekdo nieco podobne?

Ako sa mozem dozvediet viac o mojich predchadzajucih zivotoch (vidiet ich)?
Ako mozem zabezbecit aby som si v dalsom zivote pametal predchodzi (da sa to?)?

za odpovede dik ;)

Ano aj:)

Ale nac riesit zlocin astralne to je plytvanie.
Staci zistit kde je lup, telo a podobne ostatne nechat na odbornikoch.

Regresna terapia je za pomoci hypnozy ale pokial vies astralne cestovat tak mozes v priestore a aj v case. regres spravis sam kam ta samozrejme pusti ;)
No pokial si chces pamatat predosle zivoty musis byt trochu vyssie v potravinovo duchovnom rebricku. Vtedy si to pamatas.
RedHawk
VIP
VIP

Previous

Return to Astrálne cestovanie