AC a cestovanie v case

Mimotelové zážitky (OBE), astrálne cestovanie a Hemi-Sync

Moderator: WhiteWolfSix

Re: AC a cestovanie v case

Postby Folwar » Thursday, 12. August 2010, 14:08

Tak já netoužím po čisté pravdě, jen to dostat do formy, aby to mohl můj racionálně smýšlející mozek mohl zpracovat a akceptovat. *47* Neříkejte mi, že lidi co v tom už nějaké ty roky chodí se zmůžou jen na to "nejde to".
Folwar

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 15:59

Folwar, ja nehovorím, že to nejde zažiť. *40*
ImageImage
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN | ANNWIN portál | Môj PicasaWeb | Image
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Blog: View Blog (32)

Postby GigiViera » Thursday, 12. August 2010, 16:30

mozes skusit hemi sync Cestu domov tam zazijes ohnisko 15 ktore je stavom mimo cas a priestor a da sa ist este dalej. bez skusenosti Ti ziadny popis nepovie nic ine ako ten clanok co si cital.
okrem toho kazdy ma svoje nazvoslovie, alebo si ho vytvori ale mozu o tom debatit iba dvaja co to zazili a jasnit si ktory pojem comu zodpoveda lebo inak tu mame dvesto tisic sytemov. a iba ten co to zazil moze aj povedat ze ten a ten system je vymysleny, lebo zisti ze to boli vlastne vklady autora ktore nevedel odlisit od "reality" ktora je do istej miry objektivna.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby gibies » Thursday, 12. August 2010, 16:52

folwar:predstavivosť v tomto smere je ohraničná limitom tvojich základných zmyslov ktoré používaš od narodenia, preto si to nevieš dať do súvisu. Nikdy si to nezažil, predpokladám že ťa to zaujíma ale si nováčik. Tu si sa dostal na fórum, kde ľudia ktorí ti odpovedali, majú nadstavenú cestu aj školu, ich skúsenosť je akoby identická, majú podobné postupy, nejakým spôsobom akoby si kryli chrbát.. Dovolila som si o nich povedať, že ide o určitú skostnatelosť. V momente ak niekto nejde rovnakým smerom, nemá rovnaké skúsenosti a zážitky, neodpovedá rovnako ako oni na rôzne ohniská atď. zomknú sa. Ja som tu zostala, pretože ma veľmi zaujali, napriek tomu že škola alebo kurzy ktoré oni uznávajú mne chýbajú.Toto je to čo som sa im pokúšala vysvetliť. Každá zo škôl ktorá sa zaoberá AC a AP popisuje priestor, spôsob, zážitky inak. Každá zo škôl si myslí, že len ona je tá pravá. Pritom nikto z nich neakceptuje, alebo odmieta sa pozrieť na skutočnosť, že toto je maximálne individuálna záležitosť, ktorá je napr. naviazaná na tvoje min. životy.Na mne sa išli mnohí ušúľať, keď som spomenula svoj minulý život a jeho prepojenie na súčasný. Sama som dôkazom toho, že ak si už raz prístup ku AC a AP mal, stačí to rozbehnúť a ide to. Možno si pri tých poschodiach astrálu mal na mysli členenie podľa jednotlivých entít a prechodov bránami, ja to mám takto a takto to aj realizujem. Je mi jedno čo kto dá ako odpoveď na toto. Čo sa týka priestoru kde čas stojí , ja to mám spojené s akášou, kronikov záznamov. Tam totiž čas nemôže plynúť, pretože tam je minulosť,prítomnosť aj budúcnosť jedno. Preto je to bez pohybu a hraníc. Ak si to počul nejako takto ako som ti to odprezentovala, ozvi sa mi. Budeme tu dvaja cvoci, nie že by som to neustála, ale bolo by mi veselšie. [smilie=sm033.gif]
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 17:46

gibies wrote:...ľudia ktorí ti odpovedali, majú nadstavenú cestu aj školu, ich skúsenosť je akoby identická, majú podobné postupy, nejakým spôsobom akoby si kryli chrbát.

