AC a cestovanie v case

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

AC a cestovanie v case

Postby Norther » Sunday, 08. August 2010, 23:21

Dozvedel som a ze pomocou AC sa da cestovat v case.. tak by ma zaujimala take vec ze ked sa da dostat do minulosti preco niesu dokazane niektore nejasnosti ? napriklad tak vrah kennedyho.. alebo smrt hitlera.. alebo existencia Jezisa Krista.. moznoze je moja otazka dost blba ale vyhovorit sa na to mozem asi tak mojim vekom :D ale fakt by ma zaujimala odpoved na otazku.. da sa vobec aj dostat tak daleko do minulosti ?
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Re: AC a cestovanie v case

Postby RedHawk » Monday, 09. August 2010, 01:24

ja mam inu otazku, koho to vo svojej podstate zaujima, AC sluzi na pracu na sebe alebo pomoci inym.

Co viem o Kristovi by sa krestanom nepacilo, aspon nie to ako to bolo v skutocnosti.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Norther » Monday, 09. August 2010, 10:38

myslim ze to zaujima miliony ludi.. a predovsetkych chcem zistit ci sa to da.. a to s buducnostou, kedze mozem vidiet buducnost tak mozem zmenit vela veci nie ? a este nieaka otazka... mozem niekomu v astrale ublizit ? myslim nieakemu clovekovy ?
Je lepšie byť nenávidení, preto čím ste, než byť obdivovaný preto čím nieste....
Norther

Postby RedHawk » Monday, 09. August 2010, 11:59

no prave ze ked vidis buducnost nezmenis ju, to proste nejde
Ano mozes, v prvom rade sebe, potom blizkym ked ich ides navstivit a taktiez inym cestujucim....
RedHawk
VIP
VIP

Postby Norther » Monday, 09. August 2010, 12:36

velmi nechapem ako si to myslel, trebars pojdem do buducnosti a budem vidiet ze som stupil do psieho lajna, tak nabuduce sa mu uz vyvarujem nie ?

a nemyslel som sebe alebo blizkym, mal som namysli skor nepriatelov *49* a ako konktretne im mozem ublizit ?
Norther

Postby GigiViera » Monday, 09. August 2010, 17:17

no to Ti tu konkretne urcite nikto vysvetlovat nebude. Ked mas ten svoj podpis aky mas, asi Ta to dost zaujima, ale si na zlej adrese.
ako konkretne si predstavujes dokaz o minulosti prostrednictvom AC? je to vysostne individualna skusenost, tak asi tazko nieco dokazeme tym druhym. Boli tu predsa napr. vizionari ktori videli Kristovo umucenie, aj ludia ktori mali stigmy, a ten, koho to nemalo presvedcit, tomu aj tak neveri. Mozme diskutovat o tom, ci videli naoazj minulost alebo ludmi vytvorene predstavy o nej, ale bolo to dost podrobné, ale ako dokaz to zrejme sluzit vo fyzickej realite velmi nemoze.
A vyhnutie sa buducnosti- no, tomu stupeniu mozno, ale veci ktore su predurcene, tym sa nevyhnes urcite, mozes ich vedome zmiernit, ale vyhnut sa tazko.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby Norther » Monday, 09. August 2010, 17:30

A kde by som nasiel ludi ktory by mi vysvetlili tieto veci do podrobna ? myslim ze urcite taky budu.. ved astralne cestovanie sa da viuzit aj pre svoj prospech napr. peniaze, zeny a podobne, urcite to tak aj niekto robi , alebo sa milim ?