Robíš veľmi povrchné závery. Pokiaľ viem, tak RedHawk má vlastné postupy k dosahovaniu AC.

gibies wrote:Dovolila som si o nich povedať, že ide o určitú skostnatelosť. V momente ak niekto nejde rovnakým smerom, nemá rovnaké skúsenosti a zážitky, neodpovedá rovnako ako oni na rôzne ohniská atď. zomknú sa. Ja som tu zostala, pretože ma veľmi zaujali, napriek tomu že škola alebo kurzy ktoré oni uznávajú mne chýbajú.Toto je to čo som sa im pokúšala vysvetliť. Každá zo škôl ktorá sa zaoberá AC a AP popisuje priestor, spôsob, zážitky inak. Každá zo škôl si myslí, že len ona je tá pravá. Pritom nikto z nich neakceptuje, alebo odmieta sa pozrieť na skutočnosť, že toto je maximálne individuálna záležitosť, ktorá je napr. naviazaná na tvoje min. životy.Na mne sa išli mnohí ušúľať, keď som spomenula svoj minulý život a jeho prepojenie na súčasný.

To čo Ty vnímaš ako skostnatelosť ja vnímam ako pevné ukotvenie. hatoff
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby GigiViera » Thursday, 12. August 2010, 18:04

neviem o tom ze by tu niekto tvrdil ze je to jedina prava cesta. ze je velmi siroka a dava moznost poznat suvislosti je druha vec. ale uplne individualne to nie je.
akasa je tiez len jedna cast tejto inej reality, jeden system, nie je vseobsiahla a jedina prava. Alebo si Ty myslis ze je jedina prava? to vysvetluje dost vela.
Image
Láska je viac než len byť otvorený trápeniam iných. Láska je aj zrelosť žiť s vedomím, že nemôžeme urobiť nič, aby sme ich od ich trápenia oslobodili.
http://vierasimkovicova.blog.sme.sk/
GigiViera
VIP
VIP

Blog: View Blog (1)

Postby gibies » Thursday, 12. August 2010, 18:29

gigiviera: vieš čo sa mi na tebe najviac páči? Že dáš otázku a sama si na ňu odpovieš.Za mňa.Pretože teba môj názor nezaujíma. Je jedno že si si neprečítala čo som napísala, reaguješ len na výcuc. Ešte raz ťa žiadam. Ak nájdeš v mojom príspevku info o tom, že tá moja cesta cez As a AP je tá pravá, vyznač mi to! Nevkladaj mi do úst niečo, čo nebolo ani povedané, ani napísané. Ty ma už môžeš dosť poznať, že ja keby som si niečo také myslela, tak to tam cez to ego dám a počkám si ako budeš vyskakovať.
Globálny moderátor by mal mať nadhľad. A veľkorysosť. Každý môžeme každému niečo dať. Ja vďaka vám veľmi premýšľam o tom, že by som absolvovala nejaký kurz u vás, nie kvôli tomu aby som mala bohovú prču a rehot, ale aby som si rzšírila obzory skrze vás , aby som vedela o čom točíte. Ty si myslíš, že už sa nemusíš nič učiť? Teraz urobím niečo čo máš ty vo zvyku robiť mne. Odpoviem si miesto teba:Lebo tak to od teba mnohokrát vyzerá v odpovediach iným. [smilie=sm033.gif]
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Postby Folwar » Thursday, 12. August 2010, 18:40

s každým novým příspěvkem, mě čím dál tím víc utvrzujete v moji skeptické teorii *88*
Folwar

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 18:57

Myslíš, že je našou povinnosťou presviedčať Ťa o opaku? Však sa drž svojej skeptickej teórie, je to Tvoja teória. *4*
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby RedHawk » Thursday, 12. August 2010, 19:24

folwar da sa AC zazit scasti aj za pomoci roznych brainvawe systemov (HemiSync, Brainvawe generator AVS a pod)
Ide vlastne o to ze od tela sa odputas len vtedy ked uvolnis myslou astralne telo.
Gibies si nevsimaj ma komplex menejcennosti.
RedHawk
VIP
VIP

Postby Folwar » Thursday, 12. August 2010, 19:33

Já samozřejmě věřím, že se tento stav dá navodit více způsoby a každý logicky sáhne po tom, co je mu bližší a má s tím lepší zkušenosti (obdobně jako u LD).