EDIT: ten podpis je vers z jednej pesnicky od Dimmu Borgir, ale to ze pocuvam black medal, melodicky death metal a podobne styli nieje vecou tejto témy :P
Norther

Postby WhiteWolfSix » Monday, 09. August 2010, 19:23

Skús si prečítať túto tému a hlavne pouvažuj o bode 5. *5*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby Norther » Monday, 09. August 2010, 19:42

To mam uz precitane, a ja nemusim byt hrozne cool.. stacilo by len trosku viac ako som teraz ;) :grin: a povedz mi teda aky je spravny zamer ? ze vraj liecit aleb pomoc druhym alebo sebe.. ale ako je mozne ze astralne cestuju aj ludia ktory to robia cisto zo zvedavosti ?
Norther

Postby GigiViera » Monday, 09. August 2010, 20:27

a cestuju naozaj?
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
GigiViera
VIP
VIP

Postby GigiViera » Monday, 09. August 2010, 20:29

to z som napisala ze Ti nebude nikto podrobne vysvetlovat ako mozes ublizit inym, bolo dane formulaciou Tvojej otazky. Pretoze niekto sa moze na to pytat preto, lebo ublizit CHCE. Ine je pytat sa na to preto, aby som neublizil nechtiac. z Tvojej formulacie nebolo celkom jasne ktory pripad je ten Tvoj, prepac.
Image
GigiViera
VIP
VIP

Postby Norther » Monday, 09. August 2010, 21:08

Da sa to brat z oboch pohladov.. cital som ze ked dvaja ludia cestuju naraz a chcu si vymenit tela tak moznu obydvaja zomriet, ale ww6 tam pisal ze to je sprostost tak predpokladam ze aj je.. lebo on s tym viacej skusenosti urcite, ale viete ako sa hovori .. aj majster tesár sa utkne :D
Norther

Postby WhiteWolfSix » Tuesday, 10. August 2010, 06:35

Tá výmena tiel môže byť tak vo fantasy (knihách, filmoch či hrách). *47*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby RedHawk » Tuesday, 10. August 2010, 07:58

Norther wrote:Da sa to brat z oboch pohladov.. cital som ze ked dvaja ludia cestuju naraz a chcu si vymenit tela tak moznu obydvaja zomriet,

take nic neexistuje.
Zomriet mozes skor ked ti dojde cas. kazdy totiz vydrzi rozne dlho v astralnom priestore, je to istym sposobom prirovnatelne k potapaniu bez pristroja.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Folwar » Wednesday, 11. August 2010, 20:59

když už tady takové téma je...

Mohl by mi prosím někdo vysvětlit nebo alespoň přibližně popsat strukturu (nebo jak to nazvat) druhé a třetí astrální sféry? Na jednom webu jsem četl, že neexistuje čas a dokážete se pohybovat s nulovou ztrátou času a v té další sféře údajně mizí i prostor. Ale to nějak nedokážu pochopit. V jakém světe jste, když neexistuje ani prostor ani čas? *88* Podle čeho se dá orientovat? A v konečném důsledku, jaký to má smysl tam být? :shock:
Folwar

Postby RedHawk » Wednesday, 11. August 2010, 21:41

Hm no to zalezi na tom ako kto popisuje AP.
moj popis najdes tu
RedHawk
VIP
VIP

Postby Folwar » Wednesday, 11. August 2010, 22:06

Bohužel, ale článek mi ani v nejmenším neodpovídá na jedinou z mých otázek. *2*
Folwar

Postby RedHawk » Wednesday, 11. August 2010, 22:33

pretoze nechapem aka 2 a 3 sfera. AP je jeden, a v nom sa pohybujes podla "svojho pohladu" nan. Ak veris ze je ako pyramida bude taky.
Takze na tvoju otazku neexistuje odpoved
RedHawk
VIP
VIP

Postby Folwar » Thursday, 12. August 2010, 13:10

Už nemůžu najít ty webovky, takže bude těžké tě někam nasměrovat (jen pro představu), ale o terminologii tady ani moc nejde, jako spíš o konkrétní vlastnosti astrálního prostoru :-k autor psal, že v jedné "vrstvě" (dejme tomu) mizí čas a cestovatel se může pohybovat s nulovou ztrátou času, to mi vrtá hlavou, jak to vůbec vypadá nebo alespoň si to nějak představit. *88*
Folwar

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 13:20

Bohužiaľ, niektoré zážitky nie je možné zdeliť ani inak opísať, pretože akýkoľvek opis je len prirovnávaním k niečomu čo nie je jeho vyjadrením.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Next

Return to Astrálne cestovanie