Já se spíš zajímal o něco konkrétnějšího, což mi do jisté míry osvětlila Gibies v první příspěvku.

A jinak, Wolfe, klid já vás tady nechci odklánět od vašeho přesvědčení. Navíc moje 'teorie' nevylučuje AC jako takové... akorát mě to vaše hašteření nijak nepřesvědčilo o opaku.
Folwar

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 19:37

Folwar: Hehe, ja som nikde netvrdil, že nás chceš od niečoho odkláňať. To ty si tu argumentoval, že Ťa utvrdzujeme v Tvojom skeptickom presvedčení a ja som Ti len potvrdil, že si ho môžeš nechať. *4* Naozaj nie je mojím zámerom presviedčať Ťa o opaku. A je mi jedno, čo Tvoja teória obsahuje. [smilie=sm033.gif]
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Thursday, 12. August 2010, 19:40

Tému dočasne zamykám
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby WhiteWolfSix » Friday, 13. August 2010, 18:59

Tému odomykám. Žiadam všetkých zúčastnených, aby sa zdržali osobných invektív, pretože to môže byť vyhodnotené ako porušenie Zákazu 3.1. Pri opätovných osobných útokoch môže byť téma uzamknutá natrvalo.
ImageImage
WhiteWolfSix
Hlavný admin
Hlavný admin

Postby gibies » Saturday, 14. August 2010, 07:34

folwar: dôležité je aby si pochopil, že AC a AP je určený každému kto má záujem a je toho hodný. Každý kto prejaví záujem by si vopred mal ujasniť jedno: či tam chce ísť za účelom získania konkrétnych informácií / tento level je otvorený málokomu a musíš mať dostatočné skúsenosti, t.z. že na túto možnosť na začiatku zabudni, aby si sa zbytočne neblokoval, alebo či tam chce ísť na prehliadku/zvedavosť našich dušičiek je veľká. Toto nie je o tom, že si tam budeš zo začiatku behať ako chceš. Doporučujem ti začať najskôr s meditáciami, potom s nájdením vlastného stredu, nakoniec riadenú vizualizáciu.Práca s vedomím a nevedomím.Toto je práca. Samého so sebou.Ak sa jej nezľakneš, odmena je veľká. Dostaneš nový rozmer videnia priestoru,pocity o ktorých si netušil, ale z môjho pohľadu niečo naúžasnejšie, spojíš sa s vlastnou dušou. Ak je túžbou tvojej duše dostať sa tam, tak tam pôjdeš. Ak to je o rozume, blbom experimente alebo záujme niečo pre seba trhnúť v hmotnom svete a prezentovať sa, tak ťa to tam nepustí.Zaujal si ma svojimi otázkami a určite ma mrzí že si bol účastný škriepok ktoré tu prebiehali, toto je o nájdení vlastnej cesty. Nechaj sa viesť pocitmi a intuíciou,len tie ťa do budúcna zavedú ku ľuďom, ktorí ti budú mať čo povedať.Nehľadaj školy, ani majstrov. Hľadaj kto si, prečo si tu a čo máš tomuto svetu skrze seba priniesť.Ešte jedna poôcka, alebo dám ti malú úlohu. Ak chceš, skús: uvoľni myseľ, zavri oči. Predstav si pred sebou jablko. Vidíš ho?Dobre si ho prezri. Môžeš si ho otočiť zo všetkých strán? Akú má farbu? Chcel by si aby malo inú? Tak si to jablko prefarbi na farbu ktorú si chcel.Znovu si to jablko pootáčaj. Dobre si ho prezri zdola, zhora, no proste sa bav.
Trénuj túto úlohu poctivo. Ak sa ti zadarí, potom sa ozvi. Cez ss ti pošlem ďalšie pokiaľ budeš mať záujem. [smilie=sm033.gif]
gibies
Vylúčení
Vylúčení

Previous

Return to Astrálne cestovanie